Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.845 kez okundu.

Rüyada kan görmek, maddi yönünüzün gelişeceğine yorulur. Bunu daha çok kazanacağınız bir işe girerek yapacak olabilirsiniz. Bu dönemde varlıklarınız artacak, borçlarınız bitecek ve sıkıntılarınız sona erecektir. Çok yakında güzel haberler alacağınızı söyler. Kişi bekar ise yeni biri ile tanışacaktır ve bu kişi artık hayatın yükünü taşımak da yalnız olmayacaktır. Kişi insanlar tarafından tanınacak ve yeni bir mevkiye gelecektir. Ayrıca bu kişi yavaş bir insandır. Bu kişinin hayatta bir acelesi yoktur ve kendini hayatın akışına bırakmıştır. Kişi doğal ürünler ile beslenen biridir ve sağlığında büyük sorunlar yaşamaz. O yüzden sağlık sorunlarınızı dert etmeyin onlar ufak tefek sorunlardır. Yakın zamanda gideceğin bir yol görünüyor. Sanırım bu yol iş için gideceğin bir yolculuk olacak. Bu iş toplantısında farklı yerlerden gelen pek çok kişiyle tanışacaksın.

Rüyayı gören kimsenin hayatta başarıyı yakalamak için daha çok çaba göstermesi gerektiğine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamındaki davranışlarına dikkat ederek, yaptığı işlere daha çok dikkatini vererek ve kendini sorgulayarak ancak çok çalışmayla bir yerlere gelmeyi başarması şeklinde yorumlanmaktadır. Aile yaşamında çok daha iyi ilişkiler yaşaması için daha dikkatli davranması ve bunu sonucunda ancak o zaman sorunlara çözüm getirmeyi başarabileceği tabir ediliyor. Kendisine zaman ayırıp kendisine bakması, aile içinde bir karar vereceği zaman onu birçok kez gözden geçirmesi gerektiği vurgulanarak yorumlama yapılıyor.

Rüyada Kan Akması

Kişinin yaşamında alması gereken kararları bir anda düşünmeden karar vermesi durumunda başarısızlık ile karşı karşıya kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bunun sonucunda rüya sahibi kendini büyük sıkıntıların içinde bulacaktır. Rüya sahibi düşünmeden bir karar verirse kendisini hiç beklemediği durumların içinde bulacağı işaret edilir. Bu rüyayı gören kişiler özel yaşamında daha dikkatli davranmalıdırlar. Yakın zamanda bir sıkıntı yaşayacağınıza buna hazırlıklı olmanız gerektiğine işarettir deniliyor. Bu sıkıntının sizi zarara uğratması ihtimalin karşı da önlemler almanız gerektiği şeklinde tabirler de yapılmaktadır. Helal kazanca ve hayırlı bir evlilik yapmaya dalalettir. Kişinin çok mal ve para edineceği, kazancının helal olacağı ve bu kazancı ihtiyacı olanlarla paylaşacağı anlamına gelir. Yeni ve daha çok geliri olan bir iş edinmeye dalalet eder. Memurluk bekleyenler için devlet adına oldukça iyi pozisyonlarda çalışmak demektir. Elinize yüklü miktarda bir sermaye geçeceği ve çok iyi bir iş kurma fırsatı yakalayacağınızı gösterir. Ailenizden ya da akrabalarınızdan biriyle ortak bir iş kurup, bu işi yıllarca başlarıyla ilerletmeye dalalet eder.

Rüyada Kan Bağışlamak

İnsana gurur veren işlere imza atmak demektir. Yıllarınızı verdiğiniz çalışmalarınız sonunda hak ettikleri değeri görmeye başlayacaklar. İnsanlar ne kadar farklı ve güvenilir biri olduğunuzu anlayarak sizi her fırsatta takdir edecek. Yaptığınız yardım ve hayırlar herkes tarafından bilinir hale gelecek ve oldukça büyük takdir göreceksiniz. Size düşman olan insanlar dahi yaptığınız güzel ve başarılı çalışmalar karşısında size karşı saygı ve hayranlıkla bakacak. Çevreniz güvenilir insanlarla dolacak ve bu insanlardan bazılarıyla güzel işler yapacaksınız. Hayırlı iş ve aynı zamanda hayırlı kısmet anlamına gelir. Sevgilinizle ilişkinizin sonunda evliliğe doğru ilerlemeye başlayacağına işarettir. Yalnız olanlar için kendi karakterlerine, hayat tarzlarına ve düşünce yapılarına uygun, hem maddi hem de manevi olarak uyumlu biriyle tanışıp çok mutlu bir evlilik yapmaya dalalet eder. Hayırlı evlat, eş ve mal sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Kan Akıtmak

