Rüyada Kabristan Görmek

Rüyada Kabristan Görmek
24 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.295 kez okundu.

Rüyada kabristan görmek, son zamanlarda sık sık ölümün hatırlanmasına işarettir. Rüyayı gören kişi kuran okuyacak ve dine yönelecektir. Müslümanlara aitse bu islam askerlerinin çadırlarını çağrıştırır. Rüyada kendini kabirde gören bayan ise büyük bir günah işlemiştir. Ve o kabir onun günahı işlediği evidir. Bazen de üzüntü ve keder demektir. Siz dünya işlerine fazla yöneldiniz ve manevi yönünüzü ihmal ettiniz. Bazen de hapishane olarak yorumlanır. Çünkü ölüler için hapis hayatını simgeler. Rüyada kendini kabristanın içinde saçma sapan hareketler yaparken gören kişinin dini değerlere saygısı yok demektir. Bu kişi günahlar işliyordur ve bundan zerre kadar pişmanlık duymuyordur. Rüyanızda birini içinde gördüyseniz o kişinin vefatı yakın demektir.

Rüyada Kabir Görmek

Maddi açıdan sıkıntı çekeceğinizi gösteriyor. Kendi kendine konuştuğunu gören kişi kaybettiği birini özlüyordur. Bu kişi onu kaybetmenin ruhunda oluşturduğu boşlukla mücadele etmeye çalışıyordur. İçinde gezip mezar suladığını, çiçek diktiğini gören kişi hayırlı bir insandır. Girip kendine yer edindiğini gören kişi hasta ise vefat edecektir. Hoş karşılanmayacak şekilde güldüğünü gören kişi dinden sapmış demektir. Mezar kazıp ölü çıkardığını gören kişinin rızkına haram karışmıştır. Bu kişi saçma sapan işlerle meşguldür.

Rüyada Kabir Sulamak

Kötü anlamlar taşıyabilir. İnanmayan kişilerin evlerine, zina yapılan evlere ve içki gibi kötü alışkanlıkların kullanıldığı yerlere de yorulur. Girip kuran okuduğunu ya da namaz kıldığını gören kişi ibadetlerine yönelir ve hayırlı kimselerle muhatap olur. Tövbe ettiğini gören kişi insanlara hayırlı olacağı bir işe girecektir.

Rüyada Açık Mezar Görmek

Genelde iyi yorumlanmaz. Kişinin başına genelde nahoş olaylar gelmesi ve sıkıntı çekmesi mümkündür. Rüya sahibi işinde başarısız olur, hayal kırıklığına uğrar ve aile içinde huzursuzluk yaşar. Ayrıca hane içine ağır bir hastalık girebilir ve bu hastalık bir kayıpla sonuçlanabilir. Yakınlarınızdan darbe yiyebilir, dedikodu ve iftiraya maruz kalabilirsiniz. Dost sandığınız ve derdini paylaştığınız insanların size karşı hata yapacakları ve sizin zor durumda kalacağınız anlamına da gelir. Bu zarar maddi ya da manevi olabilir.

Rüyada Mezara Girmek

Niteliği ne olursa olsun göreceğiniz zarar sizin için uzun süre etkileyici olacaktır. Bu sıkıntıların etkisinden kurtulmak için çevrenizdeki insanlara dikkat etmeli ve herkese sonsuz güvenmemeli ve herkesle sırlarınızı paylaşmamalısınız. Aksi halde çevrenizde sizin için kötü şeyler düşünen ve kötü şeyler planlayan insanlar harekete geçebilir ve hayatınızın kötü etkilenebileceği olaylar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılar sizi hastalıklara sürükleyebilir ve bir de sağlığınızdan olabilirsiniz. Bu sağlık sorunları hayatınızı daha da zorlaştırıp sizi zora sokabilir ve sıkıntınızı aşmanızı engelleyebilir.

Rüyada Mezar Taşı Okumak

Evinizde bazı değişiklikler  yapacağınızı gösterir. Dünya işlerinize fazla kapıldığınızı ve ibadetlerinizi aksattığınızı göstermektedir. Hapislik hayatı da yorumlanır. Bu hapishane gerçek anlamıyla olabileceği gibi kişinin kendi vicdanı da olabilir. Kazdığını gören bekar kız sahtekar biri ile evlendirilecektir. Bu evlilik onun için hiç hayırlı bir adım olmayacaktır. Rüyasında kendini mezarların üstünde gören kişi günahlar işliyordur. Hemen kendini sorgulamalı ve hayatına çeki düzen vermelidir. Kendini içinde gören kişinin vefatı yaklaşmış demektir. Eğer bir başkasını mezarın içinde görmüşseniz o kişinin eceli yaklaşmıştır.

Rüyada Mezarda Birini Görmek

İş hayatında sıkıntı yaşanacağına işaret eder. Arasında gezindiğini gören kişi umulmadık insanlardan medet uman biridir. Kendini isteyerek kabre girdiğini gören kişinin uzun bir ömrü olur. Kendine ve ailesine yer aldığını gören kimse ise, ev sahibi olacak demektir. Aile mezarlığını temizlediğini gören kişi hayırlı bir evlattır ve uzun ömür sürecektir. Rüyada mezar üzerine rengarenk çiçekler diktiğini gören kişinin bir evladı olacaktır. Kendini zorla sokmaya çalıştıklarını gören kişi için tehlikeli durumlar yaşanacağı söz konusudur.

Rüyada Kabristan Ziyareti Görmek

İlişkilere yorulur. Erkek için hapis hayatına, kadın için evlenmeye yorulur. Rüyada görülen diğer unsular sayesinde evliliğin hakkında iyi veya kötü yorumu yapılabilir. Tanıdığı bir yakınının kabri üzerine yağmur yağdığını görmeniz, mezardaki insanın çok iyi bir insan olduğunu gösterir. Öldü bildiğiniz birinin canlı olduğunu görmeniz haram mal elde ettiğinizi göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git