Rüyada Kardeşimin Beni Dövdüğünü Görmek

Rüyada Kardeşimin Beni Dövdüğünü Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 304 kez okundu.

Rüyada kardeşimin beni dövdüğünü görmek, kardeşi tarafından herhangi bir konuda yardım edileceğine yorumlanır. Rüyada dövülmek, dini konularda borçlarını yerine getirmeye, doğru yola dönmeye, düşmanıyla dost olmaya, iyi ve kötü insanları birbirinden ayırt etmeye, kalp gözünün açılmasına, geçmişte yaptığı yanlışlardan dönmeye rüya sahibi için iyilik, şans, huzur bulmaya, iyi insanlar tarafından yardım görmeye, sevilen bir kimse olmaya, maddi ve manevi destek bulmaya, ele mal geçmesine, iyilik bulmaya delalet eder.

Rüyada dövülen birini görmek, dövülen birini tanıyorsa o kişinin güç, kuvvet bulacağına, hayırlı güzel bir ömre, problemlerini çözeceğine, huzura ereceğine işaret eder. Rüyada birkaç kişiyle dövüştüğünü görmek, dövüştüğü kişileri tanıyorsa o kişilerden yardım alarak iyilik ve hayır bulacağına işaret eder. Rüyada ölünün kendisinin dövdüğünü görmek, yolculukta olan kişi için hayır ve menfaat bulmasına; kişinin ölüyü dövmesi ise dinin kuvvetine yorulur. Rüyada bir kişinin elleri ve ayakları bağlanarak dövdüğünü gören kişi, haram mala el uzatarak günah işler.

Rüyada Kardeşimin Beni Dövdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin beni dövdüğünü görmek, rüyada birini döverken kan akarsa, döven kişi dövülen kişiden menfaat bulur. Rüyada tanınmayan bir kişiden dayak yemek, rüya sahibinin o kişiden fayda göreceğine; arkadaştan dayak yemek ise, o arkadaştan yardım almaya işaret olur. Rüyada düşman tarafından dövülmek, içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmasına, rahata ermeye yorumlanır. Rüyada öğretmenden dayak yemek, öğrenciyse öğretmeninden destek bularak hedefine ulaşma anlamına gelir. Rüyada eşi tarafından dövüldüğünü görmek, ailevi konularda eşinden destek göreceğine, eşinin kişiyi mutlu edeceğine yorumlanır. Rüyada annesi ya da babası tarafından dövülmek, annesinden ya da babasından zor zamanlarında destek bulacağına, sorunların çözümünde de onlardan yardım alamaya işaret eder. Rüyada düşmanı dövmek, normal hayatta da düşmana galip gelmeye alamet olur.

Rüyada Kardeşimin Beni Dövdüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin beni dövdüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Beni Dövdüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. uğur dedi ki:

    ruyamda en kucuk kardesime serseri bi cocuk bişeler veriyordu sonra diğer kardesim bunu görünce o cocuğu yere yatırıp dövmeye başladı acaba ne anlama geliyor

Sayfa başına git