Rüyada Kardeşimin Fotoğrafını Çekmek

Rüyada Kardeşimin Fotoğrafını Çekmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 182 kez okundu.

Rüyada kardeşimin fotoğrafını çekmek, rüya sahibinin kardeşi tarafından güzel sözler işitmesine ve mutlu olmasına yorulur. Rüyada fotoğraf çekmek çok öncelerden olan bir olayın tekrardan yaşanacağına; fotoğraf renkli ve parlak ise mutlu olan bir olayın tekrar etmesine, fotoğraf renksiz ve soluk ise kötü ve tatsız bir olayın tekrar yaşanmasına alamet olur. Rüyada fotoğraf çektirmek yakından bir musibetin gerçekleşmesine, rüya sahibinin korkacağı bir olayın meydana gelmesiyle üzülmesine; bazen de rüyada kişinin kendini fotoğrafını çekmesi insanların kendisine itibar edeceğine, herhangi bir konuda şans denemeye, kişilerin kendisinden saygıyla bahsedeceğine, yapılan övgülerden mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Kardeşimin Fotoğrafını Çekmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin fotoğrafını çekmek, rüyada sevilen bir kişinin fotoğrafını çekmek ona değer vermeye, o kişiye imrenmeye; eğer fotoğrafını çektiği kişi hoşlanılmayan biri ise, onun kötü davranışların aynısını rüya sahibinin kendisi yapmaya ve bundan utanç duymasına alamet olur. Rüyada telefonla fotoğraf çekmek çektiği kişinin maddi açıdan darda olan bir kimse olduğunun habercisi olduğuna, bu kişinin yakından darlıktan kurtulmasına ve ferahlamasına yorumlanır. Rüyada fotoğraf çektikten sonra fotoğrafa bakmak rüya sahibinin evlenmesine, arkadaş çevresiyle bu anısını paylaşacağına, yakında içinde rahat ve huzur duyulacak bir kalabalığa girmeye, son zamanlarda herhangi bir konuda hayırlı kararlar almaya ve bu kararların kişiyi mutlu edeceğine yorumlanır. Rüyada çekilen fotoğrafları albüm yapmak girdiği ortamlarda yeni arkadaş edinmeye, iş yaşamında hayırlı gelişmeler yaşamaya, okulla ilgili durumlarda huzur verecek anılar yaşamaya işaret eder. Rüyada aile resimleri görmek rüya sahibinin ailesiyle beraber güzel ve huzur dolu günler yaşamaya, sıkıntılara aileyle beraber göğüs germeye, özel günleri beraber geçirmeye, önemli bir olaydan sonra aileyle bir araya gelmeye, rüya sahibi uzakta ise uzun zamandır hasret kaldığı ailesine kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Kardeşimin Fotoğrafını Çekmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin fotoğrafını çekmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git