Rüyada Kalkan Görmek

Rüyada Kalkan Görmek
3 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 842 kez okundu.

Rüyada kalkan görmek, çevrenizde kötü niyetli kişilerin varlığını ve sizin de bu kişilerin farkında olduğunuzu gösteriyor. Siz bu kişilere fırsat vermiyorsunuz ve her zaman dikkatli oluyorsunuz. Kadın için kocasını simgeler. Çünkü aileye kanat geren kişi eşidir. Rüyada askeri birimlerde yapıldığının görülmesi ülkenin savunma gücünün arttırıldığına işarettir. Rüyasında kuşandığını gören kişinin ondan korkan düşmanları vardır. Bu kişiler sizle aynı güçte değiller ve üzerinize gelmeye çekiniyorlar. Bir annenin görmesi çocuklarını muhafaza ettiğini göstermektedir. Maddi ve manevi yönden her ihtiyaçlarını karşılar ve onlara kol kanat gerer. Kişi ticaret ile uğraşıyor ise çalışanlarının hakkını gözeten biridir.

Rüyada Zırh Görmek

Korunma ihtiyacının olduğunu gösterir. Kişi yanında güvende olacağı birine başvurmuştur. Tahrip edilmiş olması uzun zamandır savaşlar verdiğinizi gösteriyor. Hayatınızı inşa etmek için var gücünüzle çalışıyorsunuz. Kaybettiğini gören kişi savunmasız kalmıştır. Bu maddi durumunuzda ki bir kötüleşme olabilir. Ya da sizi koruyan insanların kaybedilmesi de olabilir. Beyaz ise ve sizi koruduğunu görmüşseniz bu manevi bir koruma içindir. Ayrıca kişi mal sahibi olacaktır. Bekar biri ise varlıklı birisiyle evlenip yuva kuracağına  yorulur. Hayatınızda sizi adım adım organize edecek bir kadının varlığını gösterir. Koruyucu bir zırhtır ve bu kadının hayatınıza girdikten sonra size yardımları olacağını gösterir. Artık hayatta yalnız değilsiniz ve bu sizi savunmasız olmaktan çıkarıyor.

Rüyada Kalkan Balığı Görmek

Rüya sahibinin rızkının bol olacağına ve güzel bolluk içinde günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüya içinde görülen her balık bereket ve kısmete bolluğa delalet eder. Rüya sahibinin yakın bir zaman da adım atacağı bir işten olumlu sonuçlarla dönerek büyük mutluluk yaşayacağına ve evinin bereketle dolacağına delalet eder. Rüya hayır ve bereket şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kalkan Uçak Görmek

Rüya sahibinin yakın bir zaman içinde bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin önünde ki dağ gibi görünen büyük zorlukları aşıp onların üstesinden gelerek ferahlayıp etrafı tarafından takdir göreceğine yorulur. Aynı zaman da rüya sahibinin yeni bir yere taşınacağına ya da yeni bir arkadaş ortamına, farklı bir şehre giderek farklı ortamlar tanıyacağına ve güzel dostluklar kuracağına delalet eder.

Rüyada Kalkan Tutmak

Rüya sahibinin bir takım zorluklara göğüs gereceğine yorulur. Rüya sahibinin bir dönem için özgürlüklerinin kısıtlanacağına ancak özgürlüğü için büyük bir savaş vererek herkesin karşısında durup zaman içinde daha özgür bir hayat süreceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iş hayatında bir takım entrikalar ve dedikodular içinde kalacağına ve bu dönem içinde kendi içine kapanacağına yorulur.

Rüyada Kılıç Kalkan Görmek

Rüya sahibi eğer evli ise eşi ile bir takım sorunlar yaşayacağına ve ev içinde büyük fırtınaların kopacağına ve uzun dönem bu sıkıntılardan kurtulamayacağına delalet eder. Rüya sahibi eğer evli değil ise hayatında hoşlandığı biri var ise bu kişi ile bağlarını bir bıçak gibi keserek ondan uzaklaşacağına ve kendi dünyasını kurarak bu dünya içinde bir yaşam savaşı vereceğine delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git