Rüyada Kardeşimin Kız Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada Kardeşimin Kız Çocuğu Olduğunu Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 878 kez okundu.

Rüyada kardeşimin kız çocuğu olduğunu görmek, nazara yorumlanır. Kardeşiniz kadın ise bu nazar akrabalarınız arasından, size kötü niyetle bakan birilerinin verdiği manevi ağırlıktan oluşur. Kardeşiniz erkek ise nazarın kaynağı kan bağınız olmayan kişilerden gelir. Bu kişiler iş ya da arkadaşlık ortamında olabileceği gibi, sizin tanımadığınız ama size dikkat kesilen birileri de olabilir. Bu durumun verdiği ağırlıkla başa çıkabilmek için sıkça dua okumalısınız. Rüyanızda kardeşinizin kızının sağlığı ve mutluluğu sizin ailevi gücünüzü simgeler. Eğer çocuk hasta ya da zayıf ise ailedeki çalkantılar artmış, bütünlüğünüz risk altına girmiş manasına gelir.

Rüyada Kardeşimin Kız Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin kız çocuğu olduğunu görmek, eğer çocuk başkasının himayesinde ise hakkınızın birinde emanet halinde durduğu, bu kişinin rüyadaki niyeti ise emanetinizin güvenliğini simgeler. Rüyanıza göre hissiyatınıza bu kişi kötü niyetli olarak gelmişse, bu sıralar tanıdıklarınız ile bir ortaklık kurma, emanet verme ya da sırrınızı paylaşma kararlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Aksi taktirde pişmanlığınız büyük olabilir. Kardeşinizi ve kız çocuğunu sizin himayeniz altında görürseniz, yakın tarihte bir akrabanızdan yardım talebi alabilirsiniz. Bu muhtaçlık durumunda samimi olduklarının bir göstergesidir. Ailevi bağlarınıza önem vermek ve riske atmamak adına bu talepleri dikkate almalısınız. Kendinizi daha önce yaptığını yardımlar yüzünden kullanılmış hissediyorsanız, bunun sizi eli kapalı biri haline getirmesine izin vermemelisiniz. Aksi taktirde bereket azalması yaşayabilirsiniz.

Kardeşinizin kız çocuğunu sizin emzirdiğinizi görmek hamileliğe ve bebeğinizin manevi açıdan zengin bir insan olarak yetişeceği şeklinde yorumlanabilir. Eğer kız çocuğunu kardeşiniz emziriyor ise bu durum maddi bir boyuta geçecektir. Yakın zamanda bir çocuk planlıyorsanız, bu size maddi anlamda bereket getirecektir. Bu etkiyi iş hayatınızda gözlemleyebilirsiniz. Yakın zamanda mevki olarak yükselmeniz ya da ikramiye gibi ödüller almanız olası durumda.

Rüyada Kardeşimin Kız Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin kız çocuğu olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Kız Çocuğu Olduğunu Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayjemal dedi ki:

    Ruyamda benden iki yas kucuk evlenmemiş kız kardesimin cocugunun oldugunu gordum ne anlama gelir

Sayfa başına git