Rüyada Kardeşimin Felç Olduğunu Görmek

Rüyada Kardeşimin Felç Olduğunu Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 485 kez okundu.

Rüyada kardeşimin felç olduğunu görmek, rüya sahibinin kardeşinin sıkıntı ve musibete uğramasına, günahlarının affedilmesi için tövbe etmesi gerektiğine, kötü duruma düşmeye neden olacak davranışlar göstermeye alamet olur. Rüya sahibinin kafasını bulandıran sorulardan kurtulmasına, sıkıntılardan kurtulmaya bazen de maddi ve manevi sıkıntı çekmeye, gazaba uğramaya, bela ve musibete alamettir. Rüyada bütün vücudun felç olduğunu görmek aklın gitmesine, vefat etmeye işaret olur.

Rüyada felçli hasta görmek, kişinin tövbelerinin ve dualarının kabul edileceğine, isteklerini gerçekleştireceğine, moralinin yerine gelmesine, huzur bulmasına, aniden sevindirici olaylarla karşılaşmaya, sıhhat bulamaya alamet eder. Rüyada felçli bebek görmek rüya sahibinin yakının hasta bir bebeği olacağına, uzun zaman sonra bebeğin iyileşeceğine yorulur. Rüyada yaşlı birini felçli görmek dünyadan el etek çekmeye, rüya sahibi yaşlı kişiyi tanıyorsa o kişinin yardıma ihtiyacı olduğuna ve onu ziyaret etmesi gerektiğine işaret olur. Rüyada felçli birinin iyileşip yürüdüğünü görmek, sorunların ortadan kalkacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, hasta ise şifa bulacağına, girdiği işlerde başarı elde edeceğine alamet olur.

Rüyada Kardeşimin Felç Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin felç olduğunu görmek, rüyada felç geçirmek hayırlı olaylar yaşamaya, rüya sahibinin bütün sıkıntılarının biteceğine, mutlu bir evlilik yapacağına, hayırlı insanlarla karşılaşacağına işaret eder. Rüyada felçli olmak, haram ve günahlardan korunmaya, kötü yola düşmemeye, doğruluktan ayrılmamaya, Allah’ın rızasını kazanmak için uğraşmaya, kul hakkı yemekten kaçınmaya, yanlış yolda olan insanlardan uzaklaşmaya, mantıklı davranmaya alamet olur. Rüyada yüz felci geçirmek kişinin haksızlık ve musibetten korunmaya, kötü insanların zararından korunmaya işaret eder. Rüyada kolun felç olması kişinin bazı olaylar karşısında elinin ve kolunun bağlı olacağına, bu durumlarda kendini savunamadığı için çaresiz kalacağına işaret eder. Rüyada bacakların felç olduğunu görmek yolculuğunun ertelenmesine, kısmetin kapanmasına, çok istenilen yere gidilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kardeşimin Felç Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin felç olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git