Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.501 kez okundu.

Rüyada kan görmek, haram mal olarak yorumlanır. Kan gören kişi haram mala bulaşabilir. Bilerek yada bilmeyerek haram mala bulaşılacağı olarak yorumlanır. Rüyada kan gören ve kan aktığını gören kişi haram mal yemiştir ve bunun için pişman olmuştur. Gayri resmi gelirler elde edilebilir, hak olmayan bir para alınıp harcanabilir. Başkasının hakkı yenilebilir.

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kan

Rüyada kan görmek, mal kaybı olarak yorumlanır. Kendisinden kan aktığını gören kişi bazı mallarında kayıp yaşayabilir. Kanın aktığını gören kişi bazı mallarını kaybeder. İş yeri olan biri bu dönemde para kaybedebilir. Borsaya para yatıran biri bu dönemde borsada para kaybedebilir. Arabası olan kişi bu dönemde arabasını daha ucuz bir fiyata satmak zorunda kalabilir. Ev eşyalarında değişmeler, bozulmalar olabilir.

Rüyada Kan Görmek Ne Demek ?

Rüyada kan bir hastalıktan kurtulmaya işarettir. Kötü bir yaranın kanadığını gören kişi kısa süre sonra bazı hastalıklardan kurtulacaktır. Bir hastalığın tedavi sürecindeyseniz hastalığınız iyileşecektir. Küçük rahatsızlıkları olan kişi bu dönemde bu şikayetlerden kurtulacaklardır. Hastalıkların son bulacağı, sağlık sıhhatin söz konusu olduğu bir dönem sürecine işaret eder. Kan gören bir kişi, çok para kazanmak uğruna haram mala el uzatmış olabilir. Bu aslında bir uyarı anlamı taşır. Rüyasında kan gören kişinin kazandığı para ve malda haram olabilir ve bu durumu rüya sahibinin en kısa süre içinde düzeltmesi gerekir.

Rüyada kan

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kan görmenin anlamı ve kan rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Kan Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Akman dedi ki:

    Yuk sekten dusuyorum

Sayfa başına git