Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada Jaguar Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.223 kez okundu.

Rüyada jaguar görmek, müjdeli bir haber olarak yorumlanır. Rüyada jaguar gören kişi kısa zaman içinde müjdeli bir haber alacaktır. Sınava girdiyse sınavı başarılı olacaktır. Bekar olanlar yeni biri ile tanışabilirler. Evli olanlar evlat sahibi olabilir, evladı olanlar evlatlarından dolayı sevinebilir. Rüyada jaguar görmek olumlu olayların gerçekleşeceği olarak yorumlanır. Ummadığınız kişi size güzel bir haber getirebilir.

rüyada jaguar

Rüyada jaguar görmek, tehlike ve büyük güç olarak yorumlanabilir. Büyük bir gücün varlığına işarettir. Bu sizden daha büyük birisi olarak düşünülebilir. Bu kişi maddi olarak sizden daha güçlü biri de olabilir. İş  yerinde patronunuzla ters düşmemeye çalışın. Sizden yaşça büyük akrabalarınız, anne babalarınızla çok fazla tartışmaya girmeyin. Rüyada jaguar görmek büyük bir güce karşı sabırlı olmak olarak yorumlanır.

Rüyada jaguar, gizli düşmanlık yapabilecek dost olarak yorumlanabilir. Rüyada jaguarla yüz yüze gelen kişi dost sandığı birinden düşmanlık görecektir ve bir süre sonra bununla yüzleşecektir. Rüyada jaguar görmek yakın birinden gelecek hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Gereksiz alınganlıklar yapabilir, sevdiğiniz insanları kırabilirsiniz. Rüyasında jaguarla boğuştuğunu gören kişi tüm kötülükler ile baş edebilir. Bunun için güçlü tavırlar içinde bulunacaksnız. Bu rüyayı gören kişi kendini iyi hissedeceği bir ortama girecek ve bunun sonucunda kendisi için güzel bir geleceğin temellerini atacak demektir. Rüyasında jaguar gören bir kişi, kendini her yönden güçlü hissedeceği bir döneme girecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git