Rüyada Kalp Görmek

Rüyada Kalp Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.106 kez okundu.

Rüyada kalp görmek, mal sahibi olmak anlamına gelir. Kişi mal ve yüklü bir miktarda para sahibi olabilir. Yeni bir  ev yada araba alınabilir, var olan araba değiştirilebilir. Bulunduğunu evi değiştirebilirsiniz, taşınabilirsiniz. Kalp gören kişi maddi bir yatırım yapabilir. Rüyada kalp görmek, yeni bir yatırım yapmak olarak yorumlanabilir. Yeni bir arsa alınabilir yada borsa tarzı bir yatırım yapılabilir.

Rüyada Kalp Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kalp

Rüyada kalp görmek, evlat anlamına gelir veya kişi evlat sahibi olabilir. Rüya sahibi eğer evli ise ve evladı varsa  evladıyla ilgili konularla ilgilenebilir. Rüyada kalp kıran kişi evladıyla ilgili bir sorun yaşayabilir. Evladının sorunuyla ilgilenebilir ve onun sorunlarına çözüm arayabilirsiniz. Kalp kırdığını hissetmek bir hatanın farkına varılması ve onu düzeltmek için harekete geçmek olarak yorumlanır.

Rüyada Kalp Görmek Ne Demek ?

Rüyada kalp kuvvet  şehvet anlamındadır. Rüyasında kalple ilgili konuşma yapmak kudret ve şehvet isteği olarak yorumlanır. Kuvvetli olmak için hırs yapmak olarak yorumlanır. Rüyasında kalp kırmak ve gönül almaya çalışmak yapılan bir hatanın farkına varmak ve bunu düzeltmek için çaba harcamak olarak yorumlanır. Yanlış yapılan hareketler fark edilir ve pişmanlık duyulur, düzeltmek için adım atılır. Rüyasında kalp ile ilgili sürekli konuştuğunu gören bir kişinin aklında birini kırıp kırmadığına dair bir şüphe olabilir. Aynı zamanda bu rüya bazı hastalıkların ilk habercisi de olabilir.

Rüyada Kalp

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kalp görmenin anlamı ve kalp rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Kalp Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aliye dedi ki:

    Arkadasim hastanede yatyordu kalp ameliyati olmasi lazimdi ama bendede kalp problemi olyormus öyle konustuk nekadar masraf gidecegini konustuk. Bunu bana yorumluyabilirmisiniz:)

Sayfa başına git