Rüyada Kağıt Görmek

Rüyada Kağıt Görmek
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.286 kez okundu.

Rüyada kağıt görmek, bir dileğinizin gerçekleşeceğine yorulur. Bir devlet kurumuyla işiniz olacağına işarettir. Bu ara evde bazı sorunlar baş gösterecek. Sakin olursanız eğer çözülmeyecek sorun yoktur. Gören kişinin aklında bazı fikirler vardır ve onları hayata geçirmeye hazırlanıyordur. Kimsenin bir açığı kapatılacaktır. Bu maddi bir borç yükü olabilir ya da içini rahatlatacak bir görüşme de olabilir. Müslüman kişi için ilim sahibi olmaya yorumlanır. Bu kişi okumaya yeni bir şeyler öğrenmeye meraklı biridir. Ve ilim öğrenme yolunda doğru adımlarla ilerliyordur. Öğrenci ise çok korktuğu bir sınavı vardır ancak bu sınavı güzel bir notla atlatacaktır.

Rüyayı gören kişinin hayal ve arzularına kavuşmasına delalet eder. Yapmak istediği ve yapmayı düşlediği şeyleri yapmasına ve bu şansa sahip olmasına işaret eder. Rüya sahibi okumak ve diploma sahibi olmak gibi niyetlerini başaracak ve kariyerinde iyi bir noktaya gelecektir. Bu rüya bazen ise devlet işlerinde göstereceği çaba ve emeğe yorulur.

Rüyada Kağıt Katlamak

Rüyayı gören kişi dedikoducu ise yine birisi hakkında ileri geri konuşulduğunu gösterir. Siz günah işliyorsunuz ve bu rüya size bir uyarı niteliği taşımaktadır. Mal ve mülk edinimine de yorumlanır. Yakında elinizde bir tapu olacağına işarettir. Ayrıca gören kimse çevresinde sabırları zorlayan birisidir. Öyle ki etrafınızdaki insanlar size karşı dolmuş durumdalar ve her an patlayabilirler. Aynı zamanda sizin iyi bir insan olduğunuzu gösteriyor. Siz Allah’ın da sevdiği bir kulsunuz.

Rüyada Kağıt Kesmek

Rahatlığı simgeler. Bazen de büyük sorunlar yaşayacağınıza ve büyük yol ayrımlarına işaret eder. Bu dönemde büyük bir kavga ile sevgilinizden ayrılabilirsiniz. Evli biri iseniz yuvanız dağılma aşamasına gelmiş bulunuyor. İş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz ve bu sizi olumsuz etkileyebilir. İtibar kaybı yaşayabilirsiniz ve iş yerindeki yeriniz sarsılabilir.

Rüyada Yırtık Kâğıt Görmek

Rüya sahibinin yapacağı bazı anlaşmaların bozulacağı anlamına gelir. Kavuşmak istediğiniz isteklerinizle aranıza çok sayıda engel gireceğine, çok güvendiğiniz birinden beklenmedik kötü davranışlara maruz kalacağınıza ve çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine de işaret eder. Planlarınızın bozulması, iş, para ve mal kaybı da bu rüya yorumlarından bazılarıdır. Arkadaşlık ilişkilerinde menfaatlerin öne çıkması ve kişisel çıkarları için uğraşacak olan insanlara da işarettir.

Rüyada Kâğıt Parçaları Görmek

Rüyayı gören kişinin bu sıralar gönlünü kararttığına ve geleceği endişeli ve oldukça karamsar baktığınıza ama hala içinizde yetişecek olan bir umut ışığına işarettir. Umudunuz daha çok bir işaret beklemek yönünde. Sizin bu sıkıntılardan kurtulmanızı sağlayacak bir yardım eli gibi olduğu da söylenebilir. Kimseye kulak asmadan ailenize yönelmeniz rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi dinleyin kendi fikirleriniz başkalarınınkilerden daha önemli.

Rüyada Kâğıt Para Görmek

İş hayatınızda veya da sosyal hayatınızda yaşayacağınız küçük sıkıntılara işarettir. Ancak yakın zamanda bu küçük sıkıntılardan kurtulup en kısa zamanda eski hayatına dönülüp rahat bir hayat yaşanılacağına işarettir. Ayrıca da yaşanılan sıkıntılardan rahat bir hayata kavuşulacağına da yorulur. Böyle bir rüya gören kişinin karşısına yakın zamanda önemli bir iş fırsatı çıkar ve eğer bu fırsatı değerlendirecek olursa yüksek bir başarı kazanacak ve büyük paralar elde edecektir.

Rüyada Beyaz Yazılı Kâğıt Görmek

Bu rüya yorumu özellikle yazılan yazının ne olduğu hatırlanırsa ona göre de yorumlanır. Yazıyı eğer rüyanızda okuyamadıysanız bu devlet işleriyle ilgili müjdeli haberler alacağınıza işarettir. Genç öğrenciler için ise bu kâğıt başarılı sınav notlarına işaret eder. Yazılı kâğıt genellikle kişilerin resmi dairelerinde ki işlerini temsil eder. İşyerinde ki başarıla ve kendini gösterme fırsatı bulmaya da işaret etmektedir.

Rüyada Renkli Kâğıt Görmek

Rüyayı gören kişinin umduğunu bulamayacağına işarettir. Yakın zamanlarda etrafında gerçekleşecek olan çok hayırlı ve güzel olaylarla karşılaşacağına işarettir ve yine aynı zamanda etrafındaki sevdiği insanların destek vermesiyle de birlikte zararlarını telafi edeceğine işarettir. Hayatınızda ki başarılarınıza engel olmak isteyen insanları aksine bazı adımlar atacaksınız. Sıkıntılı olduğunuz bir zamanda başınıza gelecek olan güzel bir olayla birlikte hayatınız değişecek.

Rüyada Birinin Elinde Beyaz Kâğıt Görmek

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir şeyin uzaktan gelen bir el yardımıyla gerçekleşeceğine işarettir. Bilgiyle donanacağınıza, maddi ve manevi olarak kazanacağın imkânlar sayesinde çok sevineceksin ve rahata ereceksin. Yapacağın işte bazı zararlar göreceğine ve etrafında ki iş konusunda tecrübeli olan insanların sözlerine kulak tıkayacağına. Sana büyük vaatlere sunulan bazı sözlerin yerine getirilmeyeceğine işarettir.

Rüyada Kâğıda Yazı Yazmak

Bu rüya genellikle olumsuz bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada yazı yazmak genellikle riyakârlık ve yalancılık olarak tabir edilir. Bir kişi rüyasında yazı yazdığını görürse yakın zamanda bir işi hileyle halledeceğine işaret eder. Aynı şekilde rüyada bir kişi yazı yazdığını görürse bu karakterinde riya ve hilekârlık olduğu anlamlarına gelir ve bu şekilde de etrafında ki insanları çeşitli yollarla kandırdığı anlamlarına gelir.

Rüyada Kâğıt Bardak Görmek

Rüyayı gören kişinin dertlerinin biteceğine işarettir. Evde ve sosyal hayatında çok mutlu olacaktır. Gittikçe kötü durumlara düşeceğine de delalet eder. Edilen dualar Allah katında karşılığını bulacaktır. Zorluklar bir anda bitecek ve rüyayı gören kişi bu duruma hazırlıksız yakalanıp bir süre ne yapacağını bilemez. Bazı üzüntü duyacağınız durumlar ile karşı karşıya gelmek zorunda olacağınıza da işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git