Rüyada Kardeşimin Doğduğunu Görmek

Rüyada Kardeşimin Doğduğunu Görmek
7 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.164 kez okundu.

Rüyada kardeşimin doğduğunu görmek, rüyayı gören kişinin normal hayatta kendini yalnız hisseden, kardeşi yoksa dertlerini paylaşacağı bir kardeşi olmasını istediğini gösterir. Rüyada kişinin kardeşinin olduğunu görmesi sevindirici bir habere delalet eder.

Rüyada Kardeşimin Doğduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin doğduğunu görmek, herhangi bir yerden ya da dosttan mal, para, manevi güç kazanmaktır. Bazen kişinin kardeşleriyle olan küskünlüklere de delalet eder. Rüyada görülen erkek kardeş, para kazanmaya delalet ederken, kız kardeş, hayırlı bir dost bulmaya delalet eder. Rüyada güzel yüzlü bir kız kardeş görmek, mutlu ve güzel günler görmeye alamet eder. Rüyada güzel yüzlü erkek kardeş görmek, gelecek müjdeli haberdir. Rüyada çirkin yüzlü görülen kız kardeş üzüntülü günlere delalet iken, çirkin yüzlü bir erkek kardeş kötü, üzüntü verici haberdir.

Rüyada görülen ikiz ya da üçüz kardeş, kardeş sayısınca yaşanacak mutluluktur. Bazen bu rüya kardeş sayısınca alınacak hayırlı haberlere de işaret eder. Rüyada annesinin kardeşini doğurduğunu görmek, annesinde ya kendisinde olan bir hastalığın ya da mutsuzluğun sona ermesine, kardeşin sakat doğması hastalıkların artmasına delalet eder. Rüyada görülen sakat kardeş, sevinçlerin yarım kalmasıdır. Rüyada kardeşin olması, akrabalar arasındaki muhabbete, bir araya gelmeye işaret eder. Rüyada kardeşin doğması, aile halkının duyacağı hayırlı bir haberdir. Bazen bir yolculuk, bazen ise hayırlı bir yerden gelecek paradır. Genellikle bu tür rüyalar hayırlıdır. Psikolojik olarak da kişinin bir kardeşe ihtiyacı ya da aile bireyleriyle problemlerini çözümleyeceğini de gösterir. Rüyayı gören kişinin annesinin doğum yaptığı ve kardeşinin olduğunu görmesi tövbelerin kabulüne, dualarının kabul edileceğine, kişinin kısmetinin açılacağına, kurtuluşa ermesine, mutlu olmasına, korkularından kurtulacağına, kararsızlıktan kurtulmaya, gönül rahatlığı içinde olmaya, geçim derdinin bitmesine delalet eder.

 

Rüyada Kardeşimin Doğduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin doğduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Doğduğunu Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emre dedi ki:

    Biz 2 kardeşiz ben erkeğim kardesim kız aramızda 3 yaş var ve ben 20 yaşındayım annem 48 yasında yanı çocuğunun olması imkansız gibi bir şey her neyse rüyamda 3. Kardeşimiz oluyordu ve oluyordu ve ben yıkılıyordum resmen çok üzüldüm kabus gibi bir şeydi

Sayfa başına git