Sizlerin bu sıralar hem maddi hem de manevi anlarda hiç sevmediğiniz bir insandan yardım bekleyecek olduğunuzu da işaret etmektedir. Sizler bu sıralar biraz düzensiz ve her işe de hiçbir özeni göstermeden yaklaşıyor olmanızdan dolayı sevmediğiniz bir insanın bile elleri içerisine düşecek olduğunu işaret etmesinden dolayı bu ara atacak olduğunuz her adımı bir kere düşünmek yerine iki kere düşünerek atar iseniz daha mutlu bir sonuca varacak olduğunuzu da göstermektedir. Her ne kadar olgun ve ağırbaşlı olsan da bazen çocukça davranabiliyorsun. Ama sevgilin seni bu hallerinle beğenip, seviyor. Ara sıra sebepsiz yere gösterdiğin kaprisler ve kıskançlıklar sevgilini biraz sinirlendiriyor gibi görünüyor. Bu aşırı tepkilerini ona göstermesen iyi edersin. Durduk yere tartışma çıkması ikinizi ve ilişkinizi yıpratabilir. Güzel bir haber alacaksın.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Tam artık sıkıştım ve bana kimse yardım edemez dediğiniz anlarda öyle beklemediğiniz birinden yardım gelecek ki buna hem çok şaşıracak hem de çok mutlu olacak olduğunuz bir zaman diliminin gelmek üzere olduğunu da göstermektedir. Zenginlik olarak yorumlanır. Maddi olarak kazançlı olacaktır. İş yerinizde güzel satışlar yapabilirsiniz. Tahmin ettiğinizden çok fazla satış yapılabilir ve kazancınız iyi olabilir. Kalabalık aile toplantıları olarak yorumlanır. Tüm akrabaların olacağı bir ortam söz konusu olabilir. Akrabadan birinin kız isteme merasimi olabilir ve herkes orada toplanabilir. Akraba bağlarının sağlamlaştığı bir döneme işaret eder. Eğitimdeki gelişmeler olarak yorumlanır. Eğitim konusunda yurt dışına gitme söz konusu olabilir. Dershaneye gidilebilir, sınav için çalışmalar yapılabilir. Çoğu zaman yeni bir girişimin göstergesi olduğu söylenir. Aynı zamanda geniş ve temiz bir ev sahibi olacağınızı, güzel bir gelecek yaşayacağınızın ve sıkıntılarınızın sona ereceğinin göstergesidir. Kişi, işinde yükselebilir ve halen çalışmıyorsa yeni ve güzel bir işe girebilir. Hayırlı bir kısmeti ile en kısa zamanda evlenecek ve yuva kuracak demektir.

Rüyada Kan İçmek

Gizli güçler anlamına gelir. Kişi bir iş için gizli güçlere ihtiyaç duyar. Olmasını çok istediği bir olay için gizli bir kahraman gerekmektedir. Kişinin kafası çok karışıktır ve sürekli soru işaretleriyle yaşıyordur. Rakamlarla uğraşan kişi istediği bir olayın olması için hiç ummadığı bir kişiden gizli bir güç beklemektedir. Bir olay için mucize beklemek olarak da yorumlanır. Kişiye büyük bir kazanç olarak ifade edilebilmektedir. Hatta bu kazanç rüya sahibi için büyük bir zenginlik ve geleceğe yönelik çok büyük bir adım olacak şekilde bir mesaj verir. Kişinin yazılı olarak kağıt üzerinde bir iş yada anlaşma yapacağını ifade etmektedir. Bu rüyaya göre, rüyayı gören kişi bu anlaşmaya imza atmadan önce ince eleyip sık dokumalıdır. Aksi taktirde çok ufak dahi olsa yapılacak herhangi bir hatanın asla geri dönüşü olmayacak demektir. Bu rüya kritik bir dönemin göstergesidir aslında.

