Rüyada Karasinek Görmek

Rüyada Karasinek Görmek
14 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.111 kez okundu.

Rüyada karasinek görmek, kalıcı olmayan bir sorun yaşayacağınıza yorulur. Bu bir sağlık sorunu ya da hayatınızdaki insanla yaşayacağınız bir tartışma olabilir. Ancak başınıza her ne gelirse bu geçici bir sorundur ve kısa zamanda toparlanacaksınız. Rüyayı gören kişi bayan ise aşk hayatında sorunlar yaşanacak demektir. Aranızı bozacak gereksiz bir kişidir. Ve belki de bu kişiye bu gücü siz vermişsinizdir. Güçsüz bir düşmanı işaret eder. O yüzden bu kişiden korkmanıza gerek yoktur ancak hiçbir düşmanı da hafife almayın. Hayatınızda faydasız insanları temsil eder. Bu insanlar sizden asalak gibi beslenen kişilerdir. Rüyasında değerli bir eşyasının üstünde sinekler dolandığını gören kişi zarara uğrayacaktır. Ağzı bozuk kişilere yorumlanır. Etrafınızda kötü karakterli ağzı bozuk kişiler bulunuyor. Bu kişileri çevrenizden uzak tutmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Bazen de kötü olayları çağrıştırır.Bu sevgilinizle yaşayacağınız bir tartışma olabilir.

Rüyada Karasinek Öldürmek

Kişi pislik temizlemiş demektir. Bu borçlarınızın temizlnmesi olabilir ya da uzun zamandır sorun çıkaran birini hayatınızdan çıkarmanız da olabilir. Sizi bunalttığını gördüyseniz başınızda birden çok konuşan, akıl veren insan olduğunu gösterir. Siz bu gürültü kirliliğinden bunalmış durumdasınız ve her an patlayabilirsiniz. Ancak genel olarak küçük aksaklıklar yaşanacağına yorulur. Bekar kadının kısmetine engel olmaya çalışan birileri vardır. Bir öğrencinin görmesi ise kırık bir derse yorulabilir. Kötü olayları da çağrıştırır. Sizin haberiniz olmadan çirkin işler dönüyor olabilir etrafınızda.

Rüyada Evden Karasinek Kovmak

Rüya sahibi ev hanesinden bir kişinin ihanetine uğramıştır. Ancak bu kişi ona güvenme hatasını tekrar edecektir. Bu rüya aynı zamanda mesleki yönden yönünden zayıflama ve bir şeyler kaybetme olarak da yorumlanır. Ancak bu kişi kendini ilmi yönden gelişmeye harcayacağı için ilerleyen zamanlarda mutlu olacaktır. Bu rüya aynı zamanda hayırlı bir kısmete ardından yıkılmış bir hayata dalalet eder.

Rüyada Karasinek Isırması

Bu rüya uzun ve sağlıklı bir hayata işaret eder. Ayrıca bu hayat sıkıntısız ve yolunda gidecektir. Kişi bekarsa seveceği bir kısmetle tanışacak evli ise eşi ile birlikte rahat bir ömür sürecektir. Seyyid Süleyman bu rüyayı uzun zamandır arzu edilen bir hayale kavuşma olarak yorumlar. Aynı zamanda bu rüya azimli çalışma olarak yorumlanır. Bu kişi iş hayatında iyi yerlere gelecektir.

Rüyada Suyun İçinde Sinek Görmek

Bu rüya uzun süreli başarıya yorulur. Üstelik bu başarı mutluluk getirecek ve maddi açıdan rahat bir hayat sürmenizi sağlayacaktır. Diğer yandan bir arkadaşın yardım istemesi anlamına gelen bu rüya sizin elinizden gelen yardımı yapacağınız anlamına gelir. Rüya sahibi kardeşleri ile ortak bir yer satın alıp iş hayatını bu şekilde de devam ettirebilir. Bu sayede rüya sahibinin mal varlığı katlanarak büyüyecektir.

Rüyada Evi Karasinek Bastığını Görmek

Çok küfür eden ve halka zarar veren birisine işaret eder. Ancak bu sinekler tek bir yerde toplanması o yerde bolluk ve bereket anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin ablası varsa onunla birlikte mutlu bir yaşama sahip olacaktır. Diğer yandan bu, rüya sahibinin kendisine dost olacak ve onu iyi hissettirecek dostlara sahip olacağı anlamı taşımaktadır. Nablusi yorumuna göre ise tam tersi hayatın git gide sıkıntıya düşeceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada Karasinek Ölüsü Görmek

Bu rüya mutsuzluğa işaret eder. Rüya sahibi dört bir tarafını saran sıkıntılarla boğuşacaktır. Ancak bu dertlerden kurtulmak pek mümkün olmayacaktır. Diğer yandan bu kişi maddi darlıkla uğraşacaktır. Bu yokluk uzun bir süre gergin bir hayat yaşamasına neden olacaktır. Ancak rüya sahibi sineği kendisi öldürürse bu, sağlığa işaret eder. Bu kişi rahata kavuşacak ve maddi sıkıntı çekmeyecektir.

Rüyada Karasinek Yemek

Bu rüya birtakım yanlış işlere karışacaktır. Bu yanlış işler yasal olmayan konularda olabilir. Bu da haksız kazanç ile sonuçlanabilir. Rüya sahibi kara para aklama veya vurgun yapmak gibi yollara başvurarak para kazanacaktır. Rüyada bir başkasının kara sinek yediğini gördüyseniz o kişi bu yolla çok para kazanacaktır. Kazancının fesat yolu ile olması haram yola başvurduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Karasinek Öldürmek

Rüya sahibi birtakım huzursuzluklar yaşamaktadır. Bu huzursuzluklar hem maddi yönden hem de manevi yönden olabilir. Fakat rüya sahibi bir karar vermenin eşiğindedir. Bu rüya verilen kararın çok yerinde olduğu anlamını taşımaktadır. Kişi ticaretle veya kendi işiyle uğraşıyorsa verdiği bu karar sayesinde rakiplerinin önüne geçecek ve duyduğu huzursuzluklardan kurtulacaktır. Eğer sineği sizin rüyanızda bir başkası öldürüyorsa o kişi için de aynı şeyler geçerlidir.

Rüyada Büyük Karasinek Görmek

Bu rüya bir ihanetin suç üstü olarak yakalanmasına işaret eder. Bu rüyanın sahibinin güvendiği bir arkadaşı bulunmaktadır. Fakat güvendiği bu arkadaş kendisinin kuyusunu kazmaktadır. Arkadaşı kendisinin sandığı kadar iyi niyetli değildir. Diğer yandan bu kişi eş veya evlat olarak düşünülebilir. Bir aldatılmaya maruz kalacak olan rüya sahibi geç olmadan bu durumu fark edecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git