Rüyada Kardeşimin Boğulduğunu Görmek

Rüyada Kardeşimin Boğulduğunu Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.243 kez okundu.

Rüyada kardeşimin boğulduğunu görmek, rüya sahibinin kardeşinin zor durumda olduğu, ona yardım etmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada boğulmak, yapılan günahların sonucunda görülecek azap görme, dünyevi işlerle meşgul olma, ahiret sorularına cevap verememektir.

Rüyada Kardeşimin Boğulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin boğulduğunu görmek, sorunlarla yüz yüze gelmeye, rüya sahibinin kardeşine zaman ayırması gerektiğine delalet eder. Rüyada kazara düşüp boğulmak hayatta edilen olaylardan tecrübe etmek, biri tarafından yanlış yola itilmek, kötü huylu insanların gazabına uğramaya işaret eder. Rüyada birinin kişiyi boğduğunu görmek, rüya sahibinin fakirleşmesi, maddi sıkıntı çekmesi, işlerin yolunda gitmemesine, zenginlikten yoksulluğa düşmeye işaret eder.

Rüyada boğulmaktan kurtulduğunu görmek, kişinin insanlar tarafından güven kazanacağı, biri tarafından sorunlarına çare bulacağına, iş hayatında pürüzlerin giderilip rüya sahibinin rahata ereceğine delalet eder. Rüyada suda boğulduğunu görmek, bazı alimlere göre su aydınlık olduğu için suda boğulmak feraha ermek, parlak bir geleceğe ulaşmak demektir. Bazı alimlere göre ise suda boğulmak, çok hata yapmaya, maddi ve manevi çöküntüye uğramaya işarettir. Rüyada denizde boğulan birini kurtarmak, bir kişiyi günahtan ya da hatadan kurtarmak, iş hayatında kazançlı çıkmak demektir. Rüyada denizde boğulurken kimsenin yardım etmediğini görmek, kendisine uğrayan musibete kimsenin yardım etmeyeceğine delalet eder. Rüyada denizde boğulmak, ölümünde şehitlik mertebesine yükselmesine, herhangi bir kazadan ölüm tehlikesi atlatacağına, sevdiği birini kaybedeceğine, hastalığa uğramaya işaret eder. Rüyada bataklıkta boğulmak, sevilen akrabalardan kötü haber alınacağına, beklenmeyen bir şekilde arkadaş çevresinde tartışma yaşanacağı, aşk hayatında tartışmalı bir ayrılık yaşanacağına delalet eder. Rüyada iple boğulduğunu gören kimse, sıkıntılı bir aile hayatı kuracağına, zararlı alışkanlıktan kurtulamayacağına yorulur. Rüyada kumda boğulmak, sağlık sorunlarıyla uğramaktır. Rüyada berrak suda boğulmak, uzun zamandır uğraşılan işte olumlu bir gelişme yaşanmasına alamet eder.

Rüyada Kardeşimin Boğulduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin boğulduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git