Rüyada Kardeşimin Kanser Olduğunu Görmek

Rüyada Kardeşimin Kanser Olduğunu Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.282 kez okundu.

Rüyada kardeşimin kanser olduğunu görmek, kişinin kardeşinin bilinmeyen güzel yanlarını öğrenmesine, arada sevgi ve saygının perçinlenmesine, kişinin kardeşinden gelecek olan bir isteğe, rüya sahibinin kardeşiyle sevgi bağlarını güçlendirmesine alamet olur. Rüyada büyük kardeşin kanser olduğunu görmek onun kendisinden baskın çıkmasına ve herhangi bir konuda sözünü geçirmesine işaret eder.

Rüyada Kardeşimin Kanser Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada kardeşimin kanser olduğunu görmek, kişinin geçmişten gelen sıkıntılarına, çözülemeyen sorunlarına, mevcut hayatta çok önemli değişiklik yapmaya, kişinin maddi ve manevi yıpranmasına, güçsüz düşmeye, işlenen günahtan dolayı pişman olmaya, bir konuda karamsarlık duymaya, kişinin manevi olarak zayıfladığına, içe kapanık bir hayat yaşadığına, yardıma muhtaç olmaya, inançta zayıflığa; bazen de kanser olduğunu gören kişi hasta ise şifa bulmaya, sıkıntıdan kurtulmaya da işaret eder.

Rüyada kişinin kanser olduğunu öğrendikten sonra ağlaması ferahlamaya, iyileşmeye, dertlerden kurtulmaya, manevi ve maddi yönden rahatlamaya, hayırlı haberler almaya, hayırlı bir haberle sevinmeye, rüyayı gören hasta kişi için hastalığının şifasını bulmaya alamet eder. Rüyada kişinin çocuğunun kanser olduğunu görmesi ve üzülmesi şerden huzursuzluktan kurtulmaya, çocuğu hasta ise sıhhat bulmasına yorumlanır. Rüyada arkadaşının kanser olduğunu görmek arkadaşı tarafından ihanete uğramaya, beklediği işlerde sıkıntılarla karşılaşmaya, arkadaşının bir konuda kişiden yardım istemesine işaret eder.

Rüyada kanser olup saçlarının döküldüğünü gören kimse için tatsız bir olay yaşamaya, gerçeklerle yüz yüze gelmeye, yolculuk planlarının gerçekleşememesine, geri dönülmez kararlar almaya alamet olur. Rüyada annenin kanser olduğunu görmek mutluluğa, huzura, rüya sahibinin pozitif olması sebebiyle ev halkında huzursuz havayı dağıtmaya, annesi tarafından çok sevilmeye, annesi tarafından hayırlı haberler almaya, rüya sahibinin annesiyle beraber mutlu bir gün geçirmesine yorumlanır. Rüyada babasının kanser olduğunu görmek babayla kafa dengi olamaya, onun sözünden çıkmamaya, hayırlı bir evlat olmaya alamet eder.

Rüyada Kardeşimin Kanser Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin kanser olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git