Rüyada Kardeşimin Cin Olduğunu Görmek

Rüyada Kardeşimin Cin Olduğunu Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 390 kez okundu.

Rüyada kardeşimin cin olduğunu görmek, rüya sahibinin kardeşinin hilekarlık ve zararlı şeylerle uğraştığına bazen de kardeşten gelecek bir öğüt ile kazançları arttırmaktır. Rüyada görülen cin, iyi yararlı biri ise karşılaşılacak hayırlı bir kişiye işaret eder.

Rüyada Kardeşimin Cin Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada kardeşimin cin olduğunu görmek, dünyevi menfaatleri için insanları kandıran kişiye, bazen yolculuğa, hırsızlık yapmaya, zinaya bulaşmaya, bid’at işlemeye, yol kesici eşkıyalara, haram kazanmaya, dünyayı ahirete değişmeye sihir yapmaya, kişinin maddi ve manevi çökmesine, kişinin adağını yerine getirmesine delalet eder. Rüyada evine cin girdiğinin gören kişi evine hilekar bir düşmanı alır. Rüyada cinlere kuran okuduğunu gören büyük mevkilere ulaşır. Rüyada cinle evlendiğini gören, fasık ve itaatsiz biriyle arkadaş olur. Rüyada cinlerin melikleriyle arkadaş olan, o kişi tanınmış kahin olur. Rüyada cin yerde ya da yolda gören, yol kesici eşkıyalara, evde gören ise yaramaz ve şerli komşuya işarettir.

Rüyada cin çarpması haram mal yemeye, kötü bir işte zarar görmeye alamettir. Rüyada cinle beraber yolculuk yapmak hayırsız bir insanla yolculuğa çıkmaktır. Rüyada cinlerle cinsel ilişkiye giren kişi eşiyle mutlu olur. Rüyada cinler topluluğuyla iyi anlaştığını gören normal insan topluluklarıyla da iyi anlaşarak sözünü dinletebileceğine işaret eder. Rüyada cinlerden yardım isteyen sorunlarında çaresiz kalır. Rüyada cinle arkadaşlık ettiğini misafir olarak ağırlayarak anlaştığını gören, gerçekten iyi bir arkadaş edineceğini, sırlarını onunla paylaşacağı, onu misafir ederek evine davet edeceğine alamettir. Rüyada cinle konuşmak, yakında biriyle kavga etmeye yorumlanır. Rüyada birinin içine cin girmek, o kişinin gerçek hayatta mutsuz ve huzursuz olacağına yorumlanır. Rüyada cinle evlenmek, kafir ve din düşmanı biriyle evlenmektir. Hamile bir kadının rüyada cin görmesi çocuğunun çok zeki olmasına işaret eder.

Rüyada Kardeşimin Cin Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin cin olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Cin Olduğunu Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ali kemal aydın dedi ki:

    Rüyamda ablamın içine cin girmişti ve trenke yokculuk yapıyoduk tren bi gidiyodu bi duruyodu ve ablam bazen kusuyodu

Sayfa başına git