Rüyada Kan İşemek

Çok tutumlu, bilinçli ve tedbirli biri olduğunuzu gösteren bir işarettir. Aynı zamanda altın ya da gümüş eşyaları temsil eder. Bekar bir insansanız altın değerinde bir insanla evleneceksiniz ve bir sürü takı takılacak size. Bu takıları çok iyi değerlendireceksiniz. Çok düzenli bir hayatınız var ve her adımınızı planlamış gibi görünüyorsunuz. Hayatta her şeyin değerini bilen, insanlara sadaka veren bir kişisiniz. Malınızın kıymetini iyi biliyor, gelecek adına akıllı birikimler yapıyorsunuz. Çok değersiz  bir şeye fazla anlam yüklediğinizi gösteriyor. Bu her ne ise beyninizi gereksiz yere meşgul ediyorsunuz. Sevgilinizle çok sık tartışıyor en ufak bir şeyi bile büyütüp büyük bir sorun haline getirebiliyorsunuz. Partneriniz bu durumdan oldukça sıkılmış durumda. Bir öğrencinin görmesi dersleri dışında her şeye kafa yorduğunu gösterir. Bu kişi de dikkat dağınıklığı bulunmaktadır.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüya sahibinin iş hayatında güzel gelişmeler ile karşı karşıya geleceği ve son zamanlarda yaşamış olduğu sıkıntıları bu şekilde atlatacağını ifade etmektedir. Bu rüya sadece iş hayatı ile yorumlar vermemekte, aynı zamanda aile veya arkadaş ortamını da ifade edilebilmektedir. Yine aynı şekilde rüya sahibinin ailesi tarafından güzel haberler alacağını ve uzun zamandır yaşamış olduğu sıkıntıyı bu haberle atlatacağına işaret etmektedir.  Kalabalık bir grupla yolculuğa çıkacağınızı gösterir. Bu bir iş gezisi olabilir ya da arkadaş grubunuzla gideceğiniz bir kültür sanat gezisi de olabilir. Kişinin ömrü uzun olur. Bu kişinin mutlu bir aile yaşantısı vardır. İşinde başarılı olan, insanlar tarafından sevilen sosyal bir kişidir. Bekar birinin görmesi evleneceğine yorulur. Bu kişiye başka bir şehirden talip vardır ve evlenip yaşadığı yerden başka bir yere yerleşecektir. Öğrenci ise okul gezisine katılacaktır ve çok keyifli zaman geçirecektir. Evli bir erkeğin görmesi ailesi ile birlikte hareket ettiğine yorumlanır.

Rüyada Kan Vermek

Zamanında birikim yaptığınızdan dolayı rahat bir hayat süreceğinizi göstermektedir. Kişinin şu sıralar aklının karışık olduğu, zihnini meşgul eden bir takım sorunları çözmeye çalıştığı düşünülür. Bu durum sizde içinden çıkılmaz bir hal almış durumda. Ancak siz bu durumun üstesinden geleceksiniz gibi görünüyor. Bekar insanın görmesi uzun zamandır birikim yaptığını ve yakında düğün yapacağını gösterir. Hayatında biri olmayan birisinin görmesi uzun zamandır yalnızlık çektiğini ve kendine bir eş bulmakta sıkıntı yaşadığını gösterir. Müjdeli haber demektir. İş hayatınızda daha iyi bir yere gelebilirsiniz ya da şartları daha iyi olan bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu dönem sizin için olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir dönemdir. Maddi durumunuzun düzelmesiyle can sıkan borçlarınızdan kurtulacaksınız. Son zamanlarda bunalmıştınız ve artık rahat bir nefes alma zamanınız geldi. Sağlığınızdaki aksamalar yavaş yavaş düzelecek. Bu süreçte temiz hava almanız ve kısa yürüyüşler yapmanız size yarar sağlayacaktır.

