Rüyada Kardeşimin Çarpıldığını Görmek

Rüyada Kardeşimin Çarpıldığını Görmek
7 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 369 kez okundu.

Rüyada kardeşimin çarpıldığını görmek, kardeşinin borcundan dolayı azap çekeceğine ve ona yardım etmesi gerektiğine, rüya sahibinin kardeşinin kötü yolda olup günah işlemesine şahit olacağına, fesatçılık yapmaya bunun sonucunda azap görmeye delalet eder. Bazen rüyada kardeşin ya da herhangi birinin çarpıldığını görmek borcunu ödemek gerektiğine işaret eder. Rüyada kardeşin çarpılıp yürüdüğünü görmek hatadan sonra tövbeye, kötü giden düzenin düzelmesine, borcun ödenmesine, kuruntulardan günahlardan kurtulmaya, takvaya dönmeye delalet eder.

Rüyada kardeşin cin çarpması, kötü insanların peşinden gitmeye, iyi huylardan uzaklaşmaya delalettir. Kardeşin kötü ortamlardan uzaklaşması ve tövbe etmesine, kötü insanların peşinden gitmeye, iyi huylardan uzaklaşmaya delalettir. Kardeşin kötü ortamlardan uzaklaşması ve tövbe etmesi gerektiğine de delalettir. Rüyada kardeşin elektrik, elektrik çarpması, hayatın altüst olması, düzen bozulmasına, kardeşine verdiği emeğin boşuna gitmesine, ağzının tadının bozulmasına işaret eder. Bazen rüya sahibinin kardeşini elektrik çarpması, uyarı anlamındadır. Ayrıca dinde bozulmaya, batıl inançlara inanıp kötü yola gitmeye de işaret olunur. Rüya gören kişinin kardeşiyle günaha girdiğine de alamet olur. Rüyada çarpılmak ya da birinin çarpıldığını görmek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Kardeşimin Çarpıldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin çarpıldığını görmek, herhangi bir olay durumunda düzeninin bozulmasına, dini açıdan kötü yolda gitmeye, takvadan uzaklaşmaya, doğru yoldan çıkmaya, kendini şaşırmaya, münafık insanlara uymaya delalet eder. Çarpıldığını gören kişinin işlediği günahlara tövbe etmesi gerektiğini, hileli işler yaptığını için günaha girdiğini, bu hatalarından dönmezse dünya ve ahrette itibar kaybedeceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin dine daha da bağlanması ve ibadet etmesi gerekir. Tövbe etmeli, Allah’a yakarmalı günahlarını bir daha işlememelidir. Boş zamanlarını Kuran okumalı, İslam’ın ipine sarılmalıdır. Bu tür görülen rüyalar psikolojik de olabilir. Bilinçaltında kalan bir filmin etkisiyle de görülmüş olabilir.

 

Rüyada Kardeşimin Çarpıldığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin çarpıldığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Çarpıldığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gamze dedi ki:

    Rüyamda kardeşlerimin havada gözleri beyaz çarpılmış gördüm kedi gordum bide değişik korkmuş hareket yapiyor

Sayfa başına git