Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyada Isırgan Otu Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 781 kez okundu.

Rüyada ısırgan otu görmek, mal sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyada ısırgan otu gören kişinin eline mal geçecektir. Eğer uzun zamandır ertelediğiniz bir ev alma olayı varsa bu dönemde alabilirsiniz. Arabanızı değiştirmek istiyorsanız bu dönemde değiştirebilirsiniz. Evinize bir eşya almak istiyorsanız bu dönem karar verebilirsiniz. Rüyada ısırgan otu gören kişi bu dönemde mal sahibi olur.

Rüyada Isırgan Otu Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada ısırgan otu

Rüyada ısırgan otu görmek, evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyada ısırgan otu toplayan kişi evlat sahibi olabilir. Rüyayı gören evliyse evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olmaya karar verebilir. Rüyayı gören kişinin evladı varsa evlatları ile ilgili konulara yoğunlaşabilir. Çocuğun eğitimi, hangi okula gideceği, hangi kurslara gitmesi gerektiği gündemde olabilir.

Rüyada Isırgan Otu Görmek Ne Demek ?

Rüyada ısırgan otu, rüyada gelir elde etmek anlamına gelir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da işinizle ilgili terfi alabilirsiniz. Rüyada ısırgan otunu koparıp uzağa atan kişi gelecek geliri hayır işlerinde kullanacaktır. Maddi olarak ihtiyaç sahibi olanlara yardım edilebilir ya da bir kuruma bağış da yapılabilir. Rüyada ısırgan otu görmek, kişi büyük bir gelir elde eder. Rüyasında ısırgan otu gören bir kişi, zorlu bir dönemin içinden geçebilir ve bunun sonucundan başarı ile çıkabilir. Rüyasında ısırgan otunun bir yerini acıttığını gören bir kişi, önüne ne kadar çok engel çıkar ise çıksın başarmak için tüm yolları deneyecek demektir.

Rüyada Isırgan Otu

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ısırgan otu görmenin anlamı ve ısırgan otu rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git