Rüyada Kadın Görmek

Rüyada Kadın Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.620 kez okundu.

Rüyada kadın görmek, murada ermek olarak yorumlanır. Rüyada genç bir kız gören kişi muradına erecektir. Gören kişi bekarsa hayal ettiği kişiyle tanışacaktır. Tam istediği kişilikte ve güzellikte biri karşısına çıkabilir. Bu fırsatı güzel değerlendirmek gerekir ve kalbin sesini dinlemek gerekir. Muradına ermenin mutluluğu bu dönemde yaşanabilir. Genç kız gören kişi istediği bir kısmetle tanışabilir.

rüyada kadın

Rüyada kadın görmek, fedakarlık yapma anlamına gelir. Rüyada kadın hizmetçi gören kişi çevresindekiler için bazı fedakarlıklar yapacaktır. Ailenizde hasta olan biri varsa onun tedavisi ayrıca uğraşabilir, bunun için fedakarlık yapabilirsiniz. Çevrenizdeki kişi yurt dışına gidebilir ve o kişinin bıraktıklarıyla siz ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çok istediğiniz bir eşyayı almaktan vazgeçip ihtiyacı olan birine verebilirsiniz.

Kıtlık ve sıkıntı olarak da yorumlanır. Rüyasında çok zayıf ve yüzü kötü bir kadın gören kişi bu dönemde maddi olarak sıkıntı içine düşebilir. Yanlış ödeme planı yüzünden açık çıkabilir ve borçlar gündeme gelebilir. Rüyada hasta kadın gören kişi maddi olarak çok zor duruma düşebilir. Parayı iyi değerlendirmek gerekir. Kadın demek, ana demektir ve kadın, tüm insanlığa lütfedilmiş bir melektir. Bu yüzden güzel ve edalı bir kadın gören bir kişinin hayatı düzene girer, hayatındaki tüm kötülükler son bulur. Kadın ve onunla birlikte bir çocuk görmek, erkekler için evleneceklerinin göstergesidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git