Rüyada İzci Görmek

Rüyada İzci Görmek
16 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 853 kez okundu.

Rüyada izci görmek, kalabalık bir grupla yolculuğa çıkacağınızı gösterir. Bu bir iş gezisi olabilir ya da arkadaş grubunuzla gideceğiniz bir kültür sanat gezisi de olabilir. Rüyada izci olduğunu gören kişinin ömrü uzun olur. Bu kişinin mutlu bir aile yaşantısı vardır. İşinde başarılı olan, insanlar tarafından sevilen sosyal bir kişidir. Bekar birinin rüyada izci olduğunu görmesi evleneceğine yorulur. Bu kişiye başka bir şehirden talip vardır ve evlenip yaşadığı yerden başka bir yere yerleşecektir. Rüyasında izci olduğunu gören öğrenci okul gezisine katılacaktır ve çok keyifli zaman geçirecektir. Evli bir erkeğin rüyasında izci olduğunu görmesi ailesi ile birlikte hareket ettiğine yorumlanır. Rüyada tek başınıza izci olarak gezdiğinizi görmeniz toplumda hoş karşılanmayacak bir davranışta bulunduğunuzu gösterir. Bu davranışlarınız sizi insanlardan uzak tutmaktadır. Rüyada izci üniforması gören kişinin üniformalı birinden alacağı haber vardır. Bunlar asker ya da polisler olabilir.

Rüyada İzci Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada izci

Rüyada İzci Görmek Ne Demek ?

Rüyada izci görmek, müjdeli haber demektir. İş hayatınızda daha iyi bir yere gelebeilirsiniz ya da şartları daha iyi olan bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu dönem sizin için olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir dönemdir. Maddi durumunuzun düzelmesiyle can sıkan borçlarınızdan kurtulacaksınız. Son zamanlarda bunalmıştınız ve artık rahat bir nefes alma zamanınız geldi. Sağlığınızdaki aksamalar yavaş yavaş düzelecek. Bu süreçte temiz hava almanız ve kısa yürüyüşler yapmanız size yarar sağlayacaktır.

Rüyada izci görmek, seyahate yorulur. Rüyada görülen diğer ayrıntıların yorumlanmasıyla yolculuğun uzun süreli mi kısa süreli mi olduğu hakkında açıklama yapılabilir. Rüyada bembeyaz giyinmiş bir izci görmeniz bir vefat haberi alacağınızı söylemektedir. Bu haber bir tanıdığınızın vefatı da olabilir tanımadığınız birinin vefatı da olabilir.

Rüyada İzci

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada izci görmenin anlamı ve izci rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git