Rüyada Kapı Görmek

Rüyada Kapı Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.185 kez okundu.

Rüyada kapı görmek, ev sahibi olmak olarak yorumlanır. Yeni bir ev almayı düşünen biri bu dönemde ev almaya karar verir. Başka şehre taşınmak zorunda kalabilirsiniz ve ev tutabilirsiniz. Rüyada kapı çalan kişi ev almak için işlemlere başlayacaktır. Bankaya kredi için başvurabilir ve tapu işlemleri için işlemler yaptırabilirsiniz.

Rüyada Kapı Kırmak

Kadın olarak yorumlanır. Kişi ailesindeki yada çevresindeki kadınlarla ilgilenmek zorunda kalabilir. Kişi, çevresindeki kadınlarla ilgili konularla ilgilenecektir. Kız kardeşin, annenin, sevgilin, kız çocuğunun gündemde olacağı bir dönem. Onların eğitimi, sağlığı, bazı sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Bazı maddi kayıplar olarak yorumlanır. Kişi maddi olarak kayıplar yaşanabilir. Harcamalarınıza bu dönemde dikkat etmelisiniz. Gereksiz harcamalar sizi zor duruma düşürebilir. İhtiyacınız olmayan alışverişlerden sakınmalısınız. Maddi olarak zorluk çekmeye dalalettir. Size açılacak güzel ve yeni iş kapılarına delalet eder. Aynı zamanda beyaz kapı, güzel bir geleceğin ve yeni fırsatların simgesidir.

Rüyada Kapı Çalmak

Kişi uzun zamandır beklediği bir haber alacak ya da yeni fırsatlar karşısına çıkacaktır. Yeni bir başlangıcın eşiğinde olabilir ya da yeni bir işe girebilir. Bir misafir geleceğini gösterir.

Yakın zamanda dış görünüşünle ilgili bir değişiklik düşünüyorsun. Bu imaj değişikliği sana moral verecek ve yenilik katacak. Bu yeni görünümün arkadaşlarının da çok hoşuna gidecek. Yakında kısmetin de açılacak gibi duruyor. Senden çok etkilenecek bir erkeğin adeta başını döndürecek gibisin. Ona fırsat tanırsan, mutlu olacağınız ve tutkulu aşk yaşayacağınız bir ilişkiniz olacak.

Rüyada Besmele ile Kapı Açmak

Bu rüya hayırlara vesile eden rüyalardandır. Rüyayı gören kişinin kötü fikirlere kapılmadığına ve Allah yolundan ayrılmadığına delalet eder. Kişi huzura, mutluluğa ve istediği, arzu ettiği her şeye kavuşacak demektir. Kişinin sıkıntılarından, dertlerinden kurtulacağı anlamına gelir. Kişi çıkmazda kaldığı, çözüm aradığı her konuda feraha çıkacak ve kendi için hayırlı olanı yaşayacak demektir.

Rüyada Açık Kapı Görmek

Kısmetin açılacağına, varlığa kavuşacağınıza ve rızkınızın artacağına işarettir. ayrıca beklemediğiniz bir yerden miras haberi almanıza, işinizde yükselmenize, evinizi değiştirmenize eğer bekarsanız hayırlı bir evlilik gerçekleştirmenize işaret eder. Evinizde yaşayacağınız huzur ve sağlık da bu rüyanın anlamları arasındadır. Bunun dışında güven ve korumanın işaretidir. Özellikle evinizden ve ailenizden uzaktaysanız, hayatınıza giren yeni tanıştığınız insanların sizin için güvenli olduğuna onlardan size zarar gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Anahtarla Kapı Açmak

Kişinin hayırlı bir rüya gördüğüne işarettir. Genellikle başarılı olmaya, iş hayatında makamının yükselmesine, para kazanmaya, hasta olanın şifa bulmasına, tövbe etmeye, duanın kabulüne, dinde kuvvete, içinden çıkılamaz problemlerin çözüme ulaşacağına işarettir. Bazı rivayetlere göre ilim ve Kur’an’la ilgilenmek anlamına da gelmektedir. Kişinin sıkıntılarının biteceğine, beklediği feraha erişeceğine delalettir. Bereket, bolluk, rızık, hayırlı bir kısmet, doğru bilgi, hayırlı bir eşe işarettir. Hayatında değişiklikler olacağına delalettir. Kişi kadınsa evlenip, çocuk sahibi olacağına, erkekse ev veya iş değiştireceğine işarettir. Kapı kilitlemek ise tam tersi, kişinin sıkıntılı günler yaşayacağına, iş hayatında başarısız olacağına ve maddi kayıplar yaşayacağına işarettir.

Rüyada Açık Kapıdan Girmek

Rüyayı eğer bekar birisi görmüşse evleneceği şeklinde de yorumlanır. Bu evlilik kişi için hayırlı sonuçlanacak bir olaydır. Huzurlu bir yuva ve hayırlı evlatlarla sonuçlanan bu evlilik kişinin hayatının sonuna kadar mutluluk verecek bir olaydır. Elden mal çıkarmaya, satış yapmaya veya miras bölüştürmeye işaret eder. Elinizden çıkaracağınız mal sizin hayrınıza yarayacaktır. Elde edeceğiniz parayla mali sıkıntılarınızdan kurtulacak ve rahata ereceksiniz ancak etrafınızda yapılan dedikodulara dikkat edin çünkü özel yaşantınızı bilmeyen insanlar size iftira edebilir ve zor durumda kalmanıza sebep olabilirler.

