Rüyada Kardeşimin Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada Kardeşimin Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.830 kez okundu.

Rüyada kardeşimin erkek çocuğu olduğunu görmek, mutlu sevindirici bir haber almaya delalet eder. Kişinin büyük işler yaparak iş hayatından başarılı olacağına, erkek bebeğin güzel yüzlü olması işlerin yolunda gitmesine çirkin bir bebek görmek ise, işlerin kötü gitmesine delalet eder.

Rüyada sevimli ve güzel bir erkek bebek görmek, servet, saadet ve baht açıklığıdır. Olumsuzlukların sona erip, huzurun başlamasıdır. Yeni iş yaşamında olan sıkıntının bitmesi, yeni bir işe girilmesi, sağlıklı olmak, farklı konularda güzel olayların yaşamasına delalettir. Rüyada kardeşin sarışın güzel bir erkek bebeği olması, yolcuğa çıkmak ve gidilecek olan uzak mesafelerde mutluluk bulunacağı anlamına gelir. Rüyada esmer bebek görmek, kendisini kavganın içinde bulmaktır. Bu ailevi ya da arkadaşlar arasında olabilir. Esmer bebek gören, aile sıkıntılarına karşı dikkatli davranması gerekir.

Rüyada Kardeşimin Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin erkek çocuğu olduğunu görmek, rüyada kardeşin zayıf, sıska erkek bebeği olduğunu görmesi, iftiraya uğramak anlamına demektir. Bu rüyayı gören kişi dedikodularla uğraşmamalı, kendisine yapılan dedikodulara müdahale etmelidir. Rüyada kardeşin erkek ve zenci bebeği olduğunu görmek, maddi güce kavuşmak, güzel baht açıklığıdır. Rüyada kardeşin ikiz erkek bebeği olduğunu görmesi, çifte mutluluk yaşayacak ve çift mutlu haberler alacak demektir. Rüyada kardeşin erkek bebek doğurması, kız çocuğunun olmasına delalettir. Rüyada bu çocuğu seviyorsa, kişinin düşmanı olduğu zayıf düştüğü anda saldıracağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi tehlikelere karşı kendini korumalıdır. Rüyada erkek çocuk sevmek düşmana galip gelmektir. Erkek çocuğunu, öptüğünü gören huzura kavuşur ve kişinin iş yaşamında yükselişe geçeceğinin alametidir. Öpülen çocuk sarışın ise, birinden çok büyük yardım almasına çocuk esmer ise, kişinin büyük mertebelerde iş almasına delalet eder. Rüyada kardeşin erkek çocuğunun uzun saçlı olması, bereket ve bolluktur. Böylece, gelecekte kişinin hayatını düzene sokacağı ancak bu sürecin uzun olacağına delalet ederken, kişinin çocuğu kısa saçlı görmek ise, işleri kısa zamanda düzene sokmaya delalet eder.

Rüyada Kardeşimin Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin erkek çocuğu olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git