Rüyada Kan Aldırmak

Bazı âlimlere göre rüya sahibinin aile hayatı ve çevresi ile pek fazla ilgilenmediği, bunları önemsememesi, ilgi göstermemesi olarak yorumlanır. Rüya sahibi bu konulardan çok kendisi ile ilgilenir ve kendisine vakit ayırır, kişi eğlencesine düşkün ve rahat etmeye yönelen biri olarak yorumlanır. Kişi bu konulara önem vermeyip bu önemsemez tutuma devam ederse aile içinde ve yakın çevresinde büyük sorunlar yaşayacağı ve sıkıntılara gireceği rivayet edilmektedir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi için çok sıkıntılar yaşayacak olması, zorluklarla baş edemeyecek duruma gelmesi ve bu durumların onu çok etkileyeceği dolayısıyla zor bir dönme girme ihtimali de yapılan yorumlar arasındadır. Kişinin kendisini düzeltmeye yöneldiği takdirde yaşadığı sorunlardan kurtulma şansının olacağına, kötü alışkanlıklarından ve bencillikten vazgeçer ise hayırlı ve iyi işler başaran bir insan olacağına işaret edilmektedir. İyi yorumları arasında kişi için yakın bir zamanda hiç beklemediği bir sevinç yaşayacağına ve başarılarla dolu bir iş hayatına yeni projeleri ile yakalayacağı büyük kazanç fırsatlarına yorulur.

Rüyada Kan Kusmak

Yargılanmak anlamına gelir. Bir suçu işlemiş olun ya da olmayın, ağır bir yargılama süreciyle karşılaşabilirsiniz. Bu yargılama sadece resmi yollarla değil toplum tarafından da yapılabilir. Hak etmediğinizi düşündüğünü biçimde cezalandırılabilir, zor zamanlar geçirebilirsiniz. İşinizi kaybederek maddi sıkıntılar içine girebilirsiniz. Destek beklediğiniz aile fertleri ve arkadaşlarınızdan olumsuz muamele görerek hak etmediğiniz problemlerle karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Eşiniz ya da sevgiliniz, yapmadığınız halde kendisini aldattığınızı düşünebilir. Patronunuz arkasından iş çevirdiğiniz ve işlerini kötü duruma sokmak istediğiniz iddiasıyla işinize son verebilir. Maddi ve manevi sıkıntılardan bir süre toplum içine çıkamayacaksınız anlamına gelir. İnsanların arkanızdan kötü konuştuğuna ve size yardım etmek istemediklerine dalalettir. İçerisinde bulunduğunuz yanlışlardan kurtulmalı ve bunları düzeltmek için bir an önce adım atmalısınız, ancak doğru yola ulaştığınızda başınıza gelecek tüm bu kötü olaylardan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Siyah Kan Görmek

Sır, şifre, sembol anlamları da taşır. Kişi çok istediği bir olay kişi çok inceleyici davranacaktır. Olayları tek tek düşünecek pürüz çıkmaması için çaba harcayacaktır. Karşınızdaki kişiye çok dürüst davranmayacağınız anlamına gelir. İletişim kurarken biraz sinsice davranmak olarak yorumlanabilir. Günlük hayatında sürekli ders çalışıyor ve sınavlara hazırlanıyorsa gireceği sınavlarda başarıyı yakalayacak demektir. Aynı zamanda ileride sizin için önemli olacak bir şey yaşayacağınızın göstergesi olabilir. Rüya sahibinin yakın bir zamanda hayatını olumlu yönde etkileyecek bir takım yeni adımlar atacağının ve bu adımlar sayesinde kazancını ve saygınlığını da arttıracağının da işaretidir. Rüya sahibinin bu sayede sevdikleri ile birlikte refah seviyesi çok daha yüksek konforlu ve kaliteli bir yaşam süreceğini de gösterir. Genel olarak iş yaşamında yaşanılan yenilikler ve neticesinde elde edinilen kazanımlar ile tabir edilen az öncekilerin yanı sıra ele geçen bir fırsat ile yüklü miktarda para kazanılacağını ve bu paranın hayırlı ve güzel işler için harcanacağını da göstermektedir. Başarılı olacağı bir iş için bir yakını ile kuracağı ortaklık anlamını da taşımaktadır. Aile hayatında yaşanacak olan mutluluklar ile de ifade edilmektedir.

