Rüyada İskelet Görmek

Rüyada İskelet Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 874 kez okundu.

Rüyada iskelet görmek, gizlenen sırrı ortaya çıkması olarak yorumlanır. Rüyada iskelet gören kişi uzun zamandır sakladığı bir sırrı ağızdan kaçırabilir. Büyük bir sır ortaya çıkabilir. Uzun zamandır sizi sıkan bunaltan bir sırrı söyleme kararı verebilirsiniz ya da siz ummadığınız anda ortaya çıkabilir. Rüyada iskelet gören kişi büyük sırlarını söyleme kararı alabilir.

Rüyada İskelet Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada iskelet

Rüyada iskelet görmek, güçsüz kalmak anlamına gelir. Rüyada iskelet olarak kaldığını gören kişi bu dönemde hastalıklara açık olabilir. Küçük soğuk algınlığı eğer tedavi edilmez ise daha büyük rahatsızlıklara yol açabilir. Eğer kronik bir hastalığınız varsa da daha dikkatli olmanız gereken bir döneme işaret eder. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, ufak tefek rahatsızlıklarınızı önemsemelisiniz.

Rüyada İskelet Görmek Ne Demek ?

Rüyada iskelet, yalnız kalma duygusu olarak yorumlanır. Rüyada iskelet görmek ve onu elleyen kişi yalnızlık duygusunu yoğun yaşayabilir. Rüyayı gören kişi bu dönemde çevresinde ne kadar kişi olursa olsun kendini yalnız hissedebilir. Daha fazla sosyalleşmeli, dostlarınızla daha sık görüşmelisiniz.Yalnız kalma duygusunun tavan yapacağı bir dönem. Bu dönemi sevdiklerinize vakit ayırarak atlatabilirsiniz. Bu rüyayı gören kişinin kendisinde önemsemediği bazı rahatsızlıklar ve şikayetleri var ise kesinlikle bir doktora gitmelidir. Bununla da kalmayarak sağlığına her zaman olduğundan daha fazla dikkat etmeli ve özen göstermelidir. Rüyada iskelet görmek ciddi rahatsızlıkların habercisi olabileceği unutulmamalıdır. İskelet gören kişi, maddi ve manevi olarak da zarara uğrayabilir.

Rüyada İskelet

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada iskelet görmenin anlamı ve iskelet rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git