Rüyada İtfaiye Görmek

Rüyada İtfaiye Görmek
20 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.157 kez okundu.

Rüyada itfaiye görmek, yardıma ihtiyacınızın olduğu bir durumda bulunduğunuzu gösterir. Artık dertlerinizi içinize atmaktan vazgeçin ve yakınlarınıza içinizi açın. Farklı fikirler size iyi gelecektir. Bunu denemeden bilemezsiniz. Zamanında geldiğini görmek, insanların yardımınıza koşacağını gösterir. Gelen yardımla sorunlarınızı çözecek rahat bir nefes alacaksınız. Su sıkıldığını gören kişi, sorunlarını çözer  ve önemli bir göreve gelir. Eski ise kişinin yardımına uzun zamandır görmediği eski bir dostu koşacaktır. Bu dönemde sağlık sorunlarınız baş gösterecek, sağlığınızın değerini çok daha iyi anlayacaksınız. Kırmızı olması müjdeli bir haberi simgelemektedir. Bu habere çok sevineceksiniz. Bekar birinin rüyada görmesi evleneceğine ve ev kurmasında yardımlar göreceğine işarettir.

Rüyada İtfaiye Sesi Duymak

Bazende sorunu simgeler. Ortalığın karışacağını ve yardıma muhtaç olacağınızı gösterir. Etrafınızdan yardım istemeye çekinmeyin çünkü her sorunu tek başınıza çözemezsiniz. Bırakın insanlar size yardım etsin. Kişi çevresinde sevilen biridir. Ekibinde olduğunu gören kişinin etrafında bir sorun yaşanmaktadır. Kişi bu sorunu çözmek için adımlar atmaya hazırlanıyordur. Evli birinin görmesi aileden birine karşı kin beslediğini gösterir. Bu evde her an bir sorun patlak verebilir.

Rüyada İtfaiyeci Olmak

Rüya sahibi eğer ki son zamanlarda sıkıntılı bir takım durumlar yaşıyor ise, artık bu durumlardan kurtulacağına ve bu sıkıntılı günleri ise yanında yer alan en büyük destekçisi ile beraber aşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda böyle bir rüya, yanında yer alan destekçisinin oldukça güzel bir kalbe sahip olduğunu ve hayırlı bir insan olduğunu simgeler.

Rüyada İtfaiye Çağırmak

Önemli yerlerden yardım alınacağını gösterir. Devlet size yardım eli uzatacaktır. Çağırdığınız halde gelmediyse sorunlarınızla baş başasınız demektir. Çevrede herkes size sırtını dönmüş durumda. Suyunun bitmiş olması size yardım edecek insanlar olduğunu ancak ellerinden bir şey gelmediklerini gösterir. Bu insanlar size yardım etmek istiyorlar ancak ellerinde yeterli imkan yoktur.

Rüyada İtfaiye Hortumu Görmek

Rüya sahibinin son zamanlarda yapmaya çalıştığı bir takım işlerde olumsuzluklar yaşayacağına ve bu sebepten dolayı işlerini uzun süre yapamayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda böyle bir rüya daha önceden planlanan bir planın uygulanamayacağına ve aksilik yaşanarak sürecek olan bir döneme adım atılacağını ifade etmektedir. Kısacası biraz sıkıntılı geçecek olan günlerin habercisidir.

Rüyada İtfaiye Merdiveni Görmek

Rüya sahibi evli değil ise, oldukça huzur dolu bir yuvaya adım atacağını ve mutlulukla geçecek olan bir evliliği işaret etmektedir. Eğer ki rüya sahibi evli biri ise gerek çocukları gerek de eşinden yana oldukça şanslı olacağını ve hayırlı evlatlar, aynı zamanda hayırlı bir eş elde edileceğini ifade etmektedir. Oldukça hayırlı kısmetlerin simgesi olan bir rüyadır.

Rüyada İtfaiye Arabasına Binmek

Böyle bir rüya daha çok keyif dolu bir ömrün habercisi olarak ifade edilmektedir. Bu rüyayı biraz daha açmak gerekirse, bu rüyayı gören kişi maddi olarak kazanmış olduğu paradan dolayı herhangi bir konuda harcama yaparken hiçbir şekilde sıkıntı çekmeyecek ve aynı zamanda rahatlıkla gönlünden geçen her şeyi alabilecek duruma sahip olacak demektir.

Rüyada İtfaiye Sireni Duymak

Oldukça hayırlı olan bu rüya, rüyayı gören kişinin ömrü boyunca sırtının yere gelmeyeceğini ve oldukça rahat bir ömür geçireceğine ifade etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibi geçmişte her ne sıkıntı çekti ise, hepsinin artık geride kalacağını ve artık koltuğun üzerine oturup keyfini süreceği oldukça huzurlu bir döneme adım atacağını işaret eder.

Rüyada İtfaiye ile Yangın Söndürmek

Rüya sahibi hayatında yolunda gitmeyen bazı şeyleri güzel bir yola sokmak için çabalamaktadır ve bu çabanın sonucunu alacağını bu rüya bizlere işaret etmektedir. Özellikle bu rüya, rüya sahibi tarafından kurtuluş olarak simgelenen çok önemli bir rüyadır. Her ne konu olursa olsun, rüya sahibinin ilerleyeceğini ve aradığı rahatı bulacağını ifade eder.

Rüyada İtfaiye Binası Görmek

Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan büyük bir kısmetin olduğunu ve bu kısmet ile ciddi adımlar atılacağını ifade etmektedir. Atılan bu adımlar ise rüya sahibinin önündeki bütün kapıları açacak ve hayatı bir anda değişi verecek demektir. Özellikle de yapmış olduğu işlerde daha büyük başarılar sağlayacak ve eskiden çok daha fazla şekilde dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak demektir.

Rüyada İtfaiyeci Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin artık yapmış olduğu işlerden ders alacağına ve önünde yer alan engebeleri fark edip büyük risk içeren işlere adım atmayacağını işaret eder. Aynı zamanda daha önceden yapamadığı, fakat sonradan yapmak istediği işlerden de artık elini çekip hepsinden uzak duracağını ifade eden bir rüyadır. Bundan sonra rüya sahibi, sadece kendisine iyi gelecek işlerle uğraşacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git