Rüyada Kardeşimin Cesedini Görmek

Rüyada Kardeşimin Cesedini Görmek
7 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 252 kez okundu.

Rüyada kardeşimin cesedini görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin kardeşinin ömrünün uzamasına, kendisinin ve kardeşinin uzun yaşayacağına delalet eder. Huzurlu bir yaşam süreceğine, mutsuz olaylardan uzaklaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kardeşiyle olan sorunlarının biteceği, beraber güzel işler yapacağına alamet eder. Büyük sıkıntıları beraber aşıp, huzura ermektir. Kişinin kardeşiyle mutlu ve huzurlu olmasına kardeşi uzaktaysa ona kavuşacağına, kardeşinde olan bir hastalığın şifa bulmasına delalet eder.

Ünlü imam alimlerine göre rüyada ceset görmek sıkıntıda olan bir yakının yanına gelmesidir. İşlerin bozulması, korku verici bir olayla karşılaşmaktır. Rüyada ceset görmek, etraftan birinin ölümüne şahit olmaktır eder. Rüyada kardeşinin cesedinin konuştuğunu görmek hayırlı bir haberdir, cesedin kalkıp yürüdüğünü görmek rüya sahibinin hayırlı yolda yürüyeceğine, doğru yolda olduğuna işarettir. Rüyada kardeşinin cesedini suda görmek yapacağı işlerde zararlı çıkacağına alamet eder.

Rüyada Kardeşimin Cesedini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin cesedini görmek, rüya sahibinin ve kardeşinin ortak hatalı bir davranıştan günah işlemesine alamet olur. Rüyada kardeşin cesedinin nurlandığını görmek takva sahibi olmaya, beraber hayır yolunda çalışmaya, Allah’ın rızasını kazanmaya işarettir. Rüyada kardeşin cesedinin kefenli olduğunu görmek kardeşinin sır tutan güvenilir bir insan olduğuna alamettir. Rüyada kardeşin cesedinin çürüdüğünü görmek yapılan bir hayrın boşa gideceğine, yapılan bir hayır hakkında çok konuşulmasına ya da emek verilen bir işte sorun çıkıp boşa gitmesine alamet eder. Rüyada kız kardeşinin cesedini görmek, ailede hastalıklı bir yakının ölmesidir. Erkek kardeşin cesedini görmek ise, kendisine zararı dokunan kişinin ölümüyle rahata ermesidir. Rüyada kardeşin cesedinin kaçırılması, elden gidecek fırsatlardan dolayı üzüntü duymaktır. Ayrıca rüyayı gören kişinin kardeşiyle olan sorunlarını çözmesi küsse barışması gerektiğine de delalettir. Rüyada kardeşin cesedinin koktuğunu görmek, kardeşinin zor durumda olduğuna ona yardım etmesine işaret olur.

 

Rüyada Kardeşimin Cesedini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin cesedini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git