Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada Kaplumbağa Görmek
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.297 kez okundu.

Rüyada kaplumbağa görmek, ağır ilerleyecek iş olarak yorumlanır. Kaplumbağa gören kişi işinde, ailesinde, aşk hayatında bir yavaşlama dönemine girmiştir. Sabırsız olan birinin bu dönemde canının sıkılması mümkündür. Planlar tutmayabilir, planlar yavaş ilerleyebilir. Kişi eğer sabırlı olursa bu dönemi çok başarıyla atlatacaktır. Sabırlı olmaya işaret eder.

Rüyada Kaplumbağa Kabuğu Görmek

Kaplumbağa gören kişi alim bir kişi ile karşılaşabilir. Kendinden yaşça büyük birinden ya da kendinden daha bilgili birinden yardım alabilir. Düşüncelerini önemsediği birinin sözlerini dinleyebilir ve bu dönemde o kişiye güveni artabilir. Rüyada kaplumbağanın büyüdüğünü gören kişi bilgi birikimi ihtiyacı duyar.

Rüyada Kaplumbağa Beslemek

Sanatla uğraşan kişi olarak yorumlanır. Kişi yeni bir sanat dalını öğrenmek için bir sanatkardan yardım alabilir. Büyük bir kaplumbağa gören kişi çok büyük bir sanatkarla karşılaşabilir. Onu izlemeye gidilebilir, onun sanatına yoğunlaşılabilir. Yeni bir bilgi öğrenmek olarak da yorumlanır. Kişinin hayal ve istekleri yavaş olacak demektir. Aynı zamanda, geçici ve hafif bir hastalık yaşayabileceğinizi gösterir. Sabrettiği takdirde istediği makama ulaşacaktır. Aynı zamanda kaplumbağa sembolü, iş hayatınızda büyük başarılar yakalayacağınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi doğru adımlar atarsa çok mutlu ve rahat bir hayat yaşar.

Yalnızlığın tadını çıkarıyorsun ve bundan çok keyif alıyorsun. Eski ilişkinin gürültüsü ve tantanası seni hayli yıpratmış gibi görünüyor. Bu yüzden bir müddet yalnız kalıp, kafa dinleme kararı almış gibisin. Ancak sen yine de önüne çıkacak teklifleri geri çevirmeden önce bir değerlendirsen iyi olacak gibi gözüküyor. Ailen epeydir sana ulaşmaya çalışıyor gibi halleri var.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüya sahibinin güzel huylu, yumuşak mizacı olan ve iyi işler yapan hayırlı bir kişi olduğunu göstermektedir. Kişinin kalbinde bir kötülük yoktur ve iyiliklerle doludur. Bu kişi için Allah katında ne olacağını düşünerek haram olabilecek hiçbir şeyi düşünmez ve el uzatmaz. Bu rüyayı gören kişi hiçbir kimse hakkında kötü konuşmaz ve kötü olan bir şey düşünmez. Rüya sahibinin çok hayırlı bir kimse olduğu doğru yoldan ayrılmadığı tabir edilir. Etrafındaki kişiler tarafından dürüst ve güvenilir bir kimse olarak bilinir. Bu rüyanın sahibi ailesi ve dostlara tarafından çok sevilir, iyi kişiliği ve dürüst kimliğiyle bilinir.

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüya sahibi için anlayışlı, kötülükten uzak, dedikodu sevmeyen, sevecen asil bir kimliğe sahip ve yardımsever bir kişi olduğu tabir edilir. İlerleyen zamanlarda hayat dolu mutlu ve tez canlı bir kişi olacağı ve çevresi tarafından sevilen bir kişi olacağı yorumlanmaktadır. Kişi için çevresinde onu koruyan ve kollayan kişilerin olduğu ve sağlam bir etrafa sahip olduğu ayıca bu kimselerin zengin ve varlıklı olduğu da tabir edilir. Kişi kısmet sahibidir. Rüya sahibi yeni bir işten nasip bulacak ve rızkını bu işten kazanacağı tabir edilir.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Büyük bir sır olarak yorumlanır. Kişi büyük bir sır saklıyordur. Bu dönemde bu sır gündeme gelebilir. Ortaya çıkmasa  da bu sırrı bilen kişiler gündeme gelecek diye huzursuz olabilir. Uzun zamandır saklanan bu sır bu günlerde hatırlanabilir. Büyük sırı bilmekten rahatsızlık duyabilir. Sessiz kalmak onu rahatsız edebilir.

