Rüyada Jilet Görmek

Rüyada Jilet Görmek
23 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.250 kez okundu.

Rüyada jilet görmek, uzun zamandır elinizde olan bir işi artık bitireceğinize yorulur. Hayatınızdaki belirsizlikler son bulacak. Sağlık sorunlarınız dolayısıyla ayrı kaldığınız işiniz ya da okulunuza geri dönebileceksiniz. İş yerinizde değerinizin farkında olanlar var ve yakın zamanda yükseleceksiniz. Hayatınızda şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz artık. Maddi yönden getirisi fazla olan işlerle meşgul olacaksınız. Bu aralar görüşmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacak tekrar görüşmeye başlayacaksınız. Arkadaşınızla eski günleri yad edeceksiniz ve anılarınız canlanacak. Yaşam kaliteniz bu dönemde artacak ve huzurlu bir hayat süreceksiniz. Kirli olması çevrenizde yanlış işler yapan kişilerin varlığını işaret eder. Bu kişilere karşı dikkatli olmalısınız.

Rüyada Jilet Tıraşı Olmak

Size kolay gibi görünen bazı işlerin aslında sanıldığı kadar kolay olmadığını gösterir. Bu işlerle uğraşırken zorlanabilir, beklemediğiniz sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel hayatın olumlu yönde devam edeceğine yorumlanır. Eğer uzun zamandır gözlemlediğiniz içinizi kıpırdatan biri varsa şu sıralar harekete geçmenin tam sırası. Hayatınızda biri varsa eğer bu kişi sizin ruh ikiziniz siz tam birbiriniz için yaratılmışsınız. Yalnız bir bireyseniz doğru kişiyle karşılaşmanız çok yakın bu aralar. Çünkü şanslı döneminizdesiniz ve her şey sizin lehinize.

Rüyada Jilet Kesmesi

Olumsuz çağrışımlar yapabilmektedir. İş ve özel yaşamınızdaki olumlu gelişmeler sizi hedef haline getirebilir. Çevrenizde sizi kıskanan insanlar var ve dedikodunuzu yapıyorlar. Bu insanların neden olduğu problemler yaşamanız çok olası bir durum. Etrafınızda bencil insanlar topluluğu oluşmuş durumda. Bu kişilerden dolayı üzüntüler yaşanabilir. Sevdiğiniz arkadaşlarınızın sizin arkanızdan konuştuğunu duymanız sizi derinden etkileyebilir. Bazen de rüyayı gören kişinin hayata dair korkuları olduğuna yorulur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git