Rüyada Kardeşimin Boşandığını Görmek

Rüyada Kardeşimin Boşandığını Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.147 kez okundu.

Rüyada kardeşimin boşandığını görmek, bazen iyiye bazen kötüye yorulsa da çoğu zaman hayra ve mutluluğa yorulur. Bu rüyanın çeşitli yorumlamaları vardır. Mesela kardeşinizin evliliğinde sorunlar varsa düzeleceğine, aile huzurunun geri geleceğine, tartışmaların sona ereceğine işarettir. Kardeşinizin eşiyle diyaloğunun güzelleşeceğine, saygı ve sevgisinin artacağına delalettir. Eğer kardeşiniz ve eşiniz birbirinden uzaktaysa, mesela iş gezisi veya aile ziyaretindeyse bu ayrılığın son bulacağına ve hasretin biteceğine, kavuşulacağına işarettir. Eğer kardeşiniz bekârsa sevgilisiyle işlerin yolunda gideceğine ve evleneceğine, beki ilk zamanlarda sorunlar yaşayacağına ama bu sorunları aştıktan sonra mutluluğa kavuşacağına işaret edilir. Kardeşiniz eşinden kavgalı ve gürültülü boşanıyor ise bir tartışmada haksız çıkacağına, eşine karşı haksızlık ettiğine ve kendi yanlışlarını görmezden geldiğine işarettir. Bu durumda kardeşinizin kendine karşı dürüst olması ve yaptığı hatadan dönmesi, eşine söz hakkı tanıması ve objektif olması gerekir. Kardeşiniz eşinden boşanıyor ve aynı evde yaşamaya devam ediyorsa bu içini huzursuz eden bir durum olduğunu, pişmanlıkları olabileceğini gösterir.

Rüyada Kardeşimin Boşandığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin boşandığını görmek, eğer kardeşiniz dini nikâhı bozarak boşanıyorsa sizden veya eşinden gizlediği şeyler olduğuna, bu sırrın daha fazla gizli kalmaması gerektiğine aksi takdirde iki tarafın da ailesinin huzursuz olabileceğine işarettir. Rüyanızda kardeşiniz boşandığı eşiyle tekrar evleniyorsa yaptığı bir hatadan döneceğine, huzursuzlukların, sıkıntıların, mutsuzlukların biteceğine ve doğru yola döneceğine delalettir.

Bazen rüyada kardeşinizin veya herhangi birinin boşandığını görmek maddi olarak rahatlanacağına, kötü niyetli insanlardan uzaklaşılacağına, iç sıkıntılarının nihayete ereceğine, huzursuzluk sonrasında keyiflenileceğine, hak edilen başarının elde edileceğine, ağız tadının yerine geleceğine, iyi insanlarla tanışılacağına da işarettir. Tüm bunların dışında eğer kardeşinizin aile hayatında olumsuzluklar varsa bilinçaltınızda siz bundan etkilenmiş ve bu duruma üzülüyor olabilirsiniz. Bu yüzden rüyanızda onu kurtarmak istemişsinizdir.

Rüyada Kardeşimin Boşandığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin boşandığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git