Rüyada Kardeşimin Benden Para İstemesi

Rüyada Kardeşimin Benden Para İstemesi
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 969 kez okundu.

Rüyada kardeşimin benden para istemesi, şu aralar maddi sıkıntılar içerisinde olduğunuzu, bunu ailenize fazlasıyla yansıttığınızı ve onların desteğine ihtiyaç duyduğunuz anlamına gelmektedir. Rüyada kardeşinizin sizden para istemesi aileniz ile eskiden beri görüştüğünüz bir kişinin size maddi manevi destek olacağını anlamına gelmektedir. Ayrıca sizinle kan bağı olan kişilerin özellikle kardeşinizin sizi sizden fazla düşündüğünü, sizin için her şeyi göze alabileceğini göstermektedir. Ailedeki özellikle baba figürlü kişinin olmaması veya aile içinde pasif olması nedeniyle kardeşinizin sizi aile reisi olarak gördüğü ve onun içinde olduğu zorluktan onu kurtaracak kişinin siz olduğunu düşündüğü anlamına gelmektedir.

Eğer rüyanızda kardeşinize para veriyor ya da bir para arayışı içine giriyorsanız sizden para isteyen kardeşinizin diğer aile bireyleriyle veya akrabalarla çok kısa sürede arasının açılacağına işarettir. Rüyada sizden para isteyen kardeşiniz ticaretle uğraşıyorsa borçlarının fazla olduğuna, çalışan bir kişi ise yakında büyük borç yükü altına gireceği anlamına gelmektedir. Aile içerisinde ona olan saygınlığının azalacağını düşündüğü ve bu borç konusunu kolay kolay kimseye açamadığı için aileye karşı kötü laflar ve davranışlar ile onları kendinden uzaklaştıracağı anlamına gelmektedir. Rüyada birinin borç para istediğini görmek genel olarak o kişinin hayatındaki aksaklıkların artacağına, boyundan büyük maddi zarar içinde olduğuna işarettir.

Rüyada Kardeşimin Benden Para İstemesi Ne Anlama Gelir ?


Rüyada kardeşimin benden para istemesi, rüyada kardeşiniz sizden para istiyor ve siz de veremiyor iseniz kardeşinizin sizden çekindiği onu küçümseyeceğinizi düşündüğü anlamına gelmektedir. Rüyasında zor durumda olan kardeşine para istemesi ve ona bu yardımı yapmanız ise aile içinde çıkacak olan tartışmaların sorumluluğunu sizin alacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada para isteyen kişi kız kardeşiniz,evli ve çocuklu ise evinde maddi sıkıntılar yaşadığına veya çocukları sebebi ile yaşayacağına , erkek kardeş ise iş hayatında maddi sıkıntılar çektiğine veya çekeceğine işarettir.

 

Rüyada Kardeşimin Benden Para İstemesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin benden para istemesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Benden Para İstemesi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özgür ulaş dedi ki:

    Rüyada kardeşim arkadaşlarıyla benim bulunduğum yere geliyor rüyamda cüzdanım masanın üstünde duruyor kardeşim ve arkadaşları benden içki içmek için para istiyorlar bende kardeşime bağırıyorum eve paramı getiriyorsunda benden para istiyorsun diyorum daha sonra bepzine bağırıyorum ve burdan gidin diyorum

Sayfa başına git