Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giydiğini Görmek
2 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 90 kez okundu.

Rüyada kardeşimin gelinlik giydiğini görmek, eğer kardeşinize gelinliği giyerken yardım ettiğinizi gördüyseniz habere işarettir. Bu haber size başta kötü bir duruma davet gibi gelebilir. Fakat bu haber sebebi ile, evvelde ertelemiş olduğunuz planlarınızı gerçekleştirecek ve sonunda huzuru bulacaksınız demektir. Bunun için biraz çaba göstermeniz gerek. Kardeşinizin giydiği gelinlik sizin ise, gerçekleşecek planınız sizin medeni durumunuzla ilgili olacaktır. Bu medeni hal değişimi sayesinde başka bir şehre gidebilirsiniz. Haliyle tüm düzeniniz de değişecektir. Kardeşiniz ile bulunduğunuz mekanın sular içinde ve kıyılarında iri yılanların olması, tanıdığınız birinin kendini kandırdığına işarettir. Yaptıklarının nefsinin işi olmadığına kendisini ikna etmiş bu kişiyi, fesat biri olduğuna ikna edemezsiniz. Uğraşlarınız nafile olabilir, hatta sizin hakkınızda ortak çevrenize olumsuz yakıştırmalar yapabilir. Kendi pisliğinde boğulmasına izin vermenizde fayda var.

Rüyada kardeşimin gelinlik giydiğini görmek, eğer suya basmadan koşa bildiğinizi ve yılanlardan uzak durduğunuzu görürseniz, karşınıza çıkan sorunlara çözüm ararken etrafınızdaki kimseyi incitmemeye özen gösterdiğinizi işaret eder. Her zaman çözüm arayışınız sadece kendiniz için değil, etrafınızı da dikkate alacak şekilde olmuştur. Bunun için taktir görmeyi beklememelisiniz, Zira vefasızlıkları sizi şaşırtmakla kalmayacak, hayal kırıklığına uğramanıza sebep olacaktır. Gelinlik kirli ise, içten içe sizin iyi yerlere gelmenizi istemeyen çevreyi simgeler. Bu kişiler sizin yüzünüze gülen hatta en güvendiğiniz insanlar arasından çıkabilir. Güven duyacağınız kişiler için daha seçici olmalısınız. Son olarak eğer kardeşinize giydirdiğiniz gelinlik beyaz değilse maddi kayba rivayet edilebilir. rengin koyuluğu, size kaybın büyüklüğünü işaret edecektir. Birikimlerinizi şansa ihtiyaç duyacağınız yatırımlarda harcamamalısınız. Değerlendirme planlarınızı bir süre erteleyebilirsiniz. Aynı zamanda borç konusunda da seçici olmanız da, verdiğiniz borcun tutarı hakkında yazılı bir belge istemeniz de yararınıza olacaktır.

Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin gelinlik giydiğini görmek  anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git