Rüyada Kaplumbağa Yakalamak

Üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Ondan bir şeyler içen kişi üzüntülü bir dönemin içine girebilir. Aldığı bazı haberlerden canı sıkılabilir. Yakın arkadaşının derdini duyabilir ve bir şey yapamadığı için kendini kötü hissedebilir. Üzüntülü haberler kafanızı meşgul edebilir. Sizin enerjinizi düşürecek haberler dile getirilebilir.

Rüyada Kaplumbağa Ölüsü Görmek

Yeni bir mekana geçmek olarak yorumlanır. Taşıyan kişi ve arada dinlenip bir şeyler içen kişi yeni bir ortama girebilir. Bulunduğu işi bırakıp çok farklı bir sektörde işe başlayabilir. Uzun zamandır oturduğu semti bırakıp bambaşka bir semte taşınabilir. Farklı ortamlarda bulunma söz konusudur. Bir şeyler koyduğunu ve seyahate çıktığını gören bir kimse, uzun süreli bir yer değişikliği yapabilir. Aynı zamanda bu kişi, tüm içindekileri saklamayı ve sır tutmayı iyi bilen bir kişidir. Kendini korumak amacı ile duygularını açığa vurmaktan kaçınabilir üzüntülerden korunmak için kendine bir zırh oluşturabilir.

Rüyada Kaplumbağa Yemek

Başarıya, berekete, bolluğa, hırsa, temiz kazanca, yüksek mevkiye, sıkıntıdan sonra gelen mutluluğa, hastalıktan şifaya işaret eder. Rüya sahibinin, bahtının açık olacağına, olmasını istediği şeylerin yakın zamanda gerçekleşeceğine, hasta ise iyileşeceğine, maddi kazanç elde edeceğine delalettir. Kişinin verdiği kararların olumlu sonuçlar doğuracağına, işinde başarılı olacağına, yüksek mertebelere ulaşacağına, çekmiş olduğu zorlukların sonucunda iyi işler başaracağına, beklediği mutluluğa kavuşacağına, evlilik hayatında mutlu olacağına, bekarsa evleneceğine delalet eder.

Rüyada Kaplumbağa Sevmek

Meslek hayatında çok başarılı olacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin düzenli, disiplinli, fedakar ve bahtı açık olduğuna delalet eder. Berekete, bolluğa, maddi kazanca, mutluluğa, sevince yorulur. Bir yerden fazla miktarda maddi kazanç elde edeceğine, yatırımının değer kazanacağına, olmasını istediği şeyin yakın zamanda olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Yapmış olduğu yatırımların ileride çok kazanç sağlayacağına, yakın zamanda maddi açıdan durumunun iyi olacağına işaret eder. Geleceğin ile ilgili yaptığın planlar sürekli değişiyor ve her gün farklı bir fikir uygulama kararı alıyorsun. Planlarını faaliyete geçirmek için fazla vaktin yok, bir an önce karar verip faaliyete geçmezsen pişmanlık yaşayacaksın. Kendine özen göstermen ve sürekli girip çıktığın ortamlar sebebiyle maddi açıdan sıkıntı yaşayabilirsin. Bu ara elini tutmanda fayda var.

Rüyada Kaplumbağanın Eve Girmesi

Kısmetinizin bir süre kapalı olacağına işaret eder. Uzun süredir boğuştuğunuz sıkıntılardan kurtulacak ve hayatınızda yepyeni bir sayfa açacaksınız. Ayrıca şanssızlığınızın kısa süreceğine ve sabırlı olmanız gerektiğine dalalet eder. Bazen de elinizdeki kaybedeceğiniz ancak sabrettiğiniz takdirde yeniden kazanabileceğiniz anlamına gelir. İyi şansı ve kısmeti, kapalı haliyle ise şanssızlığı ve sıkıntıları temsil eder. İyi ve kötü birçok anlama gelebilir. Hayatınızın çok sakin ve durağan geçeceğine dalalet eder. Aşmak istediğiniz sıkıntılarla bir süre daha boğuşacağınıza ve aşamayacağınıza dalalettir. Beklemediğiniz birinden zarar görebileceğiniz anlamına da gelir. Ayrıca hayatınızın aşkını bulmanıza çok az kaldığını gösterir.

