Rüyada Kardeşimin İşten Çıkarıldığını Görmek

Rüyada Kardeşimin İşten Çıkarıldığını Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 607 kez okundu.

Rüyada kardeşimin işten çıkarıldığını görmek, kardeşinin üzerinde olan olayı kendisinin ortadan kaldırmasına da tabir edilir ya da rüyayı gören kardeşinin ya da herhangi bir aile bireyinin kendisine mutsuzluk veren bir durumdan kurtulmasıdır.

Rüyada Kardeşimin İşten Çıkarıldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin işten çıkarıldığını görmek, eğer o kişi işinde çalışkan ve işinde ehli biri ise, işinde daha üst bir kademeye geleceğine ya da maaşının artırılacağına delalet eder. Kirmani’ye göre rüyada işten çıkarılma iki şekilde tabir edilir: Dinde fesatlık ya da yaptığı işte yetersizliktir. Cabirül Magribi’ye göre, işinde ehli olmayan kişinin yeni bir işe gireceğine delalettir. Rüyada kişinin işten çıkarıldığını görmek işinde devam edeceği ve o işte başarılı olacağına delalet eder. Ayrıca kişinin işini daha da büyüteceği anlamına gelir.

Rüyada işten çıkarılmak hep ileri gitmeye ve rüya sahibinin yararına olacak bir gelişmeye delalet eder. Rüyada tanımadığı birinin işten atıldığını görmek kişinin hayatında mutluluk verici olaylar yaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi hayır göreceği kişilerle tanışarak onlarla iş yapacak demektir. Rüyada işten atıldığını görmek mutluluk demektir. Rüyayı gören kişinin geleceği parlak olacak demektir. Yaptığı herhangi bir iş görüşmesi ya da anlaşması varsa bu işlerden olumlu sonuç alacak demektir. Rüyada tanıdık ya da tanımadık birini işten çıkarmak ise, evlilik hayatına yorulur. İşten çıkarmak, hayatındaki mutsuz evliliği bitirmeye tabir edilir. Hayatındaki bazı insanları hayatından çıkarmaya da delalet edilir. Kendisini uzun bir süre rahatsız eden bir kişinin hayattan çıkarmaktır. Rüyada kişinin kendi rızasıyla işten ayrılması kendisini mutsuz edecek bir durumu ortadan kaldırmaktır. Bu durum kişiyi başta zorlasa, daha sonrada kişiye mutluluk verecektir.

Rüyada Kardeşimin İşten Çıkarıldığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin işten çıkarıldığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin İşten Çıkarıldığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sevil dedi ki:

    Ruyada kardesim isten cikartiliyordu bende olsun sen git yinede diyordum

Sayfa başına git