Rüyada İskambil Falı Görmek

Rüyada İskambil Falı Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.553 kez okundu.

Rüyada iskambil falı görmek,yapılan işte hile olarak görülür. Rüyasında iskambil kağıdı gören ve fal baktıran kimse yaptığı işe hile karıştırabilir. Yapılan bir işte resmi olmayan yollardan kazanç sağlanmak istenebilir, vergide bazı aldatmacalar yapılabilir. Satılan malın içine ağır çeksin diye bazı şeyler konulabilir. Tartıda oynamalar yapılabilir. Yapılan işe helal olmayan işler karıştırmak olarak yorumlanır.

Rüyada İskambil Falı Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada iskambil falı

Rüyada iskambil falı görmek, yalancılık olarak yorumlanır. Rüyasında birinin iskambil falı baktığını gören kişi, bazı yalanlarda uğraşmak zorunda kalabilir. Bir arkadaşı, ailesinden birisi, iş arkadaşınız size bir konuda yalan söyleyebilir. Bu yalan anlaşılacaktır ve yalancılık konusu ön plana çıkacaktır. Rüyasında fal bakan birini gören kişi yalanlarla karşılaşır ve bunlarla baş etmeye başlar.

Rüyada İskambil Falı Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada iskambil falı, düzenbazlık olarak yorumlanır. Rüyasında iskambil falına baktığını gören kişi birisine düzenbazlık yapabilir. Söz verdiği bir konuda sözünü tutmamak için bahaneler üretebilir. Gitmesi gereken bir yere yalanlar söyleyip gitmeyebilir. İş ile ilgili yapılması gerekenler varsa bunu geciktirebilir. Rüyasında iskambil falı bakan kişi birçok kişiyi sözleriyle oyalayacaktır. Gereksiz umut vermek de söz konusu olabilir. İskambil falı baktığını gören bir kişi, hayatında etkisi uzun süre devam edecek bir karar alacak demektir. Bu rüya, çoğu zaman şans oyunlarından uzak durmanız gerektiğini yoksa bu yüzden zarara uğrayabileceğinizi  gösterir. Bu rüya, bir uyarı niteliği de taşır.

Rüyada iskambil falı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüiskambil falıı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada iskambil falı görmenin anlamı ve iskambil falı rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada İskambil Falı Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. kader dedi ki:

    Rüyamda eski bir arkadaşımın elinde iskabil kağıdı vardı ve bana iskambil fali bakmaya çalışıyordu ama nasıl bakıldığını bilmiyordu sonra ben boşver önemli değil dedim ve daha sonra bana evliliğini anlatmaya başladı ama önceden sevdiği birisi vardı bana onu anlatıyordu aynı zamanda

Sayfa başına git