Rüyada Kardeşimin Çatıdan Düştüğünü Görmek

Rüyada Kardeşimin Çatıdan Düştüğünü Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 766 kez okundu.

Rüyada kardeşimin çatıdan düştüğünü görmek, planlanan bazı işlerin durma noktasına geleceği, kardeşiyle ilgili bir hadiseye şahit olacağına işaret eder. Rüyada kişi, çatıdan düştüyse akrabalarıyla ya da arkadaşlarıyla tartışmaya girip mutsuz olacağına işaret eder. Rüyada kardeşin çatıdan düşerken bir yerini kırması ya da yaralaması, kişinin çok uğraştığı bir işte hayal kırıklığa uğrayarak güvendiği insanlar tarafından ihanete uğramasıdır.

Rüyada Kardeşimin Çatıdan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada kardeşimin çatıdan düştüğünü görmek, kişinin kardeşinden bir konuda ihanete uğrayacağına, çevresindeki insanlara artık güvenmeyeceğine delalet eder. Rüyada çatıdan düşüp ölmek, ömrün uzayacağına, hayırlı haberlerle müjdeleneceğine, karşılaştığı olumsuzluklar karşısında pes etmeyeceğine delalet eder. Rüyada damdan düşmek, yapılan planların bozulmasına, yolculuk ya da herhangi bir işin iptal olmasına, bir kişinin onu rezil edeceğine bu nedenle rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine, herkese güvenmemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada düşen kişi fakirliğe uğrayarak sıkıntı çeker.

Rüyada düşmek iyi bir durumdayken kötü bir hale dönüşmek, çocuklarından ya da dostlarından darbe yemek, uzun planlanan bir işte ortakların yalnız bırakmasına alamet olur. Rüyada düşen kişi, başarısız olur, düşmanlarından zarar görür. Rüyada çatıdan ya da herhangi bir yerden düşmek, maddi kayıplar yaşanmak, arzu edilen şeyi elde edememek, makam mevki kaybetmek demektir. Rüya sahibinin yardıma muhtaç birine yardım etmesi gerekir. Rüyada çatıdan aşağıya düşmek, süren bir evlilik hayatının son bulmasıdır. Rüyada çatıdan düşerken biri kurtarmak, ortaya çıkan sorunların üstesinden gelmek, sıkıntıdan sonra feraha ermektir. Rüyada kardeşin ya da herhangi birini düşerken yakalamak, yakaladığı kişiyi hatadan ya da olumsuz bir durumdan kurtarmasıdır. Rüyada çatıdan ya da damdan inmek, çok uğraştığı işlerin ellerinden gitmesi tehlikesiyle karşılaşma ihtimalinin olduğu bu nedenle dikkatli olması ve herkese güvenmemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kardeşimin Çatıdan Düştüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin çatıdan düştüğünü  görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Çatıdan Düştüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kazim dedi ki:

    Ruyamda kardesim calisirken yuksekten dusuyor ve oluyor

Sayfa başına git