Rüyada Kan Temizlemek

Lükse oldukça düşkün olan bireyler olduğunuzu göstermektedir. Bu durum sizler için o an oldukça iyi gözüküyor olsa bile sonuçlarını ödemeye geldiği zaman bir hayli zor olacak olmasından dolayı biraz daha attığınız adımlarda temkinli olmanız gerektiğini de işaret etmektedir. Bazı engeller pürüzler anlamına gelir. Kişi niyet ettiği bir olayda pürüzler yaşayabilir. Ummadık anda bir engelle karşılaşabilir ve ummadık anda engelle uğraşılabilir. Kişi çok istediği bir iş için kafa yoracaktır ve çok çaba harcayacaktır, bunun sonucunda ise hayırlara yorulacağına işaret eder. Eğer ki rüya sahibi yakın bir zamanda arsa ya da ev gibi yatırım amaçlı bir şey elde etmek istiyorsa onu kısa zaman içinde kendisine alacak demektir. Veya rüyayı gören kişi işsiz ise yakın zaman içerisinde yeni bir işe başlangıç yapacak demektir. Hayatta başarılı adımlar atıp ilerleyeceğinizi gösterir. İnsanlar arasında ününüz artacak itibar kazanacaksınız. Rüya sahibi kişi şanslı bir kişidir. Hayatta her şey onun istediği gibi gelişmiştir. İyi bir eğitim almıştır ve iyi bir işe sahiptir. Güç ve kuvvet sembolüdür. Güzel haberleri bolluğu işaret eder. Kişi daha çok kazanacağı bir iş bulur. Şans oyunlarından elinize toplu bir para geçebilir. Bu kişi yeni insanlarla tanışıp farklı çevrelere girer. Bekar bir insanın görmesi çok değerli biri ile tanışacağını gösterir. Şimdiye kadar böyle bir insan tanımadınız ve onunla çok güzel zamanlar geçireceksiniz. Bu kişi sizin gönlünüze taht kuracak.

Rüyada Kan İçip Kusmak

Rüyayı gören kişinin uzun zaman diliminden beri belli başlı bir takım sıkıntılar yaşadığını ve bu yüzden dolayı da çok zor günler geçirdiğini göstermektedir. Artık rüya sahibinin rahatlı ya bileceği güzel bir miktarda kazanca ulaşacağını ve bu kazanç ile beraber bütün zor durumları geride bırakacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda bu para rüya sahibinin uzun zamandan beri beklemiş olduğu bir paradır. İtibarlı bir işte çalıştığınızı gösterir. İnsanlar sizin fikir ve tavsiyelerinizi ciddiye alıyor, sizi önemsiyorlar. Bir öğrencinin görmesi derslerinde başarılı olacağını çağrıştırır. Kişi tarihi şahsiyetlere meraklı biridir. Siz tarihin tozlu sayfalarında gezinmeyi seviyor, önceleri yaşamış olan büyük şahsiyetlere ilgi duyuyorsunuz. Tarihi mekanlar da ilginizi çekiyor hemen eskiden orada yaşamış insanlar orada gözünüzde canlanıyor. Yakın zamanda tarihi mekanları ve kişileri ziyarete gidebileceğinize yorumlanır.

Rüyada Kan Lekesi Görmek

Geçmişte işlediğiniz ve herkesten gizlediğiniz büyük bir suçun çok yakında açığa çıkacağına ve şiddetli bir biçimde cezalandırılarak toplumdan dışlanacağınıza dalalettir. Aynı zamanda işlemediğiniz bir suçtan dolayı yargılanabileceğinizi de gösterebilir. Yaptığınız küçük hataları insanların çok büyüteceğini ve hak etmediğiniz bir biçimde cezalara çarptırılacağınızı haber verir. Kötü insanlarla karşılaşmaya ve onların hatalarının kurbanı olmaya dalalettir. Yanlış zamanlarda yanlış ortamlara girmeye dalalet eder. İftiraya uğramak ve ağır cezalara çarptırılmak demektir. Etrafınızda yer alan tüm kötülüklerden uzaklaşarak başınıza gelecek olumsuzluklardan kurtulabileceğinize yorumlanmaktadır. Eğer tüm bu kötülüklerden kurtulmak istiyorsanız öncelikle yaptığınız hataları fark edin ve bunları düzeltmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde karşınıza çıkabilecek tüm kötülüklerden kurtulabileceğinize yorumlanır.

Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi

Kişinin ruhen ve bedenen kendini yoran bir işte çalıştığını gösterir. Siz uzun süredir tatil hayali kuruyor ve dinlenmeyi arzu ediyorsunuz. Ancak bu şu sıralar biraz daha uzak bir hayal. Bekar bir insanın görmesi, hayatında biri olduğunu ancak o kişiden emin olamadığını gösterir. Bu sebeple bu ilişkiyi oturup adam akıllı düşünebilmek için uygun zaman kolluyorsunuz. Kendinize aitse iş hayatında yükselecek iyi bir mevkiye geleceksiniz. Ya da çevrenizden biri iyi bir işe girecektir. Öğrenci ise bir sonraki okulu için kendisine güveniyordur. Girmek istediği okula gireceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişiler için kariyer konusunda daha üst düzey mevkilere ulaşma şansı doğacak ve bu şansı değerlendirirse ancak o mevkiye ulaşacak  anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında onu zarara uğratmaya çalışan bazı kişiler olsa da o bunlara rağmen işlerini yoluna koyup kazanç sağlamaya devam edecektir. Böylece kendi iç dünyasındaki sıkıntılarından kurtulma şansına sahip olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kanlı Çarşaf Görmek

Başarı getirir. Çalıştığınız iş yerinde beğeniliyor, çalışmalarınız takdirle karşılanıyor. Yaşadığınız çevrede seviliyorsunuz. Huzurlu bir aile yaşantısına sahipsiniz ve bu sizi başarılı bir insan yapıyor. Evli erkeğin görmesi iyi bir aile reisi olduğunu gösterir. Bu kişi ailesine gereken değeri veren bir babadır. Hep iyi şeyleri akla getirir. Bir dinlenme ihtiyacını simgeler. Okul, iş hangisinden yana sıkıntıda iseniz bir ara vermek istiyorsunuz. İyilik yapanın iyilik, kötülük yapanın büyük kötülük yaşadığını göreceksin. Bu yüzden insanların sana verdiği zarardan dolayı iyi niyetli olmaktan vazgeçme. Rüyayı gören kişinin olmasını istediği bir dileğinin olma ihtimalinin bulunduğunu gösterir. Özellikle size verilmek istenen bir mesaj olarak düşünülmemelidir. Günlük yaşantınızda kafanıza taktığınız bir şeyden ya da okuduğunuz bir kitap, izlediğiniz bir filmden etkilenmiş olabilirsiniz. Etrafınıza faydası dokunan biri olduğunuzu söyler ve bu davranışlarınıza devam etmeniz gerektiğini vurgular. Kötü giden bir aşk hayatını simgeler. Sevgilinizle kavga etmeniz çok olası şu sıralar. Yeni tanışacağınız insan da sizin ruh ikiziniz değil bunu hemen fark edeceksiniz ve ayrı yollara gideceksiniz.

Rüyada Kanlı Elbise Görmek

Gerçek hayatta karmaşalar yaşamaya, huzursuzluğa ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibi birileriyle husumet yaşayabilir ve bundan doğan bir huzursuzlukla mücadele etmek zorunda kalabilir. Ancak bu durumu aşabilen kişiler neşesine ve huzuruna kavuşabilir ve hayatını yerine koyabilir. Aile içinde husumete de işaret edebilir. Ailesinden ya da akrabalarından biriyle büyük bir tartışma yaşayabilir ve kırgınlıklar araya girebilir. Bu kırgınlıkların yaşanmaması için tarafların tartışmayı sakin karşılaması ve konuşurken dikkatli olması gerekir. Aksi halde araya giren kırgınlıkların telafisinin edilmesi zor hatta imkansız olur. Kişisorunları yüzünden kendini aşırı derecede sıkıntılı ve üzüntülü hissedecek ancak kısa süre sonra içinde bulunduğu durumun gereksizliğini fark edip kendine çeki düzen verecektir.

