Rüyada Kapı Görmek

Rüyada Kapı Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 856 kez okundu.

Rüyada kapı görmek, ev sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyada kapı gören kişi ev sahibi olabilir. Yeni bir ev almayı düşünen biri bu dönemde ev almaya karar verir. Başka şehre taşınmak zorunda kalabilirsiniz ve ev tutabilirsiniz. Rüyada kapı çalan kişi ev almak için işlemlere başlayacaktır. Bankaya kredi için başvurabilir ve tapu işlemleri için işlemler yaptırabilirsiniz.

Rüyada Kapı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kapı

Rüyada kapı görmek, kadın olarak yorumlanır. Rüyada kapı gören kişi ailesindeki yada çevresindeki kadınlarla ilgilenmek zorunda kalabilir. Rüyada kapı gören kişi ve yeni bir kapı yapan kişi çevresindeki kadınlarla ilgili konularla ilgilenecektir. Kızkardeşin, annenin, sevgilin, kız çocuğunun gündemde olacağı bir dönem. Onların eğitimi, sağlığı, bazı sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Rüyada Kapı Görmek Ne Demek ?

Rüyada kapı, bazı maddi kayıplar olarak yorumlanır. Rüyasında kapıyı kırdığını gören kişi maddi olarak kayıplar yaşanabilir. Harcamalarınıza bu dönemde dikkat etmelisiniz.  Gereksiz harcamalar sizi zor duruma düşürebilir. İhtiyacınız olmayan alışverişlerden sakınmalısınız. Rüyada kapı görmek maddi olarak zorluk çekmeye dalalettir. Rüyada kapı görmek, dize açılacak güzel ve yeni iş kapılarına delalet eder. Aynı zamanda beyaz kapı, güzel bir geleceğin ve yeni fırsatların simgesidir. Kapı çaldığını gören kişi, uzun zamandır beklediği bir haber alacak ya da yeni fırsatlar karşısına çıkacaktır. Rüyasında kapı gören bir kişi, yeni bir başlangıcın eşiğinde olabilir ya da yeni bir işe girebilir. Aynı zamanda kapı görmek bir misafir geleceğini gösterir.

Rüyada Kapı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kapı görmenin anlamı ve kapı rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git