Rüyada Kapı Tokmağı Görmek

Güvenli bir ortamda yaşadığınızı gösterir. Sizin ve ailenizin yaşadığı yer oldukça güvenli ve huzurlu bir yer. İş yaşantınızda da yeriniz sağlam görünüyor. Arkanızda sağlam insanların olduğunu gösteriyor. Bu kişiler size gerçek dost ve her alanda sizi desteklemekteler. Hayırlı bir evlada ya da çok zeki bir çocuğun varlığına işarettir. Bu zeki çocuk sizin çocuğunuz da olabilir bir başkasının çocuğu da olabilir. Tutup içeri girdiğinizi görmüşseniz yeni bir mal alımınız olacaktır. Bu mal bir ev ya da araba olabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz arabayı sonunda alıyor olabilirsiniz. Rüyayı gören bekar ise bu evliliğe yorulur. Rüyada içine girdiğiniz ortam sizin alacağınız malın durumunu belirtir.

Eski zamanlardan kalma, işlemeli bir tokmak ise bu sizin ince zevkleri olan bir insan olduğunuzu göstermektedir. Kopmuş ya da zarar görmüş ise kötü insanların toplandığı bir mekana gireceğinizi gösterir. Biri ile beraber açıp bir yere girdiğini gören kişi için bu evlilik demektir. Yakın zamanda biri ile tanışıp evlilik kararı alacaksınız ve o girdiğiniz kapı sizin yeni hayatınıza attığınız ilk adımınız olacak. Bozuk ise hoş karşılanmayacak işlerle meşgul olduğunuzu gösterir.

Rüyada Ev Kapısı Görmek

Başınıza olumsuz bir olayın geleceği ya da bir iftiraya uğrayacağınız anlamında tabir edilir. Bir fırsatı son anda kaçırdınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda o evdeki tüm işleri yürüten anlamındadır. Bununla birlikte önünde bir kötülük yapılıyorsa o sorumluluğun rüya sahibine ait olduğu yorumlanmaktadır. Açık ise rüya sahibinin rızık kapılarının açık olduğu tabir edilmiştir.

Rüyada Ev Kapısı Kilitlemek

Rüyayı gören bir kimse bekar bir kızla evlenecek demektir. Değişiyor ise o evin sahibinin hali tavrı ve tutumu da değişecek anlamına gelir. Eğer düşer ise ya da yanarsa veya bir şekilde kırıldığını görür iseniz o evin halkının ya da evin reisinin bir musibetle karşılaşması muhtemel olabilir diye tabirler yapılmaktadır.

Rüyada Ev Kapısı Kapatmak

Rüyayı gören kişiler için pek hayırlı bir rüya olmamaktadır. Aynı zamanda içinde bir küçük olan daha gördüyseniz bu hiç iyi bir rüya olmaz. Çirkinlik olarak tabir edilmiştir. İçeri girdiğini gören kişiler için düşmanına galip geleceği söylenmektedir. Bir başka tabire göre de dar iken genişlediğini görmek ise dar durumdan feraha çıkacağı ve borçlarını kapacağı şeklinde yorumlanır.

Sürekli aklında olan bir konuyu dillendirmen senin için daha hayırlı olacak. Erkek arkadaşını ailenle tanıştıracaksın ancak onlardan beklediğin gibi bir tepki alamayacaksın. Ailenin olumsuz fikirleri sevgilinle sürekli tartışmana neden olacak. Kısa bir vade içinde adında A harfi olan bir şehre yapacağın yolculuk sana bütün dertlerini unutturmayı başaracak, biraz sabretmen gerek.

Rüyada Cam Kapı Görmek

Sizlerin her türlü duygusal açılardan her şeye oldukça alıngan olan yapılarda olduğunu göstermektedir. Sizler karşınızda yer alan bireylere nasıl davranıyor iseniz onlarda size öyle davranmasını istiyor oluşunuz ve eğer böyle olmaz ise de gerçekten de büyük bir yıkıma uğruyor olduğunuzu göstermektedir. Bu tutumunuzdan dolayı da gerçekten uzun süredir hayatınızda yer alan biri tarafından hem oldukça kırılacak hem de ondan kendinizi uzun bir süre uzak tutmak zorunda kalacağınız zaman dilimi de söz konusudur. Kırmak, kendinizi en sevdiğiniz insanlardan bile gerekir ise uzak tutmanız ve kendinizi bir hayli kırılganlıklardan da uzak tutmanız gereken bir zaman dilimi söz konusu olmaktadır.

Rüyada Kırık Cam Kapı Görmek

Sadece sizlerin ruh açısından olan durumlarınızda değil bir de sizlerin aile hayatlarını da göstermektedir. Sizlerin çok kırılgan olmanızı göstermektedir. Tam anlamı ile güvendiğiniz birinin sizleri en ince noktanızdan vuracak olduğu ve sizleri derin yapılardan etkileyecek olduğunu göstermektedir. Bu ara herkese oldukça dikkat etmeli ve korkuyor olduğunuz konuları da ne kadar güveniyor olur iseniz olun o kişilere bile anlatmamalısınız. Gerekirse kendinizi büyük bir kabuk içerisine alarak her şeyden de soyutlamalı ve o kabuk içerisine de kimseyi almamalısınız.

Rüyada Cam Kapı Kırmak

Bu durum da her şeyin tam tersi olan zaman dilimlerini de sizlere göstermektedir. Her zaman kırılan taraf siz olsanız bile bu ara kendinizi bu tutumunuzdan da oldukça etkili bir şekilde kurtaracak olmanızın yanı sıra istemsiz bir şekilde de sizler karşınızda yer alan insanların kalbini kıracaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git