Rüyada Kardeşimin Evine Gitmek

Rüyada Kardeşimin Evine Gitmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 622 kez okundu.

Rüyada kardeşimin evine gitmek, normal zamanlarda da kardeşini özlediğine, ona kavuşup özlem gidermek istemesidir. Ünlü alimlere göre, rüyada kardeşinin evine giden kişinin akrabalarıyla arasında mesafe olduğunu, bu mesafeyi aşarak akrabalık bağlarını güçlendireceği anlamına da gelir. Rüyada eve gitmek, hasret kalınan yuvaya dönmektir. Kişinin ailesine, sevdiklerine kavuşmasıdır.

Rüyada eve gitmek kişinin doğru yolu bulacağına, eski yaşam tarzına geri döneceğine delalet eder. Tutuklu olanlar için beraat edileceğine, huzurlu zamanlar yaşayacağına, hayata çeki düzen vermeye yapılan hataları bir daha yapmamaya rüya sahibinin doğru bir düzen kurmasına, rüya sahibine yardım edecek hayırlı insanlar karşısına çıkmaya delalet eder. Rüyada kardeşin evine uçakla gitmek, ani haberler almak ve hayatın değişmesidir. Gelecek haberler rüya sahibini mutlu edecek haberlerdir. Rüya sahibinin kardeşinin gizli sırlarını, sıkıntılarını öğrenerek gizli sıkıntılarını çözmeye çalışmasına ve ona yardım etmesine de delalettir.

Rüyada Kardeşimin Evine Gitmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin evine gitmek, evine arabayla gitmek, başarılı olmaya kişinin kariyerinde ilerlemesine işaret eder. Kardeşinin herhangi bir konuda ona yardım edeceğine, kardeşiyle arasını düzelteceğine, ani haberler durumda yolculuğa çıkmaya, kardeşi uzaksa onunla görüşmeye gideceğine işaret eder. Rüyada kardeşin eski evine gitmek, kötü olaylara, tatsızlıklara, kardeşin mutsuz olmasına delalet olur. Bu rüyayı gören kişinin kardeşi uzaksa onu görmeye gitmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen kardeşin evi yeni ve güzelse, kardeşinin rahat huzurda olduğu, onun yaşayacağı güzelliklerden kendisinin de faydalanacağını gösterir. Rüyada kardeşin evine kapıdan girdiğinin görmek gizli sırların ortaya çıkacağı anlamına gelir. Kötü bir kapı kötü sırlı olayın açığa çıkması iken, iyi ve güzel kapı hayıra sebep olacak bir sırdır. Rüyada kardeşinin evini iki katlı görmek, iki kat hayır görmek, başarılı işler yapmaya delalet eder.

Rüyada Kardeşimin Evine Gitmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin evine gitmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git