Rüyada Kaftan Görmek

Rüyada Kaftan Görmek
28 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.430 kez okundu.

Rüyada kaftan görmek, kuvvet kazanacağınıza yorumlanır. Bu maddi yönden bir iyileşme olabilir. Ya da son zamanlarda ruhsal bir çöküntü yaşıyorsanız yakınlarınızdan göreceğiniz manevi bir destek olabilir. Rüyayı gören kişi öğrenci ise derslerinde başarı sağlayacaktır. Gösterişli olması çevrenizde itibarlı bir birey olarak bilindiğinizi gösterir. Aynı şekilde kendisinin eski giydiğini gören kişi gözden düşecektir. Rüyada ipekler içinde kendini gören kişi insanların hoşuna gidecek bir işler meşgul oluyordur. Bir diğer anlamı da dertlerinizden kurtulacağınızdır. Bir süredir iş yerinizdeki kafaya taktığınız sorunlar artık çözülecek ve siz de daha istekli bir şekilde işinize gidip geleceksiniz.

Rüyada Kaftan Almak

Şan ve şeref sahibi kimseleri çağrıştırır. Bu devlette çalışan birisi olabilir. Ya da erdem sahibi bir aile büyüğünüz olabilir. Gören bekar kız, çok değerli insanlara gelin gidecektir. Düzenli bir hayatı olacak ve eşiyle çok hayırlı evlatlara sahip olacaklar. Çocuklarınız ilim yolunda önemli insanlar olacak. Kişinin değeri ile birlikte mallarının da artacağına işarettir. Rüyada boş bir koltukta gören kişinin hayatında özlem duyduğu bir büyüğü vardır. Siz onun yokluğunu çok hissediyorsunuz.

Rüyada Kaftan Giymek

Ağzınızdan çıkan her sözü tartarak söylemenizi gerektirecek bir konumda olduğunuzu gösteriyor. Katlanmış gören kişinin ailesinden devralacağı bir iş vardır. Bu işleri yürütmek artık sizin işiniz. Genellikle olumlu şeyler çağrıştırır. Elde etmek istediği şeylere kolay ulaşabilen bir kişidir. Etrafında giyen kişilerin olduğunu gören kişinin çevresi değerli insanlarla çevrilidir.

Rüyada Başkasının Kaftan Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin etrafında bulunan herkesin hayal etmekte olduğu ve imrenecekleri bir hayat süreceğine, yapacağı çalışmaları ile iş dünyasında çok sevilen ve takdir edilen bir kişi halin geleceğine, başarılı çalışmaları ile rakiplerini yenilgiye uğratacağına, bu başarılarının aile hayatına da olumlu bir biçimde etki edeceğine ve kendisine bolca mutluluk getireceğine, şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına yorumlanır.

Rüyada Kına Kaftanı Görmek

Rüya sahibinin kendisine yeni bir hayat kuracağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, hayatında yeni şeyler deneyeceğine, yapmak istediği şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacağına, önceden beri gerçekleştirmek istediği bazı hayallerini hayata geçirmek için fırsat bulacağına, çalışarak yaşadığı tüm zorlukların üstesinden geleceğine, kazancını arttırmak için büyük fırsatlar yakalayacağına, fırsatları iyi değerlendireceğine yorumlanır.

Rüyada Kaftanlı Gelin Görmek

Rüya sahibinin huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına, geçmiş üzüntülerinin ve sıkıntılarının artık sona ereceğine, hayatının bundan sonraki döneminde son derece mutlu bir yaşam süreceğine, özellikle iş dünyasında ve ticaret hayatında önüne çıkan her türlü sıkıntının üstesinden gelemeye muktedir olacağına ve her türlü zorluğun başarı ile üstesinden geleceğine, bunan sonraki hayatında kısmetinin açık olacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Kaftan Giymek

Rüya sahibinin aydınlık bir hayatı olacağına, tüm hedeflerini gerçekleştirmek için aradığı fırsatları önüne çıkacağına, olumlu ve hayırlı işler ile uğraşacağına, hayatındaki sıkıntı ve stres halinin sona ereceğine ve refaha çıkacağına, yapacağı işlerde helal ve bol kazançlar elde edeceğine, maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve geçmiş borçlarını ödeme kudreti bulacağına, yapacağı işlerde özellikle kul hakkına riayet edeceğine işaret eder.

Rüyada Bordo Kaftan Görmek

Rüya sahibinin maddi ve manevi tüm sorunlarının geriye hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açarak yeni bir başlangıç yapacağına, karşılaşacağı tüm kötü ve zarar vermeye yönelik işlerden kendisini koruyacağına, işleri bir süre kötü gitse de kısa sürede toparlanacağına, sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile birlikte girdikleri yeni bir projede çok iyi yerlere geleceğine yorumlanır.

Rüyada Mavi Kaftan Giymek

Rüya sahibinin, yapacağı işlerde insanları hayal kırıklığına uğratmayacakları, kendisini çok huzurlu ve mutlu hissedeceğine, iş hayatında yükseleceğine, evlatlarının başarıları ile her zaman gurur duyacağına, kendisi için rahatsızlık yaratan bir durumun ortadan kalkacağına, borçlarından kurtulacağına, yatırım yapacağına, ailesi ve özellikle de annesi ile ilgili olarak kendisini mutlu edecek gelişmeler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Kaftan Giymek

Rüya sahibin yaşamış olduğu birtakım sıkıntı ve sorunların artık sona ereceğine, eşleri ile sorun yaşayabileceklerine ancak bu durumun ilişkilerine zarar vermeden atlatılacağına, uzun zamandır ayrı olduğu bir kişi ile yeniden bir araya geleceğine, uğranılan bir zarar varsa bunun çok kısa bir sürede giderileceğine, maddi olarak iyi bir duruma geleceğine, sağlıklı günler yaşayacağına, hayırlı ve olumlu karşılanan atılımlar yapacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kaftan Giymek

Rüya sahibinin çıkmış olduğu bir seyahatten hayırlı sonuçlar ile döneceğine, dualarının kabul olunacağına, borçlarından kurtularak güzel ve sıkıntısız günler yaşayacağına, yakınında bulunan bir kişiden alacağı destek ile iş hayatı ile ilgili sıkıntıları aşarak artık bol para kazanmaya başlayacağına, dünyevi hayatında para ve maldan ziyade insanlığa ve manevi değerlere önem vereceğine, görgülü, kültürlü ve saygı duyulan biri olacağına yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git