Rüyada Işık Görmek

Rüyada Işık Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.109 kez okundu.

Rüyada ışık görmek, sevinç, mutluluk, çoşku anlamına gelir. Rüyada ışık gören kişi mutlu bir haber alabilir, bir ortamda bulunabilir ve çoşkulu vakit geçirebilir. Rüyada ışık gören ve ona doğru giden mutlu oalcağı işlere adım atacağı anlamına gelir. Attığınız adımlar size başarı ve mutluluk getirecektir. Rüyasında ışığı tutmaya çalışan kişi, mutlu olmak için çaba harcayacak demektir. Çabanın sonunda mutlu olmayı hak edecekler.

Rüyada Işık Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada ışık

Rüyada ışık görmek, ilk başta biraz güçlüğe sonra da mutluluğa işaret eder. Rüyasında ışığın gözünü rahatsız ettiğini görmek bazı üzüntüler yaşayacağınız anlamına gelir. Gözünü kapatan kişi bazı olumsuzluklara göz yumuyor demektir. Görmezlikten geldiğiniz şeyler bir gün sizi rahatsız edecektir. Rüyanızda ışığın söndüğünü görmek zorlu geçen günlerin biteceği anlamındadır. Feraha ulaşmak için sabırlı olmaya işaret eder.

Rüyada Işık Görmek Ne Demek ?

Rüyada ışık, parlak bir gelecek anlamına gelir. Rüyada ışığa doğru yürümek gelecek için önemli adımlar atılacağı adımlar anlamına gelir. Rüyasında ışığa gitmek ve onun içinde kaybolduğunu görmek gelecek için adım atmaya çalışırken dikkatli karar vermek gerektiğine işaret eder. Verilen kararlar sizin geleceğinizi büyük etkileyecektir. Rüyada elinizde ışığı kapattığınızı görmek gelecek için yaptığınız planları ertelediğiniz anlamına gelir. Rüyada uzakta bir ışık gören kişinin geleceği çabalarsa istediğinden daha güzel olacak demektir. Aynı zamanda bu rüya, ahirete de yorulur. Bunu gören bir kişinin çevresinde hasta var ise hastaya çok dikkat etmelidir aksi takdirde hasta vefat edebilir.

Rüyada Işık

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ışık görmenin anlamı ve ışık rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git