Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada Kaplan Görmek
5 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.810 kez okundu.

Rüyada kaplan görmek, gücü kuvveti yerinde bir erkeğe işarettir. Bu kişi siz de olabilirsiniz çevrenizden biri de olabilir. Rüyasında kaplanın üzerinde olduğunu gören kişi makam ve itibar sahibi olacaktır. Bir kaplan avladığını gören kişi doğru yoldan ayrılmış demektir. Bu kişi son zamanlarda kendisiyle hiç uyuşmayan işler yapmaya başlamıştır. Bir başka yoruma göre de sizden güçlü olmayan bir düşmanınız olduğunu simgelemektedir. Siz bu kişiyle güç olarak eş değersiniz. Ayrıca zalim bir devlet adamına işarettir. Kaplanın saldırısına uğradığını gören kişi bir zarara uğrayacaktır. Bu zarar maddi açıdan da olabilir manevi açıdan da olabilir.

Rüyada Kaplan Kovalamak

Bir erkek bireye işaret eder. Hamile kadının görmesi ise erkek çocuğu olacağına yorulur. Kişi erkek bir birey ise iffetsiz bir kadınla bir ilişkisi olacaktır. Ayrıca gören kişiye beklemediği bir yerden yardım gelecektir. Görülen kaplanın güçsüz olması gelen yardımdan fayda görmeyeceğiniz anlamına gelir. Kendini beğenmiş, kendini başkalarından üstün gören birilerine de yorumlanır. Ayrıca korktuğunuz birileri olduğunu gösterir. Birden fazla kaplanın aniden karşınıza çıktığını görmeniz sizi bekleyen tehlikeli bir durum olduğunu söyler.

Rüyada Kaplan Yakalamak

Gücü simgelemektedir. Tövbe ettiğiniz anlamına da gelebilir. Güçlü bir hayvandır ve sizde tövbe ederek imanınızı daha da kuvvetli hale getirdiniz. Rüya sahibinin çok güçlü arkadaşları vardır. Bu arkadaşlar her zaman sizin yanınızda olan kişiler olduğunu gösterir. Kişinin büyük sorunları vardır ve bunlarla baş edebilmek için yoğun çaba saf ettiğinizi gösterir.

Rüyada Siyah Kaplan Görmek

Yakın zamanda aile ya da akrabalar arasında huzur, birlik ve beraberliğin olduğu günlerin yaşanacağına tabir olunur. Aynı zamanda bu rüya, iş hayatındaki rekabet ortamına işaret eder. Rüya sahibinin, rakiplerinin karşısında güç kazanacağına ve onlardan bir adım önde olacağına yorumlanır. Bir konu ya da bir iş hakkında kişinin yaptığı hırs olarak da değerlendirilir.

Rüyada Kaplan Yavrusu Görmek

Kötü niyetli kimselere işaret eder. Yakın çevrede, kişiyi kıskanan, çekemeyenlerin olduğuna yorumlanır. Bazı alimlerin yorumu ile kaybedilen gücü yeniden kazanılacağına, kişinin kendi ayakları üzerinde duracağına delalet eder. Bu rüya, yeni bir ortaklık anlamına da gelir. Bu ortaklık kişiye, kar getirecek ve kişinin menfaatine olacak demektir. Bir diğer yorumu ise ele geçecek fırsat olarak değerlendirilir.

Rüyada Kaplan Isırması

Bu rüya, yeni bir riske atılmaya delalet eder. Kazanç olarak da yorumlanmaktadır. Bir diğer yorumu ile iş hayatında bir takım aksilik ya da can sıkıcı olaylara işaret eder. Bazı yorumcular tam tersi olarak yorumlamışlardır. İş ya da ticari hayatta yükseliş, gelir artışı ve sorunların kökten çözüme kavuşması manasına gelir. Özel hayatta hızlı gelişmelere de tabir edilir.

Rüyada Kaplan Saldırması

Mesleki anlamda başarı, ticari hayatta kazanç, iş hayatında terfi olarak yorumlanır. Yakın bir zamanda rüya sahibinin hayatında yaşanacak gelişmelere ve yeniliklere işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, uyarıcı nitelik taşır. Kişinin maddi anlamda dikkatli olması gerektiğine, ekonomik anlamda sorunlar yaşanabileceğine delalet eder. Diğer bir yorumu; kişinin ilişkilerinde tartışma, küslük ve tatsızlıklar olarak da değerlendirilir.

Rüyada Kaplan Sevmek

Rüyayı gören kişinin özel hayatındaki bazı kimselere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibini çekemeyen, kötü niyetli kimselerdir. Bazı yorumcuların yorumu ile bu rüya, yakın çevreden bir insana yardımda bulunmaya, destek olmaya tabir edilir. Üzüntülerin biteceği, sorunların çözüme kavuşacağı rahat bir dönem olarak değerlendirilir. Bir diğer yorumu ise kazanç elde edilecek bir işe delalet eder.

Rüyada Kaplan Beslemek

Çok iyiye yorumlanan bir rüyadır. Kişinin eline geçecek paraya ya da mala tabir edilir. İş hayatında iyi bir mevkiye gelmeye, terfi etmeye işaret eder. Ayrıca, yeni bir iş fırsatı, karlı bir yatırım ve menfaat sağlayacak bir ortaklık olarak da yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, istenilen, arzu edilen şeye kavuşmaya, murada ermeye de delalet eder.

Rüyada Kaplandan Kaçtığını Görmek

Şans ve talihe tabir edilir. Deyim yerindeyse kişinin eline attığı her işte şansı yaver gidecek ve istediği sonuçlara ulaşacaktır. Bazı alimlerin yorumu ile bu rüya, saygı ve itibar kazanmak anlamı taşır. Bir konuda karar verileceği ve bu kararın kişi için hayırlı olacağına delalet eder. Üzüntü veren, can sıkan olay ya da kişilerden kurtulmaya, ferahlamaya ve huzur bulmaya yorumlanır.

Rüyada Kaplan Saldırısından Kurtulmak

Bir süredir devam eden sıkıntı ve üzüntülerin kısa zamanda biteceğine, varsa borçların ödeneceğine, ekonomik anlamda rahatlamaya, kazançta bolluk ve bereket yaşanacağına, hastalıkların şifa bulacağına delalet eder. Özel hayatta sevilen kişi ile yaşanan sorunların tatlıya bağlanacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin ruhsal dünyasında yaşadığı vesvese, korku ve endişelerinden arınacağına da işaret eder.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Yakın çevrede kötü niyetli kişilerden kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi, bu kişileri hayatından çıkaracağına, bu kişilerle iletişimi keseceğine tabir edilir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, iş ve mesleki anlamda üstlere ve amirlere kendini kanıtlamaya, övgü almaya da işaret eder. Bu rüya, kişinin hayatın pek çok alnında zafer kazanmasına delalet eder.

Rüyada Kafeste Kaplan Görmek

Bu rüya, kişinin üzerinde hissettiği baskılara işaret eder. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda fazla sorumluluk almak, sorumluluklardan sıkılmak, bunalmak ve yorulmak olarak değerlendirilir. Bazı yorumcular ise hayırlı, güzel ve mutluluk verici haberler olarak yorumlamışlardır. İş hayatında bir takım sorunların yaşanacağına, aile üyeleri arasında tartışmalar olabileceğine tabir edilir. Çözülemeyen problemlerin varlığına da değerlendirilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git