Rüyada Ölü Kaplumbağa Bulmak

Kişi yakın zaman da can sıkıcı bir olay yaşayacak ve bundan çok etkilenecek demektir. Bir süre bu sıkıntılı durum sürmeye devam etse de daha sonra bu durumu atlatıp normal hayatına döneceği tabir edilir.  Bu rüyayla ilgili olumlu yorumlar arasında ise kişinin var olan kazancını artarak gelecekte zenginlik ve rahatlık içinde mutlu olacağı tabir edilir.

Rüyada Kaplumbağa ile Konuşmak

Genellikle bir hayra ya da güzel ve iyi olaya işaret edilmektedir. Bu tür bir rüya gören kimseler için onların hayatlarında iş ve aşk konularında olumlu yönde değişimler ve gelişmeler olacağı tabir edilmektedir. Ayrıca  iş yaşamında yükselmeye başlayan kazançla birlikte şu anki mevcut kazancın kat kat artıp bunun ise kişinin mevkisinde yükselmelere yol açacağı tabir edilir. Kişinin hayatında var olan bir takım sorunları ve sıkıntıları kısa bir zaman sonra düzeltecek ve hayatını düzene sokacak demektir. Bu sıkıntıları biraz zor olsa da yakında geçecek ve her şey olumlu yönde ilerlemeye başlayacak diye yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Eti Görmek

Rüyayı gören kişi güvenliğine önem vermeliler. Küçük iş ve ev kazaları olabilir. Güvenliğinize dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Yaptığınız işleri yaparken dikkatli hareket etmelisiniz. İş kazalarına meyil vermeyin. İşinizi dikkatli ve özenli yapın. Evde iseniz prizde takılı bir şey bırakmayın. Bir konuda temkinli olmak olarak yorumlanır. Kişi bir konuda farklı sonuçların olacağını düşünüyordur. Doğru karar vermek için iyi düşünmek gerekir. Bir olayın sonuçlarını iyi düşünmeli önceden tedbir almalısınız. Bir olayın sonucuna da katlanmak zorundasınız. Önceden düşünmek en sağlıklısıdır.

Rüyada Kaplumbağa Ezmek

Yazılı bir iş olarak yorumlanır. Kişi, analitik konulara yoğunlaşabilir. Yeni bir ev yaptırmak istiyorsanız projesini çizdirebilirsiniz. Mimarlık işlerinizi halledebilirsiniz. Eğer okuyorsanız proje hazırlayabilirsiniz. Bu dönemde analitik konular gündeminizde olacak. Ayrıca kişi, hayatında yeni kararlar alabilir ve hayatına yeni bir yön verme çabasında olabilir. Aynı zamanda, matematik ile ilgili bir dalda büyük bir başarı yakalayacağınızı gösterir. Kafanızda olan sembollerin ve amaçlarınızın bir dışa vurumudur. Kişinin zihninde bir türlü anlamlandıramadığı olaylara bir anlam yüklemeye başlayacağını gösterir. Aynı zamanda bu rüya dikkatli olmanız gereken bazı işler içine gireceğinizin de göstergesi olabilir.

Rüyada Uçan Kaplumbağa Görmek

Kişi rütbe almak için hırs yapacaktır. Okulu bitiren biriyseniz atanmak için büyük çabalar gösterebilirsiniz. İş tekliflerinde size en yararlı olacak işi seçmek için çaba harcayabilirsiniz. Hırsın söz konusu olduğu bir döneme işaret eder. Kişi, bulunduğu mevkiden yükselecek ve liderlik konumuna gelecek demektir. Kişi büyük bir başarısızlık yaşayabilir ve bunun sonucunda maddi sıkıntı içine düşebilir. Hiç beklemediği kişilerden ihtiyacı olduğu bir anda destek görecek demektir. Aynı zamanda kişi büyük bir kararsızlık yaşayacak demektir. Yükselişin simgesidir.

