Rüyada Kardeşimin Araba Aldığını Görmek

Rüyada Kardeşimin Araba Aldığını Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.083 kez okundu.

Rüyada kardeşimin araba aldığını görmek, hayırlı işler yapmaya, kişinin verdiği sözü tutmaya, kardeşiyle ortak bir iş yapmaya, kardeşiyle bir söz üzerine anlaşmaya alamet eder. Rüyada kardeşinin yeni aldığı arabaya bindiğini görmek, rüya sahibi sıkıntılardan uzak bir hayat sürmesine, borçlardan kurtulmasına, sağlam kişilerle ortaklık kurmasına, ibadetlerini yerine getirmesine, akrabalık bağlarının güçlenmesine alamet olur.

Rüyada yeni araba almak hayatta yapılacak yeniliklere, evli kişiler için evlat sahibi olmaya, bekar kişiler için ise evliliğe ya da yeni biriyle tanışmaya, gerçek hayatta çok gelir elde edecek bir iş yapmaya, bereketli zamanlar yaşamaya, ailede sözün geçmesine, kişilerin gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, hayatta yapılacak büyük değişikliklere, ticari yolculuğa çıkmaya, işte terfi etmeye, kişinin geçim için aldığı tedbire işaret eder. Bazı alimlere göre araba almak zalim bir insandan cefa görmektir ya da bu zalim insandan kurtulmaktır.

Rüyada Kardeşimin Araba Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin araba aldığını görmek, rüyada görülen para, mal, mülk, gerçek hayatta da zenginliğe yorulur. Rüyada eski bir araba almak, kişinin yaptığı hatalara, kişinin sıkıntıya düşmesine, istemediği halde borçlanmaya işaret eder. Rüyada beyaz araba almak, evlenmeye işarettir. Beyaz araba gelin arabasını temsil eder. Rüyayı gören kişi bekar ise en kısa zamanda evleneceğine yorumlanır. Rüyada araba görmek seyahat etmek, uzun bir yolculuktan sonra sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyada at arabası almak, hastalığa yakalanmaya, el arabası ise bir işin sonucunda uğranılan zorluğa, bebek arabası ise geçim darlığına işaret olur. Rüyada kalabalıkla arabaya binmek toplulukları etkilemeye, hayırlı bir evlat sahibi olmaya, yüksek mertebeye yorumlanır. Rüyada arabanda inmek mevki kaybetmeye, işinde olumsuzluklar yaşamaya, sorunlu evliliğin bitmesine işaret olur. Rüyada kaza yapmış araba görmek, bir şerefe nail olmaya, büyük cesaret gerektirecek işler yapmaya yorumlanır.

Rüyada Kardeşimin Araba Aldığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin araba aldığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git