Rüyada Kardeşimin Balkondan Düştüğünü Görmek

Rüyada Kardeşimin Balkondan Düştüğünü Görmek
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.841 kez okundu.

Rüyada kardeşimin balkondan düştüğünü görmek, rüyada kardeşin balkondan düşmesi kardeşiyle ilgili üzüntülü bir haber almasına delalet olur. Bazen de kardeşin ağaçtan düşmesi hayatta yapılacak küçük çapta bir değişimdir. Balkondan düşme, sağlığın bozulması, kişinin bir durumdan dolayı kederlenmesi, sağlık durumda ortaya çıkan bir bozulmaya da işaret eder. Rüyada görülen balkondan düşme, rüya sahibinin herhangi bir olaydan zarar görüp üzüleceğine delalet eder. Çok sevdiği insanlar arasında mesafe koyacağına işaret olur. Balkon ya da herhangi bir yerden düşmek kötü haber almaya da yorulur.

Rüyada kardeşin sandalyeden ya da koltuktan düşmesi, iş yerinde makam değişikliğine, itibarın bir durumdan dolayı kaybolmasıdır. Kişinin kardeşinin gizli planlarının ortaya çıkmasına da yorulur. Yüksekten düşmek etrafında olacak itibarın kaybolmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yaptığı bir takım olumsuz davranışlardan vazgeçmeli, çalıştığı işinde özverili olması gerekir. Kardeşiyle ilgili olumsuz bir olaya ya da kardeşinin durumunun kötü olduğuna işarettir. Eğer rüyayı gören kişi, düşen kardeşine yardım ediyorsa kardeşinin itibarını kurtaracağına, kardeşinin sıkıntılarına ortak olup yardım edeceğine delalet eder. Rüyada kardeşin yere düştüğünü görmek kardeşinin ya da kendisinin sağlık sorunlarıyla uğraşıp eski hayatına geri dönemeyeceğine delalet eder. Eğer rüyada düşerken kalkıyorsa kişi, bir müddet hastalığın ardından düzelip eski sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kardeşimin Balkondan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin balkondan düştüğünü görmek, herhangi bir konuda kişinin kendisini riske attığını gösterir. Eğer atladıktan sonra kişi ayağa kalkıyorsa girdiği riskli işten karlı çıkacağına, eğer atladığı yerden öldüğünü görmek kişinin girdiği riskten etkilenip düzeni bozulacağına delalettir. Bazen rüyada kardeşin ya da kendisinin düştüğünü görmek zalim ve kötü insanlar tarafından kötü duruma düşürüleceğine, bu nedenle etrafındaki kişiler hakkında dikkatli olması gerektiğini gösterir. Bu durum psikolojik ve kişi stres altındaysa rahatlaması gerekir.

 

Rüyada Kardeşimin Balkondan Düştüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin balkondan düştüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Balkondan Düştüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İsmail dedi ki:

    Rüyada kardeşim balkondan atlamak istediğini ve her seferinde onlar istiyor diye atacağım kendimi diyordu. Atljyordu ve ben ağlayarak kardeşime kosuyordum. Hic birşey olmadan eve getiriyordum. Sonra evde kardeşim bana:abi kısa boylu cin ne derse yapıyorum dayanamıyorum diyordu. Bunu derdemez evdeki çiçeklerin arkasından kısa boylu yüzünü saklayan bir yaratık içeri odaya kaciyordu. Sonunda yaratığı yakaladigimda sadece korkunç bir bez bebek oldugunu goruyorum

Sayfa başına git