Rüyada Kaplumbağa Yumurtası Görmek

Güzel bir haber olarak yorumlanır. Rüya sahibi fark etmeden yada fark ederek birini mutlu edecektir. Fark etmeden yaptığınız bir hareket başkası için çok önemli olabilir. Kişi umudu tükenmiş birine umut yükleyebilir, güzel örnek olabilir. Fark etmeden bir konuşmasıyla karşıdakine mutluluk ve huzur verecektir. Umutla dolu bir konuşma yapacağınızın işaretidir.Yeni bilgi anlamına gelir. Kişi bilgi dağarcığını geliştirecek demektir. Yeni bir kursa gidilebilir ve yeni bilgiler edinilebilir. Uzun zamandır ertelenen spor salonuna gitme kararı alınabilir. Hobilerinizden birini öğrenmek için kursa kayıt olabilirsiniz. Okul döneminiz devam ediyorsa bu dönemde çok fazla  bilgi edinilebilir.

Rüyada Kaplumbağanın Saldırdığını Görmek

Ani olaylar olarak yorumlanır. Kişi aldığı bir haber yüzünden üzülebilir. Yakın bir tanıdığının vefat haberini alabilir. Cenazeye katılabilir ve taziye ziyareti yapabilir. Ayrıca kişi bir başkasına kötü bir haber vermek zorunda kalabilir. Kötü haberin verileceği üzüntülü bir döneme işaret eder. Bu dönemde olumlu düşünmek ve kötü durumlarda sevdiklerinizin yanında olmak önemli bir konudur. Aynı zamanda kişi, geleceği ile ilgili çok güzel planlar yapıyor demektir. Bazen de ciddi bir rahatsızlık yaşayabileceğinizin göstergesidir. Kişi, büyük başarılar yakalayabilir.

Rüyada Kuyruklu Kaplumbağa Görmek

Uzun ömür olarak yorumlanır. Hasta olanlar hastalığından kurtulacaktır. Grip gibi kısa dönemde geçen rahatsızlıklar daha kısa sürede iyileşebilir. Bu dönemde hayatınızı sağlıklı yapacak etkinlikler yapabilirsiniz. Spora başlamaya karar verebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için yediklerinize dikkat edebilirsiniz. Mal mülk olarak yorumlanır. Yani kişi mal sahibi olacaktır. Yeni bir ev alabilirsiniz. Uzun dönemde arabasını değiştirmek isteyenler arabasını değiştirebilir. Evinize yeni bir eşya alabilirsiniz. Yeni bir mal sahibi olmanın işaretidir. Kimi zaman da kişi  yeni bir mülk sahibi olacak anlamı taşır. Yeni bir eşya almak için kredi başvuruyla ilgilenilebilir.

Rüyada Kabuksuz Kaplumbağa Görmek

Birinden destek almak olarak yorumlanır. Zor durumlarınızda sizin yanınızda size destek olacak biri olacaktır. Maddi olmasa da manevi olarak destek alacağınız anlamına gelir. Tercih yapmak anlamına gelir. Kişi bazı konularda tercih yapmak zorunda kalacaktır. Ayırca kişi aynı anda birkaç iş teklifi alabilir. Bu işlerin arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. Durumu artısı ve eksisiyle değerlendirip karar vermek isteyecektir. Farklı alanlardaki iş teklifleri sizin kafanızı karıştırabilir. Rütbe almak olarak yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Sürüsü Görmek

Güzel bir kadın olarak yorumlanır. Kişi hayatındaki kişiyi kıracaktır ve üzecektir. Yani kişi hayatında olan bir kadını üzecek demektir. Bu anne, kız kardeş, eş, sevgili, kardeş, can yoldaşı olabilir. Hayatınızdaki bayana fevri davranacağınızı ve onun kalbini kıracağınıza olarak işarettir. Kişi birilerini kıracak ve sonra çok pişman olacaktır. Kimi zaman da kişi, yeni bir mal ya da mülk sahibi olabilir anlamına gelir. Bazen de bu rüya pek hayra alamet değildir. Kişinin hayatında hiç beklemediği bir anda olumsuz yönde değişmeler olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git