Rüyada Kardeşimin Ağladığını Görmek

Rüyada Kardeşimin Ağladığını Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.569 kez okundu.

Rüyada kardeşimin ağladığını görmek, bu genelde onun hakkında hayırlı haberler alacağınıza delalettir. Eğer evlilik arifesindeyse hayırlı bir evlilik olacağına, eğer öğrenciyse derslerinde başarılı olacağını işaret eder. Rüyalarda ağlamak ve birinin ağladığını görmek genelde mutluluğun geleceğine, kazancın ve bereketin olacağına, beklenen bir haberin hayırla geçeğine işarettir. Gözyaşları ağız tadının yerine geleceğine, neşeye, berekete, güzelliklere yorulur. Eğer ağladığını gördüğünüz kardeşiniz vefat etmişse, huzur içinde uyuduğuna, kabrinin rahat olduğuna, dünyadan göçerken gözünün arkada kalmadığına ve içinin rahat olduğuna işarettir. Eğer kardeşiniz ağladıktan sonra gülmeye başlarsa bu da kötü bir haberden sonra işlerin yoluna gireceğine ve hastaysa şifa bulacağına yorulur. Maddi durumu kötüyse düzeleceğine de işaret eder.

Rüyanızda kardeşinizin sessizce ağladığını görüyorsanız bu da huzura, berekete ve hayra yorulur. Günahlarına tövbe etmiş ve iç huzurun ermiş biri demek olabilir. Hastalıklardan kurtulmaya, zorluklardan feraha çıkmaya da işarettir. Rüyada kardeşinizle beraber, karşılıklı ağlıyorsanız bu ondan güzel haberler alacağınıza, onunla kaliteli vakit geçireceğinize ve çok eğleneceğinize, sizi güzel ve rahat günlerin beklediğine işarettir.

Rüyada Kardeşimin Ağladığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin ağladığını görmek, kişinin gözlerinden kan geliyorsa bu da genelde pek hayra ve iyiliğe yorulmaz. Bu kişinin yaptığı hatalar olduğuna ve bunlardan dolayı pişmanlık duyacağına işarettir. Bir an önce bu hatalardan geri dönmesi gerektiğine dair bir uyarıdır. Rüyanızda kardeşiniz ağlamadığı halde gözyaşları akıtıyorsa bu da başına bir musibet geleceğine, birinden zara görebileceğine ama bunu henüz fark etmediğine yorulur. Böyle bir rüya gördükten sonra hemen önlem almak ve gözü açık olmak gerekir. Eğer kardeşiniz bağırarak, hıçkıra hıçkıra, saçını başını yolarak ağlıyorsa bu da genelde iyiliğe yorulmaz. Bu konuda iki farklı görüş vardır, kalabalık ortamlara girip gözbebeği haline gelineceği şeklinde de yorulur fakat daha çok başa bir kötülük geleceği şeklinde görüşler vardır.

Rüyada Kardeşimin Ağladığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin ağladığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Ağladığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yusuf dedi ki:

    Abim siyah gomlek vardi ustunde ve benim ve kardesim ocin agliyodu yada sadece benim icin agliyodu bende susturmaya calisiyodum aglama abi falan diyodum

Sayfa başına git