Rüyada Kardeşimin Eşini Görmek

Rüyada Kardeşimin Eşini Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.497 kez okundu.

Rüyada kardeşimin eşini görmek, parasal sıkıntıların sona ereceği, rüyayı gören kişinin ferahlayıp rahata ermesine delalet eder. Güzel günlerin başlamasına, güzel haberler almaya delalet eder. Rüyada erkek kardeşin eşini görmek kişinin saf ve iyi niyetli bir insan olmasına delalet eder.

Rüyada kardeşin eşine para vermesi maddi anlamda güç vermesi anlamına gelir. Erkek kardeşin eşinin rüyada ölmesi ömrünün uzamasına delalet ederken, erkek kardeşin eşiyle kavga etmek herhangi bir konuda gerçek hayatta birbirlerine güç vermesidir. Rüyada erkek kardeşin eşi ölü ise, onunla konuşmak herhangi bir yerden gelecek güzel haberlerdir. Eğer erkek kardeşin eşi ölü ve kötü durumda ise ölünün sıkıntı çektiğini ve rüya sahibinin ölünün sıkıntısının geçmesi için dua etmesine işaret eder. Rüyada erkek kardeşin eşinin çocuk doğurduğunu görmek kardeşinin tarafından gelecek hayırlı haberlere delalet eder. Tersi durumda eğer çocuğu ölmüşse o taraftan kötü haberler duyar.

Rüyada Kardeşimin Eşini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin eşini görmek, sıkıntı günler yaşayacağına, adının önemsiz dedikodulara karışacağına delalet eder. Rüyada erkek kardeşin eşini dövmesi ailesiyle mutlu ve huzurlu bir yolculuğa çıkmasına alamet eder. Rüyada kız kardeşin eşini görmek, kişinin maddi anlamda hayırlı bir evlilik yapmasıdır. Eğer kişi evli ise, hayırlı bir evlada sahip olur. Rüyada kız kardeşin eşiyle yapılan kavga, rüyayı gören kişinin kardeşi ve eşi arasında bir konuyu çözümler. Her iki tarafın mutlu ve huzurlu olacağına alamet olur. Rüyada kız kardeşin eşiyle boşandığını görmek, aile içerisindeki huzursuzlukların son bulmasıdır. Kız kardeşin evlendiğini görmek mutlu ve huzurlu günlerin geri geleceğine alamet eder. Rüyada kız kardeşin eşinin sigara içtiğini görmek enişteden gelecek yolculuk haberine ve beraber yapılacak huzurlu bir yolculuğa tabir olunur.

Rüyada Kardeşimin Eşini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin eşini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Eşini Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ceylan dedi ki:

    Günaydin hocam ben ceylan
    bugün 2 tane ayrı rüya gördüm 1 ci eşimle tartışıp boşanma kararı aliyoz ve ewdeki eşyaları satiyoz 2 ci kız kardesimle eşi tartışıp onlarda boşanma kararı aliyo şimdiden teşekkürler

Sayfa başına git