Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada Kalabalık Görmek
4 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.053 kez okundu.

Rüyada kalabalık görmek, toplumda iyi bir mevkiye geleceğinize işaret eder. Siz insanların sevdiği ve güven duyduğu birisisiniz. Kişi ticaretle uğraşıyorsa malları artacak ve kar edecektir. Ayrıca kişinin yakında bir haber alacağı söylenir. Kısa sürede bir nişan veya vefat  gibi insanların toplanacağı bir durum gelişecektir. Rüyasında kalabalık arasından geçtiğini gören öğrenci okulunu sorunsuz bitirecektir. Ev hanımı ise komşuları tarafından sevilen birisidir ve evinde mutlu bir aile yaşantısı vardır. Kaybolduğunu gören kişinin hataları vardır ve bunlarla boğuşuyordur. Bu hatalarınız ne yana dönseniz karşınıza çıkıyor ve size huzur vermiyor.

Amaçların ve ideallerin kısa zamanda gerçekleşerek rüya sahibinin refah seviyesi yüksek bir şekilde mutluluk içerisinde yaşamına devam edeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin azimli, çalışkan ve sorumluluk sahibi olduğuna ve dolayısıyla üstesinden gelemeyeceği hiçbir iş olmadığına delalettir. Rüya sahibinin içinde bulundu iş gibi durumlarda yaptıklarının büyük ilgi göreceğine ve bu ilgi sayesinde büyük başarılar elde edeceğine, bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada Kalabalıkta Kaybolmak

Bolluk ve berekettir. Bu dönemde darlık çekenler rahata erecek borcu olan borçlarını temizleyecektir. Bekar kişinin görmesi talipleri olduğunu gösterir. Yakında bir düğün yapmanız çok olası görünüyor. Kişi hayatını kademe kademe engelleri aşarak kazanmış biridir. Ancak artık rahat bir hayat süreceksiniz. Zamanında vermiş olduğunuz uğraşlar size huzuru getirecek sonunda. Ayrıca bir kararınız yüzünden çok üzüleceğinizi gösteriyor. Bu karar insanları başınıza toplayacak.

Rüyada Kalabalıktan Kaçmak

Büyük işleri çağrıştırır. Çünkü saltanat ve önemli bir isim olmaya işaret eder. İçinde sıkıştığını gören kişi asosyal bir insandır. Bu kişi sevmeyen, kalabalığa girmeye çekinen biridir. İçinden zar zor çıkabildiğini gören kişi büyük bir tehlike atlatmıştır. Son anda sorunlarınızdan kurtuldunuz. Ayrıca kişinin aklında kurtulamadığı düşünceler vardır ve kişiye rahat vermiyordur.

Rüyada Kalabalık Akraba Görmek

Günlük hayatta da olduğu gibi şenlik ve eğlence anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın zaman da düğün, nişan, sünnet gibi bir davette sevdikleri ile beraber eğleneceğine, uzun zamandır içerisinde bulunduğu sıkıntılardan ve kafasını kurcalayan meselelerden bu yolla uzaklaşacağına delalettir. Kişi eğer ciddi bir işin içine girecekse akrabalarında ve çevresinden destek alacağına, bu destek sayesinde önüne sayısız fırsat çıkacağına ve bunları değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada Kalabalık Aile Görmek

Rüya sahibinin uzun süredir kafasını karıştıran, zihinsel ve bedensel anlamda onu yoran iş hayatındaki bir sorun sebebiyle ailesinden maddi ve manevi büyük destek göreceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre de kişinin ailesi ile hayırlı bir işe gireceğine ve ailesi ile birlikte mutlu bir hayat süreceğine delalettir. Rüya sahibinin yakın zamanda şenlendirecek bir aile etkinliği içinde bulunacağı da yorumlar arasındadır.

Rüyada Kalabalık Sofra Görmek

Rüya sahibinin kalabalık bir aileye sahip olacağına, çocukların bu aile içerisinde önemli bir yeri olacağına delalettir. Kişinin içerisinde bulunda işte yükseleceğine, mertebe alacağına ve bu yükselmeden yüklü miktar kazanç sağlayacağına, buz kazançla ailesine hayırlarda bulunacağına ve bu durumunun kişiyi ailesinin gözünde yükselteceğine ve ailede ki herkesin takdirini kazanacağına delalettir.

Rüyada Kalabalık Cenaze

Rüya sahibinin yeni bir hayat kuracağına, iyi bir kimseyle tanışıp çocuk sahibi olacağına delalettir. Kişinin aile bireyleri ile beraber büyük bir iş kuracağına, meydana gelebilecek çetin sorunlara karşı birlikte ayakta duracaklarına ve sonunda refaha kavuşacağına da işaret eder. Kimi yorumlara göre de rüya sahibinin çevresinde çoğunluk tarafından sevilen büyük bir insanın vefat edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kalabalık Ev Görmek

Ev halkı için yakın zamanda hayırlı şeylerin olacağına, müjdeli haberlere, haneden birinin ev bark sahibi olacağına, sağlıklı bir bebeğin dünyaya geleceğine, hane de bolluk ve bereket dolu günlerin yaşanacağına, haneden birinin iyi kazanç elde edip bu kazancı evde hayır uğruna harcayacağına, aile içi bağların kuvvetleneceğine ve daha kolay bir yaşam sürüleceğine delalettir. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine ve hane halkının desteğini alacağına da işaret eder.

Rüyada Kalabalık Havuzda Yüzmek

Rüya sahibinin ailesi ile birlikte sorunsuz, mutlu bir hayat sürdüreceğine, nadiren de olsa iş kaynaklı sorunlar yaşayacağına ama çabasıyla bu sorunların uzun sürmeyeceğine ve çabasının ardından işlerini büyüteceğine ve rızkının artacağına, böylece hem keyfinin hem de sağlığının yerinde olduğu uzun bir ömrü işaret eder. Kimi yorumlara göre ise kişinin yakın zamanda iş hayatından büyük kazanç elde edeceğine ancak daha büyük bir işe kalkışıp bu kazancını yitireceğine de yorumlanır.

Rüyada Kalabalık Düğün Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda çevresinde büyük bir etkinlik düzeleceğine ve bu vesile ile özlemini çektiği yakınlarını göreceğine delalettir. Kişinin yakın çevresini bir araya getiren etkinlik düğün, sünnet gibi şenlikler olabileceği ortaklı işlerle ciddi ticari meseleleri tartışmak üzere düzenlenmiş bir organizasyon da olabilir. Farklı bir yoruma göre de kişinin uzun süredir içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulup mutluluğa ereceği anlamına da gelir.

Rüyada Kalabalık Misafir Görmek

Rüya sahibinin çevresinde sevildiğine, kişinin sosyalliğine ve çevresindekilere olan sadakatine delalettir. Kişinin çevresinde eğlenebileceği, kafa yapısının uyuştuğu insanlarla güzel vakitler geçirebileceğine de işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda çevresini genişleteceği, sağlam dostluklar kuracağı ve yeni arkadaşlarıyla iletişiminin eskiye nazaran daha iyi olacağı şeklinde de yorumlamalar mevcuttur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git