Rüyada İstakoz Görmek

Rüyada İstakoz Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 691 kez okundu.

Rüyada istakoz görmek, şans olarak yorumlanabilir. İstakoz gören kişinin bu dönemde şansı açılacaktır. Bu dönemde aldığınız bir bilete ikramiye çıkabilir. Gönül işlerinizde olumlu gelişmeler olabilir. İstakoz gören kişi ummadığı bir kişinin müjdeli bir haber alabilir. İş görüşmesine giden biri iş için alınabilir. İş değiştirmek isteyen kişi için de bu dönem şanslı bir dönem olabilir. Bu şansı iyi değerlendirmek gerekir.

Rüyada İstakoz Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada istakoz

Rüyada istakoz görmek, bol miktarda para anlamına gelir. Canlı istakoz gören kişi çok miktarda parayla ilgilenecektir. Banka ile alakalı işlerle ilgilenebilirsiniz. Altın, gümüş gibi bir yatırımda bulunabilirsiniz. Ev yada araba almak için bankadan kredi çekebilirsiniz. Bol bol parayla ilgileneceğiniz bir dönem. Bu dönemde başkasına ödeme yapabilirsiniz. Özellikle işletmesi olan kişiler bu dönemde bol bol parayla uğraşacaklardır.

Rüyada İstakoz Görmek Ne Demek ?

Rüyada istakoz, miras yoluyla para olarak yorumlanır. Birçok istakoz gören kişi bir yakınınızın vefatından dolayı miras işleri ile uğraşabilir. Miras malı olarak yorumlanabilir. Olan maddi miraslar paylaşılacağı gibi arsa, arazi gibi yerler de paylaşılabilir. Bu dönemli hisseli yerler gündemde olabilir. Bu rüyayı gören bir kişi, büyük bir mal sahibi olabilir, geliri artabilir ya da yeni bir işe başlayarak düzenli bir gelir elde edebileceğini gösterir. Aynı zamanda istakoz gören bir kişi için tüm isteklerinin gerçekleşeceği güzel bir dönemin başlangıcı olabilir. Istakoz, şansınızın döneceğine işaret eder.

Rüyada İstakoz

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada istakoz görmenin anlamı ve istakoz rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git