Rüyada Kardeşimin Birini Öldürdüğünü Görmek

Rüyada Kardeşimin Birini Öldürdüğünü Görmek
7 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.167 kez okundu.

Rüyada kardeşimin birini öldürdüğünü görmek, kardeşinizin ömrüne ömür katıldığına delalet eder. Bu rüya ömrünüzün uzadığının gösterir ve aynı zamanda da hayırlı bir ömrü olacağına delalet eder. Rüyada kardeşinizi birinin silahla öldürdüğünü görmek, kardeşinizin çok güvendiği insanlar tarafından aldatılacağını ve kandırılacağını gösterir. Kardeşinizin iyi niyetini suistimal ederek onun güvenini boşa çıkaracak bu kişiler, kardeşinizi çok üzebilir. Bu dönemde kardeşinize destek olmalı ve her zaman yanında durarak varlığınızı ona hissettirmelisiniz. Tabanca, aynı zamanda tez bir haber alacağınıza işaret eder. Kardeşinizin öldürüldüğünü rüyanızda görmüşseniz bu rüya, sıkıntılı günleri artık geride bırakacağınızı ve sonucunu korkarak beklediğiniz bir olayın hayırlısıyla sonuçlanacağını gösterir.

Rüyada Kardeşimin Birini Öldürdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin birini öldürdüğünü görmek, kardeşinizin birine karşı bir intikam duygusu beslediğini ve kardeşinizle bu kişi arasında ciddi anlamda bir sürtüşme olacağını gösterir. Kardeşinizi birinin öldürdüğünü görmek, korkutucu bir anlam taşımaz. Fakat kardeşinizin çevresinde iyi görünümlü sinsi insanların varlığını gösterir. Kardeşiniz, bir konuda birisine çok fazla öfkelenebilir ve kendine hakim olmakta zorlanabilir.

Bu gibi durumlarda bu rüya, yaklaşan tehlikelerin de göstergesidir. Kardeşiniz birine bir konu yüzünden çok kırılabilir ve bu kırgınlık kolay kolay geçmeyecek boyutta olabilir. Bu durumda, kardeşinizin rüyanızda birini öldürmesi aslında iç savaşını kazanması anlamına da gelir. Hep aklında olup da karşısındaki insanı kırmaktan çekindiği için söyleyemediği bazı konuları artık söyleme noktasına gelebilir. Kardeşiniz, sizin sözünüzü dinlemeyerek kendi bildiğini okuyabilir ve hayatı için çok önemli bir adım atabilir. Kardeşinizin birini öldürmesi, hiç beklemediğiniz ve çok şaşıracağınız bir haber alacağınızın da göstergesidir. Bu haber, sizi çok mutlu da edebilir çok şaşkına da çevirebilir. Fakat kötü bir haber almayacaksınız ve aldığınız haberin sonucunda güzel gelişmeler yaşandığını göreceksiniz.

Rüyada Kardeşimin Birini Öldürdüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin birini öldürdüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Birini Öldürdüğünü Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Bekir dedi ki:

    Ruyamda abimin birini oldurdugunu gordum bize gelip anlattiginda gidip teslim olmak istedigini soyledigini gordum sonra ben abimi yurt disina kacirmaya calistim ama her denemede kacma basarisiz oldu

  2. Çiğdem dedi ki:

    Rüyamda Vefat eden evleneceğim kişinin yani sevgilimin kıyafetlerini yatağımın üstünde gördüm ve hepsi toprak kokuyordu

Sayfa başına git