Rüyada Kardeşimin Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada Kardeşimin Çiş Yaptığını Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 438 kez okundu.

Rüyada kardeşimin çiş yaptığını görmek, kardeşiyle huzurlu zamanlar geçireceğine, kardeşinin sorunlarına çözüm bularak parasal sıkıntılarına destek olacağına delalet eder.

Rüyada kardeşin çiş yaptığını gören rüya sahibinin sıkıntılı zamanlarında kardeşi yardım edeceğine alamet eder. Rüyada çiş görmek, ikrama, erkek çocuğuna, alimle tanışmaya, kuyu kazan düşmanın mağlubiyetine, zenginliğe, ele geçecek paraya, gurbette olanlara için dönüş yapmaya, mal sahibi olmaya, tutuklu olanlar için özgürlüğe, mutsuz eden insanları hayattan çıkarmaya delalettir. Rüyada çişi tutmak, parayı başkalarından kaçırmak olarak yorumlanır.

Rüyada Kardeşimin Çiş Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin çiş yaptığını görmek, çişi tutmak cimri davranarak parayı saklamaktır. Rüyada yatağa çiş yapmak, Allah katında hayırlı kimse olmaya, günahlardan tövbe etmeye alamet eder. Rüyada altına çiş yatığını görmek, zenginliğe kavuşmak, geleceği parlak olmak olarak yorumlanır. Rüyada çiş yapan bebek gören, mutlu bir yuva kurarak evlat sahibi olur. Rüyada hayvanın çiş yaptığını gören, zina yapıp günah işlemeye işaret eder. Rüyada çiş içmek, devlet büyükleriyle büyük işlere girerek, zorlu görevlerin üstesinden gelmektir. Rüyada çiş yaptırmak, misafire ikram yapmak, ihtiyaç sahiplerine para harcamaktır. Rüyada çiş koklamak, doğru yolu gösterecek bir din alimiyle buluşmaktır. Rüyada gülerken altına çiş yapmak, kısa süreli de olsa bir insana ya da bir duruma canının sıkılacağına yorumlanır. Rüyada korkudan altına çiş yaptığını görmek, rüya sahibinin kafasına taktığı bir sorunu çözüme kavuşturacağına, rüya sahibine hayırlı insanların doğru yolu göstereceğine, mutlu olacağına işaret eder. Rüyada yolda yürürken çiş yapmak, arkadaşı ya da evlilik yolunda yürümek istediği sevgilinin yarı yolda bırakmasına, partnerinden kötü davranışlar göreceği bu nedenle mutsuzluk yaşayacağına delalettir. Rüyada ev temizlerken altına çiş yapmak eskiden samimi olduğunu birçok insanla araya mesafe koyarak, arkadaşlık ya da akrabalığı bitireceğine işaret eder.

Rüyada Kardeşimin Çiş Yaptığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin çiş yaptığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git