Rüyada Kardeşimin Askere Gitmesi

Rüyada Kardeşimin Askere Gitmesi
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.078 kez okundu.

Rüyada kardeşimin askere gitmesi, rüya sahibinin kardeşiyle uzun bir yolculuğa çıkacağı ya da kardeşiyle maddi anlamda gelir getirecek bir işe girmeye delalet eder. Ayrıca en kötü zamanlarda hayata tutunmasını bilen, hayatına tek başına ikame etmeye çalışan rüya sahibinin başarılı, çevresinde saygı duyulacak biri olduğuna, zenginliğe, güvende olduğuna delalet eder. Rüyada askere gitmek, iş hayatında çifte mutluluk yaşayacak, karlı ticarete girişerek maddi anlamda ferahlığa kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada asker uğurlamak hayırlı bir iş yapmaya, insanlara yardım etmeye, ferahlamaya, yardıma muhtaç birine yardım yapmaya, cömert insanlarla karşılaşmaya işaret eder. Rüyada askerler görmek devlet işine girmeye, önemli işlerde çalışmaya, mevkisinin yükselmesine, halk içinde takdir gören sayılan insan olmaya, sorumluluklarını yerine getirmeye delalet eder. Rüyada askere gidip savaştığını gören kişi çevresinden bir dedikodu duyması sonucu aklının karışmasına ancak kötü niyetli kişilere inanmayacağına yorumlanır.

Rüyada Kardeşimin Askere Gitmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin askere gitmesi, askere davul zurna ile gitmek kişinin çok sevineceği olaylarla karşılaşması, hayatında mutlu olaylar yaşanmasına yorumlanır. Rüyada askerden kaçmak, sorunlarından kaçarak daha kötü sorunlarla karşılaşmaya yorumlanır. Rüyada kadın asker görmek kişinin karşısına fedakar bir kadın çıkacağı ve evleneceğine işaret eder. Rüyada şehit olan asker görmek kişinin, Allah’a bağlı dinini yaşayan bir kişi olduğu, sevap hanelerinin artacağı, her işte mükafatını alacağı, hayatının güzel olacağı, kötülükten uzak hayırlı ve inançlı evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüyada asker evinde olmak rüya sahibinin hastalığa yakalanıp derman arayacağına yorumlanır. Rüyada kışla içinde asker görmek, herhangi bir konuda güvenilir kişilerden yardım almaya yorumlanır. Rüyada hasta bir asker görmek, iyi niyetlerin kötü sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada silahsız asker görmek, rüya sahibinin tanınmayan bir kadının kötülüğüne maruz kalmasına delalettir.

Rüyada Kardeşimin Askere Gitmesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin askere gitmesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git