Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyada Isırgan Otu Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.071 kez okundu.

Rüyada ısırgan otu görmek, mal sahibi olmak olarak yorumlanır. Eğer uzun zamandır ertelediğiniz bir ev alma olayı varsa bu dönemde alabilirsiniz. Arabanızı değiştirmek istiyorsanız bu dönemde değiştirebilirsiniz. Evinize bir eşya almak istiyorsanız bu dönem karar verebilirsiniz.

Yakından tanıdığınız ya da çok sevdiğiniz biri ile ortaklık kuracağınıza ve bu ortaklığın sonucunda başınızdaki dert ve sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Aynı zamanda uzun zamandır istenilen şeylere kısa zamanda ve zahmetsizce kavuşulabileceğini de gösterir.

Hayırlı ve sağlıklı iki erkek çocuğa işarettir. Ayrıca rüyayı gören kimse hasta ise kısa zaman içerisinde sağlığına kavuşur. Canınızı sıkan bir işten kolaylıkla kurtulacağınızı gösterir. Yakın çevrenizde sevmediğiniz birini hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder. Hayatınızda kendi isteğinizle yapacağınız değişikliklerin olacağını ve bu değişiklikler sonucunda mutlu olacağınızın göstergesidir. Rüya sahibi evli ise kocası ile arasında yaşayacağı sorunların habercisidir. Rüya sahibi evli değil ise, hayatına hiç beklemediği anda melek kalpli bir kadının çıkacağına işaret eder.

Rüyasında ısırgan otu gören kişinin arkasından konuşulup dedikodusunun yapıldığı ve incitici sözlerle adının anılması olarak yorumlanabilmektedir. Kötü üzücü sözler veya dedikoducu bir kadın olarak tabir edilmektedir. Bu rüya kötü yoldaki veya kötü huylu bir kadının peşine düşerek üzüntülü zamanlar yaşayacağınızın; ya da kendinize ve çevrenizdeki insanlara daha samimi davranmanız gerektiğine işaret olabilir.

Rüyada Isırgan Otu Toplamak

Evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyayı gören evliyse evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olmaya karar verebilir. Eğer kişinin evladı varsa evlatları ile ilgili konulara yoğunlaşabilir. Çocuğun eğitimi, hangi okula gideceği, hangi kurslara gitmesi gerektiği gündemde olabilir.

Rüyada Isırgan Otu Batması

Gelir elde etmek anlamına gelir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da işinizle ilgili terfi alabilirsiniz. Kişi gelecek geliri hayır işlerinde kullanacaktır. Maddi olarak ihtiyaç sahibi olanlara yardım edilebilir ya da bir kuruma bağış da yapılabilir. Kişi büyük bir gelir elde eder. Ayrıca kişi, zorlu bir dönemin içinden geçebilir ve bunun sonucundan başarı ile çıkabilir. Aynı zamanda kişi, önüne ne kadar çok engel çıkar ise çıksın başarmak için tüm yolları deneyecek demektir.

Rüyada Isırgan Otu Yemek

Genel olarak kişinin alacağı kötü, üzüntülü bir habere işarettir. Bazılarına göre başlanan bir takım ilişki ya da arkadaşlıkların üzücü bir şekilde sonuçlanması ve bunla ilgili acı çekmenize sebep olabileceği şeklinde yorumlanabilmektedir. Aynı zamanda aile yaşamınızdaki üzücü gelişmelere de işaret olabilir. Ancak kimi yorumculara göre ısırgan otu refah ve mutluluk delaleti olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Isırgan Otu Yıkamak

Emek verilen bazı iş ve çalışmaların bundan sonra hak ettiği takdiri görmeye başlayacağını ve karşılığının alınacağını işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi bundan böyle hayatının ilerleyen zamanlarında büyük başarılara imza atacağına yorabilir. Bu durum rüya yorumcuları tarafından bireyin iyi ve güzel mevkilere erişmesi, hayal ettiği veya idealindeki konuma ulaşması olarak yorumlanır.