Rüyada Kanlı Gömlek Görmek

Size sunulan nimetlerin artacağını ve elinizin bollaşacağını işarettir. Bu zamanlarda borçlarınızdan kurtulabilir, maaşınıza zam alabilirsiniz. Hayatta yapmak istediğiniz tüm hayallerinize kavuşacağınızı simgeler. Hayatı çok git gelli yaşayan bir insansınız ve bu koşuşturmaca içinde sağlığınızı ihmal ediyorsunuz. Ona dikkat edin çünkü şu aralar sağlığınız sinyal vermek üzere. Sağlam imana ve hayırlı işlere yorulur. Hasta kişinin görmesi sağlığında düzelmeler olacağına yorumlanır. Fakir, savunmasız birinin görmesi yardım göreceğini, maddi anlamda olumlu gelişmeler yaşayacağını gösterir. Bu kişiye geçimini sağlayacak bir iş fırsatı doğabilir. Güvende olunan bir yeri temsil eder. Bu aralar size muhalefet olan kişilere yenik duruma düşebilirsiniz. Bekar kişinin görmesi çok sağlam temelleri olan bir evlilik yapacağını gösterir.

Rüyada Başkasının Üzerinde Kan Görmek

Rüyayı gören kişinin sıcak kanlı, ılımlı, dışa dönük, sosyal ve her tanıştığı kişi ile ya da her girdiği ortama daha rahat ayak uyduruyor olan bir kişi olduğunu göstermektedir. Zaten yaşıyor olduğumuz devir içerisinde ne kadar sosyal ve herkes ile rahat anlaşabilir isen o kadar büyük bir yükselme de yaşayabilecek olduğunuz bilinmektedir. Bu tutumunuz sayesinden görüp de çok beğenmiş olduğunuz bir kıza ya da karşı cinste olan bir bireye kolay bir şekilde açılarak hayatınızda önemli bir yere sahip olan bu evlilik kararında da sevmiş olduğunuz biri ile yürüyebileceksiniz. Bu tutum sadece sizlerin aile hayatını kurar iken de değil bir iş açısından da oldukça önemli bir döneme girecek olduğunuzu göstermektedir. Sizlerin olumlu olan yönlerini ortaya koyar iken uzun zamandır bekliyor olduğunuz dileklerin gerçekleşmeye başlıyor olduğunu göstermektedir. Etrafınızda konuşmayı çok seven birinin olduğunu gösterir. Bu kişi fazla konuşan patronunun olabilir. Ya da arkadaş ortamınızda gereksiz kafa ütüleyen insanlar var ve siz bu durumdan oldukça rahatsızsınız. Rüya sahibi şiddetli bir tartışmanın ortasında bulacaktır kendini. Bu tartışma aile ortamınızda olabilir.

Rüyada Başkasından Kan Aktığını Görmek

Mal varlığınızda bir artma olacağına yorulur. Bu yeni bir ev ya da araba habercisi olabilir. Bu aralar işinizi değiştirebilir daha çok kazanacağınız bir işe geçebilirsiniz. Etrafınız saygın insanlarla dolu ve bu kişiler sizi iş hayatınızda destekliyorlar. Arkadaşlarıyla bir etkinliğe gidecektir. Bir başka yoruma göre de saklanmış düşmanlarınız olduğuna yorumlanır. Bu kişiler düşüncelerini sizden saklıyor ancak içten içe sizin kötülüğünüzü isteyen kişilerdir. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde bir başarıya imza atacağına, hayırlı bir işe koyulacağına, maddi rahatlığa erişeceğine delalet edilir. Destek alınarak ve yardımlaşılarak kazanılan güce yorulur. Kişinin yalnızlığı sevmediğine ve yalnız kalmaya alışık olmadığına işarettir. Bu sebepten ötürü dost canlısı bir yapıya sahip olması çevresi tarafından gözde bir kişi haline gelmesine işarettir. Yanlış zamanda yanlış aşka gönül açmış olmanın pişmanlığına rivayet edilir. Rüya sahibinin biraz sabır ile hayatının aşkını bulacağı bir döneme gireceğine işaret eder. Kimi zaman ise aldatılmanın temsilidir. Eş veyahut dost tarafından kandırılmaya yorula bilinir.

