Rüyada Kardeşimin Öldüğünü Görmek

Rüyada Kardeşimin Öldüğünü Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 434 kez okundu.

Rüyada kardeşimin öldüğünü görmek, genel olarak iyi bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören rüya sahibinin kardeşinin uzun ve sağlıklı bir yaşamı olacağını ifade etmekle birlikte aynı zamanda rüya sahibinin de hayatında olumlu gelişmeler oluşacağının da mesajını vermektedir.

Rüya sahibinin bundan sonraki hayatında huzur dolu günler geçireceğini ve bu günlerin ona birçok mutluluk ve heyecan kazandıracağını ifade etmektedir. Artık kavga gürültüden en önemlisi de kısaca dertten ve kederden uzak olacağına, daha çok gülümseyerek geçireceği renkli günlerin kapıda olduğuna yorumlanan bu rüya, aynı zamanda dertsiz olan bu hayatında birçok şeylerin farkına rahatça varıp artık hayatın tadını çıkaracağını ifade eder.

Rüyada Kardeşimin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin öldüğünü görmek, iyilik ve güzelliklerin bununla orantılı olarak da şifanın kapıda olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişinin yüzünden gülücüklerinin hiç eksik olmayacağını ifade eden bu rüya sevinç olarak da yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin artık üzülmek nedir unutacağı bir döneme göreceğini ifade eder. Tabi bu mutlu günler aynı zamanda rüya sahibine peşinden de bol miktarda şans getirecektir. Hal böyle olunca da yolunda giden veya gitmeyen bütün işleri yoluna tamamen girecek ve rüya sahibinin büyük bir hayrete sokacaktır. Fakat bu hayret sizi şaşırtmasın. Hayatınız bir anda mucizelerle dolu bir hayat haline gelecektir. Başarılar, mutluluklar, sevinçler ve maceralar hep sizinle olacaktır. Artık güzel günler içeren bir güne adım attınız demektir. Bu günler size o kadar güzel gelecektir ki, geçmişte yaşadığınız bütün kötü anıları bir kalemde silmenize oldukça büyük katkı sağlayacaktır. Acı, keder, hüzün kelimelerinin sizin için bir anlamı olmayacaktır. Hatta bu duyguları hiç yaşamamış sanacağınız bol şanslı ve neşeli bir döneme adım atıyorsunuz demek olarak yorumlanır.

 

Rüyada Kardeşimin Öldüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin öldüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Öldüğünü Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. İrem Nur dedi ki:

    Nasıl anlatırım bilmiyorum ama çok kötü oldum ve anlamını merak ediyorum.Rüyamda kardeşim herhalde bi kaza mı ne geçiriyor (12 yaşında erkek)boynu ve vücudu ayrılıyor öyle yaşamaya çalışıyor.kafasini ve vücudunu ayrı görüyorum.Cok kötü oluyorum sonra bi kaç ölüm görüyorum ardından kardeşiminde öldüğünü duyuyorum üzülüyorum falan sonra ağlıyorum o sırada diğer bebek kardeşimle ilgilenirken kafamı sağa çeviriyorum kardeşim normal vücuduyla telefonla oynuyor tam o sırada uyandım zaten çok etkisinde kaldım nedir bunun anlamı? (Ben üniversite sınavına hazırlanıyorum kardeşim ise 12 yaşında ve doğduğu günden beri sürekli bi şeylerin tedavisini gördü en sonki tedavisi yaklaşık 2 yıl sürdü ve doktor tedaviyi yarım kesmiş )

  2. Tuğba dedi ki:

    Ablam beni kendi rüyasında ewden cenaze arabasiyla cikarken görmüş ve aglamis.Ve tabutun icine bakmis ve beni kefene sarılı yüzümü görmüş bu ne anlama geliyor acaba

Sayfa başına git