Rüyada Isırgan Otu Batması

Rüya tabircilerinin geneli tarafından temiz ve bol kazanca, girişilen mücadeleden alnının akıyla çıkmaya delalettir. Bu rüyayı gören kişinin, çekilen çilenin ardından mutluluk dolu zamanlara kapı açacağına, göstermiş olduğu tüm çabalarının karşılığını alacağına dair yorumlar mevcuttur. Diğer yandan bu rüya uyarı almaya, alınan öğütlere uymama sebebiyle üzülmeye, hayatın alt üst olmasına ve acı çekmeye de delalet olabilir. Sahip olunan makamı kaybetmeye ve maddi sıkıntılar çekmeye veya hastalığa ve şifa aramaya tabir edilir.

Rüyada Isırgan Otu Ayıklamak

Bu rüyayı gören kişinin, hayatı ile ilgili zorlu dolu bir dönemi atlattığını, zorlu geçen bir dönemin kapılarını kapatarak artık işlerini yoluna koyabileceği ve güzel kazançlar sağlayabileceği yeni ve şanslı bir döneme girdiğine yorumlanır. Kişinin, her ne kadar zor zamanlar geçirmiş ise de yaşadığı sıkıntıların biteceğine ve iyi bir kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada Isırgan Otunun Tohumunu Görmek

Kişi bu rüyayı iyi yorumlayabilir. Nitekim pek çok rüya yorumcusu rüyada görülen ısırgan otu tohumunun bireyin gururlu hayat mücadelesinde karşısına çıkan tüm güçlükleri yeneceğini yorumlar. Kişinin çektiği bu çilelerin ödülünü güzel bir şekilde güzel bir karşılıkla alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin keyfinin yerine gelmesine ve işlerinin düzeleceğine yorumlanır. Kişinin atacağı doğru adımlar sayesinde sorunlarını alt edeceğine, hayata pozitif bakmaya, yakın zamanda karşılaşılacak kısmetlere ve yüzün gülmesine işarettir.

Rüyada Isırgan Otu Satın Almak

İş hayatında verilen ve kesin olduğu düşünülen bazı kararların bazen yanlış olabileceğine ve yanlış sonuçlar doğurabileceğine işaret ederek bunların yeniden değerlendirilmesi gerektiğini işaret eder. Aynı zamanda kişinin sosyal yaşamında yaptığı bir takım hamlelerin ve aldığı kararların da hatalı olabileceği olarak da yorumlanır. Satın almak burada bir karar almak gibi değerlendirilmektedir.

Rüyada Isırgan Otu Satmak

Sosyal hayatta ya da iş hayatında çok sevilen ve sayılan bir kişiyle önemli bir problem ve sorun yaşanacağına işaret olabilir. Ancak yaşanan bu kavga sonucunda çok hayırlı sonuçlara varılacağına yorumlanır. Isırgan otu hayra yorulmayan bir bitki olduğundan bunu elinden çıkaran kişi bir dertten veya dert yaratan bir durumdan aslında kurtulmuş olmaktadır.

Rüyada Isırgan Otu Pişirmek

Aile hayatında güzel ve mutlu anların yaşanacağına yorumlanır. Rüyada eğer kişinin eşi ile birlikte pişirdiği görülmüş ise çiftin beraber romantik zamanlar geçireceğine işaret edilmektedir. Rüya yorumcuları ayrıca bu rüyayı gören kişinin ailesi ile beraber hoş vakitler geçirebileceğine dair yorumlar yapmaktadır.
Genç ve bekar bir kadının rüyasıysa, düzgün ve iyi ahlaklı bir bey ile mutlu bir evlilik birliği yapacağına yorumlanır. Eğer bekar bir erkeğin rüyası ise güçlü ve iyi karakterli bir kadınla güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git