Rüyada Yerde Kan Görmek

Kişi emin olmadığı işlerle uğraşıyordur. Bu kişi kulaktan dolma bilgilere çok inanan biridir ve yanlışlar yapmaktadır. Genelde hoş karşılanmayan konuşmaların döndüğünü simgeler. Etrafınızda kötü karakterli ağzı bozuk kişiler bulunmaktadır. Saygınlığınızın zarar görmemesi için bu kişilerle aranıza mesafe koymalısınız. İş hayatına hızlı bir giriş yapacağınıza ve iyi yerlere geleceğinize yorumlanır. Siz hayatınızı kendi elinizle inşa eden birisiniz ve her başarınızı alın terinizle kazanmış bulunuyorsunuz. Okul hayatınızda çektiğiniz sıkıntılar artık meyvesini verecek ve huzurlu bir hayata kavuşacaksınız. O zor günlerden sonra artık güvenceli bir yaşantınız olacak. Şansınız artık hep sizden yana ve bu şans sizi hayatta çok güzel yerlere taşıyacak. Sıkıntılı günler sizin için artık çok geride kaldı. Eliniz ve rızkınız bollaşacak rahat bir hayat süreceksiniz. Ümitsiz kaldığınız bir olay karşısında aslında çıkış yollarının bulunduğunu gösterir.

Rüyada Kan Temizlemek

Bir takım harcamalara işarettir. Rüya sahibinin elinden çıkacak bir miktar paraya yorulur. Aynı zamanda görkemli bir evliliğe adım atacağına ve mutlu bir yaşamın izini süreceğine rivayet edilir. Kimi zaman ise bebeğe yorulur. Bebek ile birlikte haneye gelecek bereketin bolluğuna işarettir. Uzun süredir elinden çıkartmak istediği bir malın çözümünü artık bulacağına ve bu çözüm ile eline tahmininden fazla kazanç geçeceğine delalet eder. İyi giden düzenin işaretidir. Rüya sahibinin her şeyi yoluna koyduğunun ve yavaş yavaş yükselişe geçeceğinin göstergesidir. Zaman içerisinde belirecek küçük sorunları kolay bir şekilde aşılacağına da rivayet edilir. Yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağınıza eğer öğrenci iseniz dersleriniz de, sınavlarını da yüksek bir başarı elde edeceğinize yorumlanır. Çalışıyorsanız patronunuzdan taktir alacağına terfi, maaşınızın artması gibi size mutluluk verecek başarılara imza atacağınıza, evlenmek isteyenlerin karşısın da ki engellerin kolaylık hal olacağına, ailesi ile sorun yaşayanların sorunlarının hal olacağın delalettir.

Rüyada Tuvalette Kan Görmek

Borcu olan kişilerin beklemediği bir yerde borcunu ödemek için eline para geçeceği, kişinin hayalini kurduğu, üzerin de çalıştığı olmasını çok istediği bir işin yakın zaman o işin yoluna girdiği hem maddi hem de manevi olarak rahatlığa, huzura, mutlulukla sonuçlanacağına işaret eder. Eğer kişi istediği olursa ve maddi imkanı varsa, fakir bir kişiye maddi olarak gücü yetecek şekilde yardım etmeli, bir fakirin karnını doyurmalıdır. Muhtaç birini mutlu ederseniz rüyanız daha da hayırla sonuçlanır. Aslında esrarengiz olayların yaşanacağına ve bu güne kadar başınıza gelmemiş güzel bir habere yorumlanılır. Bir insanın hayatı boyunca imrenerek bakacağı güzel şeylerin rüya sahibini bulacağına ve son dönemlerde sevgilisiyle arasındaki sorunların hal edebilmesi için biraz kendini dinlemesi, sabırlı, iktidarlı olması gerektiğini vurgulamaya çalışmaktadır. Şayet çocuğunuz varsa, çocuğunuzla ilgili kafanıza takmış olduğunuz gününün yaklaştığına yada bekarsanız uzak bir yerden sizlere talip olacak kişinin doktor olduğuna işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git