Rüyada Jartiyer Görmek

Rüyada Jartiyer Görmek
17 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.079 kez okundu.

Rüyada jartiyer görmek, taşınmaya ya da kısa süreli yapılacak olan bir yolculuğa işarettir. Bu aralar sürpriz bir iş gezisine çıkabilir veya taşınmayı düşünüyorsanız yeni bir eve geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla kız kıza eğlenmeye gidebilir, aile ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. Rüyasında başkasına ait olanı giydiğini gören kişi bir yakınına herhangi bir  yardımda bulunacaktır. Başkasına ait birini gizlice giydiğini gören kişi yasak aşk yaşıyordur. Rüyasında bir mağazadan aldığını gören kişinin eline yakın zamanda para geçecektir. Bu kişinin çevresindeki insanların imkanlarından yararlanacağı söylenir. Kişi farklı bir kişiliğe sahiptir. Monoton bir hayat onu sıkar hep farklı olmayı sever. Bekar ise kafası karışıktır.

Rüyada Jartiyerli Kadın Görmek

Kullandığını gören kişinin sırları vardır. Bu kişi sırlarını kendine saklamayı seven biridir. Rüyasında hiç tanımadığı bir kadının ait ise kişi başkasının mahrem sırlarını öğrenmiştir. Sattığını gören kişi borç sahibi biridir. Bu kişi borçlarından kurtulmak için her yolu denemektedir. Tez zamanda borçlarından kurtulacak ve elini rahatlatacaktır. Bazı sorunlarından kurtulmak için yanlış adımlar atıldığını gösterir. Üstelik peşinizden başka insanları da sürükleyeceksiniz.

Bu rüya rüyayı gören kişinin hayatına girecek olan kadın bir düşmanı haber eder. Rüyasında bunu gören bir erkek karısıyla bir takım sıkıntılardan uzaklaşmak için dermanını başka bir kadında bulmaya yöneliyor demektir. Bu rüyanın sahibi bir kadın ise eğer kadın düşmanlar edindiğine veya da kadın düşmanları olduğuna işarettir.

Rüyada Jartiyer Giymek

Rengine göre farklı yorumlanabilir. Siyahsa çıkarınız için başkalarıyla iş yapacağınıza yorulur. Ayrıca siyah, etrafınızda sizden yararlanan dedikoducu insanların varlığını gösterir. Kırmızı ise yalnız yaşadığınıza ve bir birlikteliğiniz olduğuna yorulur. Rüyasında insanların içinde görünen bir kadının mahremi duyulmuştur  ya da bu kişinin bir günah işlediği söylenir. Hayatınızdaki erkekten yana bir sıkıntı yaşanacağına işarettir.

Rüyada Siyah Jartiyer Görmek

Hayatınızın genel olarak borç ve sıkıntıdan uzak huzurlu ve refah içinde geçeceğine işarettir. Bazı olayları sık sık kafanıza takıp üzüntünüzü alevlendirecek ve sıkıntıdan sağlığınızdan olacaksınız. İş ve okul hayatınızda ortaya koyduğunuz azimli ve çalışkan tavrınız yükselmenize ve karşılığını almanızı sağlayacaktır. Bu işler ortaya koymanız sizi her ne kadar gururlandırsa da bazı kimseleri kıskandırabilir.

Rüyada Kırmızı Jartiyer Görmek

Bu rüya uzun süredir hasret çektiğiniz eski saygınlığınıza ve itibarınıza kavuşmanıza az bir vaktin olduğu anlamına gelmektedir. Yine uzun bir süre hastalıksız ve mutlu bir aşk ve evlilik hayatı yaşayacağına işarettir. Beklenmedik kişilerden ve beklemediğiniz olaylardan size gelecek olan olumlu haberler sizi ve ailenizi mutlu edecek. Sevdiğiniz ve saydığınız insanlar tarafından ters giden bazı konuşmalara şahit olabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Jartiyer Görmek

Etrafınızda ki bazı insanlar tarafından size değecek olan zararlara işarettir. Sevdiğiniz kişiler tarafından alacağınız haberlere eşinizle mutlu olup, üzgün haberlere ise yine eşinizle beraber üzüleceksiniz bu durum evliliğinizi sağlamlaştırabilir. Aşk ile sağlamlaştırdığınız evliliğinizin çatısını huzurla devam ettirebildiğiniz sürece evliliğinizin sağlamlığı artacak. Çocuk yapma planlarınız varsa eğer tam zamanı evliliğiniz sizi mutlu etmeye devam edecek.

Rüyada Pembe Jartiyer Görmek

Hayallerinizi süsleyen okul için tüm çabalarınız ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Bazı durumlarda zorlasa da sizi hedeflerinizden vazgeçmemeniz bu yolda sizin ümitlerinizi ve hayallerinizi daha da sağlamlaştıracak. Aileniz uğruna verdiğiniz çabalarınız teker teker yerini buluyor. İş yerinizde ki hedefleriniz sizi ayakta tuttuğu sürece hem patronunuzun gözünde hem de insanların size karşı olan saygınlığında artış söz konusu.

Rüyada Jartiyer Giyen Birini Görmek

İş hayatınızda ilerlemelere tanıklık edeceğinize işarettir. Bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket etmeniz sonucunda ortaya çıkacak olan güzellikler insanların ve sevdiklerinizin gözlerini kamaştıracak. Bazı yardıma muhtaç insanların yanında olmanız ve onlara destek çıkmanız dış hayatınızı düzenleyeceği gibi aynı zamanda da iç dünyanızı huzura kavuşturacak. Aynı zamanda muhtaçlara yardım etmek sizi insanların arasında sevilen ve sayılan biri yapacaktır.

Rüyada Jartiyer Giydiğini Görmek

Sizin veya hayatınıza girecek olan birinin yeteneklerinin değer göreceğine işarettir. Gönül ilişkisi kurduğunuz kişinin aklında olduğunuza ve işlerin gayet yolunda olduğuna işarettir. Sevdiğinizle kurduğunuz hayaller yolunda gidecek ve uzun soluklu, huzurlu bir ilişkiniz olacak gibi duruyor. Korktuğunuz kişiler veya korktuğunuz olaylar başınıza gelebilir. Bir şeyden ne kadar kaçarsanız o kadar üstünüze gelecek ve sizi huzursuz edecek.

Rüyada Yeşil Jartiyer Görmek

Sağlık sorunlarınızın arttığı bir dönemde sevdiğin insanların yardımıyla bazı sorunların üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Değer ve emek verdiğiniz kişiler tarafından adınız saygıyla anılacak ve bu durum sizi mutlu edecektir. Kurduğunuz hayallerin arkasından gitmeniz sizin ruhunuzu besleyecek olaylara sürükleyeceği gibi sevdiklerinizi de yanınızda götüreceksiniz. İş hayatınızda ki sarsılmalar sizi mutsuz etmesin zamanla hepsi çözülecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git