Rüyada İstiridye Görmek

Rüyada İstiridye Görmek
19 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.292 kez okundu.

Rüyada istiridye görmek, çevrenizde farklı topluluklar olduğunu gösterir. Bir süre sonra sizinde yaşam şekliniz değişecek, farklı zevkler edineceksiniz. Rüyasında kumsalda yürürken istridye bulduğunu gören kimse pahalı zevklere heves eden biridir ve bu kişi zengin olur. Yediğini gören kimse için sıkıntılar vardır. Sağlığınızda ufak tefek aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan zor günler yaşayabilir iflas dahi edebilirsiniz. Bulduğunu gören kişinin içinde inci varsa eğer aşk hayatı canlanacaktır. Hayatında biri yoksa inci gibi değerli biri ile tanışacaktır. Gören erkekse eğer güzel bir eşi olacaktır. Kişinin hayatında biri varsa ona mutluluk işaretidir bu. Tez zamanda evlenip mutlu bir yuva kuracaksınız ve çok geçmeden bir çocuğunuz olacak.

Rüyada İstiridye Toplamak

İçi boş görünüyorsa siz çok şansız bir insansınız ve hayattan istediğinizi elde edemiyorsunuz. Parça parça olduğunu görmek çok değerli bir şeyinizini kaybedeceğiniz anlamına gelir. Bu sizin için bir dost da olabilir maddi değeri yüksek bir şey de olabilir.

Rüyada İnci Görmek

İşsiz bir insanın görmesi yakında iyi bir iş bulacağına işarettir. Bazen de yaramaz, insanları peşinden koşturan bir çocuk demektir. Kabuğunu kırdıysanız birine zararınız dokunacak demektir. Olumlu ve olumsuz çağrışımlar yapabilir. Genellikle olumlu şeylere yorulurken, kabuğun boş olması olumsuz durumlara yorulur. Avlamaya gittiğini gören kişinin büyük hedefleri vardır. Bu kişinin kendine olan güvenini simgelemektedir. Birçok istiridyenizin olduğunu görmeniz ise, zevkli bir insan olduğunuzu gösterir. Kabuklarını attığınızı görmeniz sıkıntılı günler geçirdiğinizi gösterir.

Rüyada İstiridye Kabuğu Görmek

Rüyayı gören kişinin yakınlarında sadece kendini düşünen ve menfaatleri için sizin yanınızda duran bir arkadaş veya akrabaya işarettir. Bu kişi yüzünde başınıza size çok büyük kayıplar getirecek işler açılacak. Bu sorunu çözmek için kendinizden ve elinizdekilerden büyük tavizler vermeniz gerekecek. Bu kadar soruna rağmen işleriniz her zaman ki gibi yolunda ilerleyecek.

Rüyada İstiridyeden İnci Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin sözde düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına ve huzura ereceğine işarettir. Hayatınızda hayırlı ve güzel gelişmeler gerçekleşeceğine. Girişeceğiniz işler ve planladığınız projeler hakkında güzel yorumlar alıp başarıya ulaşacaksınız. Bir dostunuz veya yakın bir akrabanızla çıkacağınız yollar ve kalkışacağınız işler size başarı ve mutluluk getirecek. Hayatınıza müdahale etme hakkı tanıyacak size.

Rüyada İstiridye İçinde İnci Görmek

Hayatınızda bazı olaylar yaşanacak ve gelişecektir. Bu olaylara verdiğiniz tepkiler ve aldığınız kararlar sonucunda mutsuz olacaksınız. Sevdiğiniz insanlar size biraz ters çıkabilir ve bu olay sizi bazı uçurumlara sürükleyebilir. Uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınızla doyasıya hasret gidereceksiniz. Herkesin özendiği ve imrendiği bir hayata sahip olacaksınız bu size mutluluk, huzur ve başarı getirecek.

Rüyada İstiridye Yemek

İşleriniz duraksayabilir ve neredeyse iflasın eşiğine gelebilirsiniz fakat bilgi ve deneyimlerinizle vereceğiniz kararlar sonucunda işi kurtaracak ve başarının iplerini elinize alacaksınız. Uzun süredir sizi zorluklara sürükleyecek olan sorunlara göğüs gererek güzel günleri göreceksiniz. Yıpranan sinirlerinizi düzeltmek için yakın zamanda bir tatile çıkabilirsiniz. Kırgın olduğunuz biriyle barışmaya sebep olacak bir hediye sizi ve onu mutlu edecektir.

Rüyada İstiridye Kabuğu Toplamak

İş hayatınızda uğraşlarınız ve sıkı disiplininiz sonucunda iyi işler çıkaracağınıza işarettir. Uzun emek ve uğraşlar vereceksiniz fakat bu işlere ne kadar büyük emek gösterirseniz sonucunda size başarı olarak geri dönecek. Mutluluğunuz ve huzurunuz sizin elinizde ancak siz hayatınıza şekil verebilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar girecek ve birçok kişi tanıyacaksınız,, deneyimleriniz artacak.

Rüyada İstiridye Mantarı Görmek

Rüyayı gören kişinin helal ve harama dikkat ettiği söylenebilir. İşlerine önem veren titiz ve mantıklı davranan bir insansınız. İleride birçok insan tarafından sevileceğinize ve sayılacağınıza işarettir. Okul hayatınızda sevdiğiniz şeylerden uzaklaşmanız başarınızda düşüşlere sebep olacaktır. Sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz ve onlarla yakınlığınız, samimiyetiniz artacaktır bu durum size iyi gelecek.

Rüyada İstiridye Topladığını Görmek

Sevdiğiniz insanlarla beraber daha fazla vakit geçirmeye başlayacaksınız. Uzun zamandan beri düzgün ilişkiler kurduğunuz insanlarla aranızdaki samimiyet git gide artacak. Kısa bir süre içerisinde çok güzel başarılara ve çok büyük mutluluklara vesile olacaksınız. İş hayatınızda ki konumunuz sağlamlaşacak ve insanlar tarafından saygınlığınız artacak. Makamınızın yükselmesi an meselesi.

Rüyada Canlı İstiridye Görmek

Hayatınızda gerçekleşecek olan güzel gelişmelere işarettir. Bu gelişmelerin arasında iş veya okul hayatınızda ki başarıya da işarettir. Mutluluğunuzun yardımıyla insanlara iyilik etmeye başlayacaksınız. Uzun süreli olan çalışmalarınızın ve emeklerinizin karşılıklarını alacaksınız. Son zamanlarda kısmetiniz ve hatta şansınızı son hızda olacak. Sevdiğiniz insanların hayatlarına bir anda dahil olmaya başlayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git