Rüyada Kardeşimin Hapisten Çıktığını Görmek

Rüyada Kardeşimin Hapisten Çıktığını Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 3.498 kez okundu.

Rüyada kardeşimin hapisten çıktığını görmek, hayra yorulur. Kardeşin uzun süre yatmış olduğu hapisten vaktinden önce çıkması kariyer açısından bir yükselmeye işarettir. Son zamanlarda yapılmış ya da yapılacak girişimlere dikkat edilmeli, doğru olumlamalarla, hayra yorarak hamleler yapılmalıdır. Kardeşinizin hapisten çıkar çıkmaz yanınıza gelmesi sizi bu yükselmeye ortak edebilir. Miras konusunda siz ve kardeşinizin payının bereketli olacağına işarettir. Bu bereket ilk zamanlar kendisini göstermeyebilir. Fakat sabırlı olmalısınız. Çünkü ummadığınız kapılar açılacaktır. Size düşen paylarınızı değerlendirmede aceleci davranmamalısınız. kısa vadede sevimli gelen kazançlar, sabırlı olmanız durumunda elde edeceklerinizin yanında bir hiç kalır. Eğer ailenizden kalmış bir altın ya da gayrimenkul varsa ve ondan fayda edinmek istiyorsanız elden çıkarmak yerine, kiralamak gibi çözümlere yönelmelisiniz. Getirisi anlık olarak daha az görünse de ileride çok doğru bir karar aldığınızın farkına varacaksınız.

Rüyada Kardeşimin Hapisten Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin hapisten çıktığını görmek, kardeş sizinle ilgili bir konu sebebi ile hapse girmiş ise, kırgınlıkların ortadan kalkacağına yorumlanır. Eğer aile içi kırgınlıklar ya da soğukluklar varsa ilk hamleyi atıp, sizin için ne kadar kıymetli olduklarını onlara söylemelisiniz. Belli etmiyor olsalar da sizden bu olumlu adımı bekliyor ve sizi çok özlüyorlar. Özellikle aile içinde gurur, size hiç bir fayda getirmeyecektir.

Rüyada kardeşiniz bir kavga sebebi ile hapiste ise sülalenin genişlemesine işarettir. Aileye çocuk gelebilir ya da evlenme sebebi ile yeni bir aile inşa edilebilir. Rüyada kardeşinizi hapisten çıkaran bir tanıdığınız ise, o kişinin sizinle yakınlık kurmak istediği, bunun için fırsat kolladığı manasındadır. Ön yargılarınızdan uzaklaşıp, bu yakınlaşma isteğine olumlu bir şekilde bakmalısınız. Sizinle konuşmasına izin vermenizde fayda var. Kardeşinizi hapisten siz çıkardıysanız, adım atmak isteyen taraf sizsiniz demektir. Daha cesur hamlelerde bulunmalısınız.

 

Rüyada Kardeşimin Hapisten Çıktığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin hapisten çıktığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Hapisten Çıktığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ali dedi ki:

    Benim Ağabeyim 4-5 aydır cezaevinde. Ben onu rüyamda şöyle gördüm. Bir cezaevi arkadaşıyla evimizin yakinlarinda gördüm ve sonra saklama saklama eve geldik eve gelsimizde 3-4 dk sonra askerler onu yakaladılar ve götürdüler.

Sayfa başına git