Rüyada Kaktüs Görmek

Rüyada Kaktüs Görmek
29 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 3.889 kez okundu.

Rüyada kaktüs görmek, bir entrikanın farkına varılacağının göstergesidir. Kişi, uzun bir süredir kuşkulandığı, aklında soru işaretleri olan bir konuyu ya da anlamaya çalıştığı bir olayı yavaş yavaş çözmeye başlayacak demektir. Bu kişi kendisine söylenen yalanları ve arkasından planlanan entrikaların farkına varacak demektir. Etrafındaki dost görünen düşmanların ve iki yüzlü insanların en kısa zaman içerisinde farkına varacağını gösterir. Can sıkıcı günler geçirmeye, evli kimseler için huzurun bozulmasına, arkadaşlık ilişkilerinde gereksiz münakaşalar yaşamaya ve vurdumduymaz birinden görülecek zarara delalet eder.

Rüyada Kaktüs Almak

İnsanların iç yaşantısından doğan savunma gereksinimi dışa vuracakları bir dönemin içerisine girebilecekleri bir dönemin içerisine gireceklerini gösterir. Rüya sahibinin en içten samimiyetle yaklaştığı ve kendini en saf hali ile açtığı kişilerin sandığı kadar masum ve iyi niyetli olmadığını göreceği anlamını taşır. Genellikle tek başına mutlu olmayı becerebilen ve fazla bir kişiye ihtiyaç duymayan kişilerdir. Bu kişiler özellerine girilmesinden nefret eder. Kişinin çevresindeki insanların gerçek yüzlerini göreceğini ve kendi içine dönük yaşamaya başlayacağı bir dönemin içerisine gireceğini gösterir. Genellikle geçmiş yaşantısında pek çok kez kalbi kırılmış ve beklemediği insanlar tarafından defalarca yara almış kişilerdir. Başka bir tabire göre ise kişi kendisini kalabalıktan soyutlayacak ve kendi kabuğu içerisinde başka insanlarla çok fazla iletişim kurmadan yaşamayı tercih edecek demektedir.

Rüyada Kaktüs Sulamak

Yakın zamanda bir şehir değişikliği yapacağı yönünde değerlendirmeler yapılır. Bunaldığınız bir döneme gireceğiniz ve farklı bir yere gitme değişikliği sizlere çok iyi gelebileceğine tabir edilir. İş hayatınızda yeni alacağınız bir tekliği hiç düşünmeden aniden kestirip atmanızın ardından pişmanlık duyacağınıza ve bu pişmanlık için de biraz geç olacağına yorumlanılır. Bundan dolayı ani kararlarınızdan pişmanlık duymamak için ailenizden veya çevrenizin düşüncelerini almanızda fayda var. Tanımadığınız biri ile yüz yüze geleceğinizi ve bu kişinin sizi çok etkileyeceğine işaret eder. Etrafında hiç istemediği şeylerin olacağına ve bundan dolayı adımlarını daha dikkatli atması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek

Düş kırıklığına uğradıktan sonra gelen güzel habere, istediği mutluluğu yakalamaya, işyerinde rekabet ortamının artmasına, hısım akrabalarla arasında çıkacak tartışmaya tabir edilir. Bazı kimseler için hayatında radikal kararlar almaya, farklı bir bakış açısına sahip olmaya, ben merkezli birinden uzaklaşmaya ve ferahlamaya tabir olunur. Kahrını çekmekten bunalan kişilerin kendisinden uzaklaşacağını işaret eder.

Rüyada Kaktüs Meyvesi Yemek

Evli kimseler için eşinin yaptığı hataları sürekli kabullenmekten dolayı uslanmadığına, kendisi hakkında ki lafları işitip sesini çıkartmamaya ve dertlerini sürekli içine atmaktan hastalanmaya tabir edilir. Dedikoducu arkadaşla tanışmaya, can dostu tarafından ihanete uğramaya, haddinden büyük işlere bulaşmaya, borçlanmaya ve etrafındakilerin kendisinden uzaklaşmasına sebep olacak utanç verici hareketlerde bulunmaya delalet eder.

Rüyada Kaktüs Koparmak

İş hayatında zarar edecek bir anlaşmadan son anda vazgeçmeye, kendisine yapılan uyarıları dikkate almaya, büyüklerinin sözünü dinlemeye delalet eder. İşinden kovulmaya, zor zamanlar geçirmeye, haksız yere iftiraya uğramaya tabir edilir. Şan şöhret peşinde koşmaya, uğursuzlukların peşini bırakmamasına, geçmişteki hatalarından ders almamaya tabir edilir. Olumlu olarak kısmetlerinin açılmasına, eline yüklü bir miktar para geçmesine yorumlanır.

Rüyada Kaktüs Dikeni Batması

Çok sevdiği bir arkadaşından kırıcı laflar duymaya, ihtiyaç duyduğu anda etrafında kimse olmamasına, görüşmediği arkadaşlarının özlemini çekmeye işaret eder. Aniden alınan kötü habere, akrabaları arasında miras kavgası yaşamaya, uzaktan gelecek misafire, iş değişikliğine ve yuvasının dağılmasına işaret eder. Etrafındakilerin etkisinde altında kalmaya, haram ile helali birbirine karıştırmaya, hak yolundan ayrılmaya yorulur.

Rüyada Kaktüs Yetiştirmek

Hayırlı evlat sahibi olmaya, kıl payı beladan kurtulmaya, sahtekar kimseyi haneden kovmaya, adaletli olmaya, müsrif kişilerden uzaklaşmaya işaret edilir. Hakkını almak için mahkemeye başvurmaya, resmi yerlerden gelecek hayırlı haberlere, keyifli günlere, uğursuzluklardan uzak huzurlu bir ömür geçirmeye tabir edilir. Bazı kimseler için hayatına yeni girecek insanlara dikkat etmesi konusunda uyarıcı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Kaktüs Dikmek

Arkadaşına kefil olmaya, hayal kırıklığına uğramaya, kendi işinin başında olan kimse için iflas eşiğine gelmeye yorumlanır. Bazı sebeplerden ötürü yeni bir semte taşınmaya tabir edilir. Fedakarlıklarının karşılığını bulamamaya, müşkül duruma düşmeye, değer verdiği insanların desteğini görmeye, suç işlemeye, haklıyken haksız duruma düşmeye işaret eder. Sevindirici sürpriz gelişmelere, kafasını kurcalayan sorunların çözülmesine delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git